Řetízek k narozeninám pro 18letého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetina73
Povídálka 35 příspěvků 19.07.19 17:31
řetízek k narozeninám pro 18-ti letého syna

Sice už budu mít syna dospělého, nicméně bych se tu chtěla poradit zda je vhodným dárkem na památku stříbrný řetízek s přívěskem k narozeninám 18tým. Peníze dostane nějaké, ale chtěla bych pro něho něco na památku, Našla jsem na netu obchod, kde vám i na zakázku zhotoví příp. tvar přívěsku, vzhledem k tomu, že ho zajímá víc technika, pc, mobily. Napadl mě tvar mobilu a nechat tam vyrýt jméno. Ale nevím zda i datum narození a připsat na památku. Textem si nejsem jistá a taky zda ho bude nosit, nebo pak silnější řetízek samostatný.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16219 příspěvků 19.07.19 17:36

A nechat ho vybrat?

Kriss Tina
Extra třída :D 12192 příspěvků 19.07.19 17:37

Tak zalezi na jeho stylu, jestli řetízky vůbec nosí. Znám spoustu kluků co by ho na sebe nevzali. Ale ten přívěsek ve tvaru mobilu bych teda fakt nedělala, pochybuju že to bude nosit (kluci celkově přívěsky moc nenosi).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 17:38

A tvůj syn nosí řetízky nebo jiné šperky? Mně osobně to přijde jako trochu kýč, přívěšek ve tvaru mobilu s jménem… nevím, no, asi mám jiný vkus. Když už chceš něco hmotného a na památku, tak to mi přijde lepší darovat třeba zavírací nůž, kožený opasek s ozdobnou sponou, nějakou rozsáhlou knížku nebo encyklopedii o tom, co ho zajímá, nástěnnou mapu nebo jiný plakát/obraz atd.

AninaEli
Nadpozemská drbna 27155 příspěvků 19.07.19 17:41

Podle mě je to pěkný dárek. Také jsme jednomu synovi koupili, jen tedy on ho nenosí a přeje si stříbrný, který by nosil. ;)
I tak si myslím, že je to dobrý dárek, zlato mu zůstane a je to na památku a jednou k tomu, aby ten zlatý nosil, dojde.
A tento náš syn dárek opravdu ocenil. On se bojí, že by ho ztratil, tak chce obyčejnější stříbrný, ale radost z toho měl a jak jsem psala, je to dárek, který mu bude dělat radost třeba navždy, když ho neztratí.

Dalším synům jsme kupovali hodinky. To je myslím také dobrý dárek k osmnáctinám. :think: :palec:

AninaEli
Nadpozemská drbna 27155 příspěvků 19.07.19 17:42

A tedy ten třetí náš osmnáctiletý syn si přívěšek a řetízek přál, jen pak nechtěl ten zlatý, ale stříbrný.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 19.07.19 17:43

Řetízek klukovi?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 19.07.19 17:44

Nebude pro kluka lepsi chirurgicka ocel? Ale darek je to super, pokud ho bude nosit.Jen ten privesek neeeeee, to se mi zda blby a uz vubec ne se jmenen, vzdyt vi jak se jmenuje :mrgreen:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 19.07.19 17:45
@Zumpa píše: Řetízek klukovi?

A proc ne? Mne se vkusny u chlapcu a muzu velice libi, stejne tak i na ruce. A hodinky taky nesmi chybet.

zuza92
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 19.07.19 17:48

Znám spoustu mužů co nosí řetízky. Dokonce jsem jeden dala i manželovi. Ale většinou jsou to taková ty širší očka bez přívěsků a bez jména. A nevim jestli se dělaji i stříbrné. Já kupovala chirurgickou ocel.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 19.07.19 17:51

@wildcherry A tak proč ne, ale já osobně tyhle věci nemusím, takže mě by to radost neudělalo.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16219 příspěvků 19.07.19 17:51

No a má stříbro vyzkoušené mě třeba černá :think:

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 4 inzeráty 19.07.19 17:58

Můj ex si o řetízek k narozením přímo řekl, se svým znamením zvěrokruhu. Sama moc chlapy s řetízky nemusím, takže já bych třeba spíše věnovala hodinky :). Záleží na tom, jestli takový typ dárku ocení. Pak tam může být třeba datum jeho narození apod. - manžel mi takhle ve zlatnictví nechal objednat přívěsek s mým jménem a vím, že tam dělají i přívěsky se jmény či daty narození dětí pro maminky apod. Takže jako typ dárku se mi to líbí, ale u kluka, pokud šperky vůbec nenosí, bych váhala. Vzpomínková kniha s průřezem jeho života je asi taky spíš pro holky, co?

Travelerka
Kecalka 425 příspěvků 19.07.19 18:51

Ten přívěsek ve tvaru mobilu bych určitě nedávala. Pochybuji, že by to na památku nosil třeba za x-let. Jako hezký dárek bych doporučila třeba kvalitní hodinky, na ty se dá také nechat vyrýt věnování :palec:

NinaU.
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 19.07.19 18:54

Nejlepší dárek k dospělosti jsou podle mě hezké a kvalitní hodinky. Dají se vybrat v dnešní době i takové mladistvé a svěží, nemusí být trapné je nosit. Například Diesel dělá moc pěkné a cenově přijatelné.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama