Řev po každém vyndaní z kočárku a probuzení

110
28.7.21 13:13

Řev po každém vyndani z kočárku a probuzení

Ahoj holky,
Možná blbý dotaz ale je normální, že moje 6ti týdenní miminko nemá fázi mezi probuzením a řevem? Probouzí se strašně dlouho kolikrát, stále se zavřenýma očima a pak z vteřinu na vteřinu řev, který nejde utisit. To samé když jsme v kočáru a chci ho třeba po hodině přenést domu (nejde aby zůstal v kočáru) neutisitelny řev, který nemá s hladem nic společného. Prostě hysterak, který trvá hrozně dlouho. Bojim se aby se mu nic nestalo, ale nechci mu hned dávat prso když se vzteka aby si na to nezvykl že si zabreci a má to. Já jsem potom s nervy v háji.
Ma někdo taky miminko které ani neotevre oči a pláče? Je to normální, všude mají miminka co se probudí a smějí se na mamu a naše ne.. :( zase si říkám, že je malinky a má na to nárok ale přejde to samo, nebo je nějaký způsob jak ho to odnaučit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10767
28.7.21 13:21

Dej mu prso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64545
28.7.21 13:23

@smvladenka malý mimčo se neumí vztekat. Dej mu prso, kor v téhle vedrech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
28.7.21 13:25

To přenášení z kočárku může být jednoduše tim, že se probudí a lekne, nemáte takový to hnízdečko, ve kterym by se jen přendalo dovnitř aby se s mimčem moc nehýbalo? :think: Jinak co já si pamatuju, tak první měsíc dcera buď spala, řvala, nebo jedla, nic mezi tim :lol: když se probudila, pár vteřin trvalo než se rozkoukala a už začala brečet, když bylo brzo na jídlo, tak to u nás většinou zachránil dudlík… pak se mi vzbouzela strašně často po kojení a zjistila sem, že je to tim, že mam málo výživný mlíko, takže má vlastně pořád hlad, ale to pak brečela i u prsa, byla fakt nas*ana že pořád pije a v břiše nic pořádnýho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
28.7.21 13:26

Já bych řekla že ho něco vzbudí, třeba bolení bříška, hlad, nebo ty když ho vezmeš z kočárku :nevim: Ta naše se s úsměvem budí jen když se hezky vyspinká a myslím že jako novorozeně taky takhle brečela, takže by to mělo přejít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
28.7.21 13:26

Šestitydenni miminko se vzteka??? To spíš vypadá, že se vztekas ty, že miminko pláče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
28.7.21 13:29

Dite do roka si fakt laskou, prsem, nosenim a pozornosti nerozmazlis. A sestitydenni nema kapacitu te vydirat placem, place, protože ho neco boli, ma hlad, strach, citi se nejiste a potrebuje mamu. Proc s nim nejsi venku v kocaru, dokud spi? Nebo si aspon porid vloznou tasku a prenasej ho v ni. A uvedom si, ze prsa nejsou jen na kojeni, ale stejne důležité je uklidneni a pocit bezpečí. A fakt si vymaz z hlavy, ze mimino budes necemu ucit ci odnaucovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1552
28.7.21 13:32

Hm, u takto malého dítěte je čas na prs právě už ve chvíli, kdy se začne vrtět. Čekat na pláč je kontraproduktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68913
28.7.21 13:38

Asi chce spat a budis ho. Nebo chce spat a je unavene a probudi se samo a proto breci. Nehledala bych za tim nic sloziteho. Deti to delaly i mnohem starsi, ze kdyz se probudily a byly unavene i tak, jecely. 20-mesicni to dela doted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68913
28.7.21 13:40

@smvladenka a nevzteka se, jen ukazuje nespokojenost. Pokud kojis, tak proc toho nevyuzit. Takoveto, ze ho na neco nebudes ucit, nemam rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
28.7.21 13:53

Ano, jakmile zacne vztek udelej „tytyty“ a prso mu dej o dvacet minut pozdeji. Za trest. Mozna by mohlo pomoct i odebrani mobilniho telefonu nebo vypnuti wifi. Hlavne nerozmazlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14646
28.7.21 14:03

Proboha dej mu prso!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14646
28.7.21 14:05

Zakladatelko, ucis ho presnej opak. Ucis ho to, ze aby dostalo prso, tak musi zacit jako echt rvat. Ze zaknourani nestaci.

Davej mu prso hned co nejdriv a uvidis, jak se to rychle zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
28.7.21 16:49

Malá má pět týdnů. Když se vzbudí a je to už déle od kojení (kojim zhruba po dvouch hodinách, někdy častěji), tak hned řve, tak ji dám prso. Pokud jedla před chvílí tak se vzbudí a vždy kouká a řvát začne kdyžtak až ji to přestane bavit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat