Revize a po 6 týdnu pozitivní test

2557
14.2.21 13:31

Revize a 6 tydnu po, pozitivní test

Ahoj holky,
4.1. Jsem podstoupila revizi v 12 tt. Plodu přestalo bit srdíčko. Dle doktorky cca v 7 tt.
Teď k věci. Před 14 dny jsem si dělala test, krasne bílý. ( jen jsem to zkoušela, abych vedela). Menzes jsem ještě nedostala.
Už 3 den mi bylo divně, porad chodím čůrat a bolí mě prsa, říkala jsem si ze to bude už konečně menzes, pac me začal bolet i podbrisek. Manžel se smál, ze beztak jsem těhotná. Tak jsem si udělala ze srandy test. A tam je slabá čárka.
Prosím je tu někdo kdo tak to po revizi hned otehotnel a bylo vše ok?
Jen pro ty, které by mě chtěli poučovat, ze to je brzo: ano je, vím to. Neplanovali jsme to.
Dekuji za zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2956
14.2.21 14:10

@zuzula.82 Blahopreji :) Ja nemam vlastni zkusenost, ale studovala jsem dost zahranicnich webu a odobrnych studii (cekam na prvni MS po hysteroskopickem odstraneni zbytku po potratu, kyretazi jsem se vyhnula). Otehotnen neni tak rizikove, jak by mohla vetsina lekaru tvrdit. U zen, ktere otehotnely 0-3 mesice po kyretazi neni vyssi potratovost. Ja se cilene nechystam dodrzet ani mesic abstinence, jen co prejde spineni, jdeme na to :). Samozrejme v zavislosti na veku jsou rizika, ze to zas neklapne, ale nebude to tim, zes otehotnela brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
14.2.21 14:15

@Petra Star ja mam už 2 deti. Za sebou 3 potraty.
Teď když jsem byla těhotná, tak to bylo neplánovaně, ale chtene. No a jestli se potvrdi ted těhotenství tak to bude fakt nares. Pac jsme si dávali pozor. :D :D :D :D :D
Je ale pravda ze před 8 lety jsem potratila v 10tt a musela na revizi. Bylo to po umělém těhotenství. A hned me stimulovali na další transfer, aniž by na něco čekali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16404
14.2.21 14:26

@zuzula.82 to jste snad ani nedodrzeli 6 neděli ne? No jestli to bude ok, ti stejne nikdo neřekne. Ja otěhotněla po 1cyklu po revizi a zase to nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
14.2.21 14:31

@lachtanice86 nedodrzeli. Doktorka říkala 14 dni, pokud budete ok není problém sexovat. To mi řekli i u předchozích 2 revizi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
14.2.21 14:32

@zuzula.82 No, tak to se vam nejak obnovila plodnost :) Mne teda po revizi IVF nedoporucili, takze jsem se ji snazila vyhnout, coz se nejak povedlo, ale nevim, co mi reknou na tu hysteroskopii, proste se budem snazit doma, treba se na nas stesti take usmeje. A pak asi zas nabehneme do centra. Mame jen jedno dite a aspon jedno jeste chceme, zatim to teda vazne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
14.2.21 14:35

@zuzula.82 Jojo, nekteri moderni doktori ted doporucujou jen 2 tydny (pokud nejsou potize, spineni, atd). Mne taky napsali po te hysteroskopii 2 tydny, ale pak kdyz me propousteli, tak mi porodni asitentka pripominala sestinedeli. Tak jsem ji to odkyvala, ale prdim na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16404
14.2.21 14:36

@zuzula.82 tak kdyz doktorka říkala, že po 14dnech ok, tak asi ví co ti řekla, tak ti nezbude než doufat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
14.2.21 14:47

@Petra Star ja jsem tak trochu exot. 7 let to neslo. 3 pokusy na ivf. 2 potraty. Pak konečně to vypadalo nadejne a z dvojcat bylo nakonec jedno. Ale s šílenými komplikacemi donosila. Druhé dítě mam přes antikoncepci. Bez jediného problemu. A teď po revizi… jestli se potvrdi. Proste exot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
14.2.21 14:53

@lachtanice86 řekli mi to v nemocnici a i moje gyndarka. Jediné co jsem měla dodržet bylo 2 menstruace neotehotnet. Což jsem neměla v planu, pac jseme další neplanovali.
Mam toho hodně za sebou. Zajímalo mě kdo si tím prosel tak jejich zkusenosti.
Mam toho diky ivf, spatne krvy a potratum hooooodne nastudovane. Chtěla jsem aby mi napsali ti co to zažili, abych měla naději…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat