Retro-moderní kočárek, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 05:49
Retro-moderni kočárek, zkušenosti?

Holky, chtěla jsem se zeptat na tento kočárek. Máte ho některá nebo podobný? Jak jste spokojené? Vleze do kufru? Někdo mi říkal, že ty velká kola jsou na nic, že se s tím špatně jezdí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 27.04.19 06:46
@Anonymní píše:
Holky, chtěla jsem se zeptat na tento kočárek. Máte ho některá nebo podobný? Jak jste spokojené? Vleze do kufru? Někdo mi říkal, že ty velká kola jsou na nic, že se s tím špatně jezdí.

Osobně bych ho nechtěla právě kvůli těm kolům. Lepší jsou s aretací, líp se zahýbá. Ale jestli budeš jezdit jen po městě po chodníčku, tak dobré. Ale do terénu teda ani omylem.

Wendyja
Nováček 4 příspěvky 27.04.19 07:01

Já mám podobný kočárek - Roman Marita Prestige s těmito velkými koly a nemůžu si ho vynachválit. Jezdím jak po městě, ve vesnici, tak i v lese. Právě díky velkým kolům a super odpružení zvládá v pohodě jakýkoliv terén a kolečka se neseknou. Za mě rozhodně ano. :palec:

Ju21na
Kecalka 406 příspěvků 27.04.19 07:08

Pevná kola jsou super do terénu. Pokud budeš jezdit pouze ve městě po dlažbě a asfaltu, pořiď si kočárek s koly s aretací.

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 27.04.19 07:19
@Wendyja píše:
Já mám podobný kočárek - Roman Marita Prestige s těmito velkými koly a nemůžu si ho vynachválit. Jezdím jak po městě, ve vesnici, tak i v lese. Právě díky velkým kolům a super odpružení zvládá v pohodě jakýkoliv terén a kolečka se neseknou. Za mě rozhodně ano. :palec:

A neboří se ta kola do písku nebo měkčí cesty? Nafukovací kola a aretace. To se mi osvědčilo i do terénu.

terien
Extra třída :D 11268 příspěvků 27.04.19 07:36

Právě naopak ne? Takhle velká kola jsou do terénu nejlepší.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14243 příspěvků 27.04.19 07:39

Máme na chalupě. Do terénu to jde, ale celkově to na prd. Zahybani s pevnými velkými koly je opruz, zabírá to místo v kufru. A i do toho terénu je lepší mít kočárek s menšími volnými koly, který si jen zaaretuješ do horších míst. Na chalupu stačí, jako hlavní kočár bych ho nechtěla

Wendyja
Nováček 4 příspěvky 27.04.19 07:39
@Russet píše:
A neboří se ta kola do písku nebo měkčí cesty? Nafukovací kola a aretace. To se mi osvědčilo i do terénu.

Tyhle kola jsou taky nafukovací a pevná, což je jako když vy otočná kolečka zaaretujete. ;) Plus výhoda je velké odpružení a to, že jsou kolečka vyšší. Opravdu jsem neměla jediný problém. Projedu vše - vysoké obrubníky, kostky, rozbité chodníky, louku s vysokou trávou, polní i lesní cesty…

terien
Extra třída :D 11268 příspěvků 27.04.19 07:41
@Russet píše:
Že by se malá kola nezabořila a velká jo? :lol: vždyť je to přesně naopak. A ta aretace :think: jednou jsem měla tu čest řídit kamarády Bugaboo po lesní cestě. Větší krám jsem v životě neviděla, to přísahám.
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14243 příspěvků 27.04.19 07:42

@terien bugaboo je kapitola sama o sobě. Hrkátka za hrozny prachy :D

terien
Extra třída :D 11268 příspěvků 27.04.19 07:45
@Tichošlápek píše:
@terien bugaboo je kapitola sama o sobě. Hrkátka za hrozny prachy :D

No to teda jo, nedal se s tím ujet ani metr. Taky jsem jí řekla ať ten krám postaví k popelnici a někde v bazaru si koupí pořádný kočár. Urazila, jelikož byla na svou limitovanou edici nevím proč velmi pyšná.

nozu
Extra třída :D 12417 příspěvků 27.04.19 07:45

@Wendyja já měla podobný kočárek, inglesina Magnum. Měnila jsem ho za sporťák s aretovacimi kolečky, protože s tímto se jezdilo extrémně špatně. Je to velký krám, se kterým se špatně zatáčí, jako sporťák to je nestabilní a nepraktické do kufru auta i do mhd. Ani, je to vynikající jako hluboký kočárek, ale dál už ne. Měla jsem v ruce i ten vychvalovaný Roman marita, a s tím se jezdilo ještě hůř než s inglesinou

Gorlami
Závislačka 3323 příspěvků 27.04.19 07:48

Jednou jsem podobný řídila (kamarádky) a za mě děs; špatně se s tím zataci, já byla zvykla řídit kočárek jednou rukou a toto se teda fakt nedá. Měla jsem bugaboo buffalo a parada, i po rozbitym chodníku jsem bez problému projela “jednoruc”. A navíc to musí být strašně neskladny.

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 27.04.19 07:54
@terien píše: Že by se malá kola nezabořila a velká jo? :lol: vždyť je to přesně naopak. A ta aretace :think: jednou jsem měla tu čest řídit kamarády Bugaboo po lesní cestě. Větší krám jsem v životě neviděla, to přísahám.

Já jsem měla k aretaci odpor, ale jak jsem začala jezdit se synem, už jsem na ni nedala dopustit. Jistě že se jinak zaboří úzká kola a jinak široká. Proč asi do sněhu a do terénu jsou kola na byciklech širší a silniční má úzká kola…

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10 inzerátů 27.04.19 07:54

Měla jsem možnost jet s kočárkem od kamarádky a za mě teda ne z toho důvodu, že se s tím špatně zatáčí a v kufru zabírá opravdu hodně místa. Ale zase jako pozitiva vidím velkou korbu a že je houpací. Takže pro právě narozené mimi dejme tomu, ale sporťák už bych volila jiný. Nejlépe je si, ale takový kočárek odzkoušet někde na prodejně, osahat si ho a vyzkoušet si jak se s ním jezdí :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama