Retro svatební šaty - netradiční svatba

Anonymní
19.6.15 20:52

retro svatební šaty netradiční svatba

Hezký den všem, v srpnu máme svatbu. Chceme ji hodně jednoduchou. Budeme mít 16-ti měsíčního syna, svědky + 6lidí (rodiče,…). Jak vyřešit šaty? Do bílé se mi to nezdá, ani takové ty tipicke princeznovské šaty. I když byla by to krása. Ale nebylo by to už moc? Nebyly by lepší takové ty retro šaty? A nebo co černá kolová sukně ke kolenům, bila košile a rudé lodičky s rudou svatební kytici? Co myslíte? Měli jste někdo něco takového a malou svatbu? Nevím, jestli to není hloupé, ale hodily b jste když tak foto šatů?

Moc děkuji za pomoc a inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.6.15 20:57

Na malou svatbu (svobodná, bezdětná) jsem měla černé pouzdrové společenské šaty. Foto nehodím, bo to bylo v minulém století.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
19.6.15 20:59

Proč moc? když napíšeš, byla by to krása…tak jdi a vyber si bílé princeznovské šaty…můžeš mít na sobě co budeš chtít, budeš přeci nevěsta, můžeš mít šaty, které budeš chtít i pro šest lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
19.6.15 21:00

Mě by se líbilo klidně něco takového nebo co toto ? A k tomu modré doplňky…

Příspěvek upraven 19.06.15 v 21:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
19.6.15 21:01
@Anonymní píše:
Hezký den všem, v srpnu máme svatbu. Chceme ji hodně jednoduchou. Budeme mít 16-ti měsíčního syna, svědky + 6lidí (rodiče,…). Jak vyřešit šaty? Do bílé se mi to nezdá, ani takové ty tipicke princeznovské šaty. I když byla by to krása. Ale nebylo by to už moc? Nebyly by lepší takové ty retro šaty? A nebo co černá kolová sukně ke kolenům, bila košile a rudé lodičky s rudou svatební kytici? Co myslíte? Měli jste někdo něco takového a malou svatbu? Nevím, jestli to není hloupé, ale hodily b jste když tak foto šatů?Moc děkuji za pomoc a inspiraci.

Beru to jako samomluvu, jako přemýšlení nahlas (v tomto případě až moc nahlas :jazyk:), aby sis v hlavě urovnala, jak si to představuješ. No však přemýšlej, vyzkoušej všecko co jsi tu vyjmenovala, od princeznovských po jednoduché, retro, kolové, vezmi kamarádku jako poradní hlas a pak se rozhodni. :lol:

Příspěvek upraven 19.06.15 v 21:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 21:03

Jo, je fakt jedno, co budeš mít na sobě. Důležité je to, co bude potom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
19.6.15 21:05

Ja sice mela spis klasickou, ale snad nevadi, kdyz odpovim ;) Myslim, ze je to ciste na tobe, ja dost „verim“ v plne pravo nevesty si na sebe navlict co chce :D Koukni treba sem, nejde mi to lip vyfiltrovat - ale je tam par zajimavych tipu na kratke bile, co by byla jedna verze, pokud nestojis o slehacku, nekolik jemne barevnych…a jedny retro plnebarevne ;)

http://www.modnipeklo.cz/…race/svatba/

http://www.modnipeklo.cz/inspirace/1960/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
19.6.15 21:10
@Katchi píše:
Mě by se líbilo klidně něco takového nebo co toto ? A k tomu modré doplňky…

Ty puntikate chciiiiiiiiii :D

To je fakt supr model…na tu svatbu treba i takhle : http://www.miabella.cz/…-svatebni-2/

Příspěvek upraven 19.06.15 v 21:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
19.6.15 21:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
19.6.15 21:15

@beruska9 teď koukám, že mě někdo s tou inspirací na modním pekle předběhl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
19.6.15 21:17

@Loudy : :D spolehlivy zdroj no…i kdyz zrovna jsem se absolutne zamilovala do tech puntikatych :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
19.6.15 21:28
@beruska9 píše:
@Loudy : :D spolehlivy zdroj no…i kdyz zrovna jsem se absolutne zamilovala do tech puntikatych :D
:mrgreen: jsem rada, ze se libi ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
19.6.15 21:33

Tady jeste nejake inspirace na retro, i „nesvatebni“ - ale klidne bych si nektere z nich na svatbu vzala, kdybych chtela v tomto stylu ;)

http://www.modnipeklo.cz/…race/hledat/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17279
19.6.15 21:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
19.6.15 21:51

Pidi tajná svatba, měli jsme jen dva svědky. O princeznovský šaty bych se připravit nenechala. Jestli to bylo blbý nevím a je mi to fuk, fotky ze svatby máš jen jedny :)
Edit: Až na podruhé jsem pochopila, že chceš fotky retro šatů, už bych měla jít spát :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama