Revize a snažení o miminko po zamlklém potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
szelvicka
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 13.11.11 15:35
Revize a snažení o miminko po zamlklém potratu

Zdravím holky,

určitě nejsem sama komu se toho stalo a tak bych byla ráda, aby jste se přidali a nebyla jsem v tom sama.

26.8. jsem měla poslední menstruaci a pak nic…na testu se mi ukázali dvě čárky a ohromná radost :-) . 1.11. jsem šla v 10tt na kontrolu k doktorovi a ten konstatoval zamlklý potrat ( miminku přestalo bít srdíčko) :cry:. Jelikož jsem byla hodně nastydlá a potřebovala jsem antibiotika, tak mi je moje doktorka napsala a čekala jsem až je doberu, abych mohla jít na kyteráž. Tu jsem podstoupila 5.11. a od té doby je mi moc smutno.

Jinak mám dotaz: Tak po revizi jsem krvácela jen ten den a pak nic…po 3 dnech začalo špinění, ale jen na malou vložku a nic víc. Včera jsem začala pořádně krváce jako při mentruaci.Na netu jsem našla, že pokud začneš po revizi takhle krváce, je to normální menstruace a měla by trvat 6–7 dní a pak nic a po 21 dnech opět menstruace. Jinde jsem našla, že je to normální a mentruaci dostanu až po 6–8 týdnech od revize a pak teprve bude ten cyklus 21 dní. Tak nevím jsem z toho zmatená..můžete mi napsat co si o tom myslíte vy..já už nevím. Na gynekologii na kontrolu jsem se objednala a jdu až 1.12…na zprávě v nemocnici bylo za měsíc..tak ± to tak je

Netuším, kdy by jsme se měli začít snažit..tady se každý lékař rozchází. Já už mám za sebou jeden porod císařem a teďka tu kyretáž..určitě bych chtěla až po 6 nedělí, ale netuším, jestli raději počkat 2-3 měsíce…co myslíte

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Raďulle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.11 15:52

Ahoj, tvůj příběh mi moc připomíná můj loňský zážitek, a i datumově by to zhruba odpovídalo.

U mě bylo silné krvácení v den kyretáže a myslím že i ráno na druhý den, pak to ustalo ve špinění, slabé jen na intimku ale to trvalo skoro 7 týdnů a až pak přišla pauza a poté klasická MS, ale měla jsem to hodně silné, bolestivé a pak i hoooodně nepravidelné, to jsem vyřešila bylinkami z lékárny…

Snažení - mě řekli že až za 3 měsíce, když prý otěhotním dřív tak se nic neděje, ale doporučovali počkat… já tím že jsem to měla nepravidelné tak jsem ani nechtěla nad dalším těhotenstvím přemýšlet abych nebyla zbytečně zklamaná, po 4 měs. se mi to (díky bylinkám) ustálilo. pak přišla první pravidelná MS a další už nedorazila a byla jsem těhotná… Na kontrole po šestinedělí mi mudr. říkala že si myslí že do půl roku tam přifičím že jsem těhotná, a stalo se…

Takže, myslím že pokud máš teď problém s krvácením tak to je spíš na poradu s mudr. a co se týče snažení, rozhodně to nelámej přes koleno, akorát budeš sklamaná když další měsíc MS dorazí, počkej až se organismus zregeneruje…

jinak přeji ať vše dobře dopadne a doporučit můžu jen to - pokud si máš s kým o tom promluvit a vyplakat se tak to udělej, mne to pomohlo, jinak vše zahojí až čas…

PetkaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.11 16:05

Po revizi jsme měli počkat dle jednoho dr 2 cykly, dle druhé 3, dle dalšího 6 měsíců.

Revizi jsem měla 2.6. a 1.8 jsem měla poslední MS, teď jsem v 16tt bezproblémového těhu.

Rozhodni se podle sebe :) , pokud máš problémy počkala bych, já jsem problémy nepociťovala, krvácela jsem pouhé dva dny po revizi, pak hned za měsíc první MS a přeji brzké //

Bavi
Generální žvanilka 20880 příspěvků 57 inzerátů 13.11.11 16:42

já byla na revizi 2×.jak po první tak po druhé jsem počkala na 2 menzes a šli jsme do toho,bohužel jsem pokaždé znovu potratila.po druhé revizi šlo však o samovolný potrat.po něm jsem počkala na 1 menzes a pak otěhotněla.teď jsem skoro v 18. týdnu a vše je ok :palec:určitě bych být tebou počkala aspoň na ty 2 ms a pak hurá na to.i můj doktor mi v obou případech řekl že jsem hodná že jsem počkala na ty 2 ms a podle něho ta doba nezapříčinila ty potraty.den revize jsem brala jako menzes.pokud jsi začala krvácet pár dní po revizi tak bych to rozhodně jako menzes nebrala.mě třeba v nemocnici poučili že při silnějším krvácení mám opět dojet na pohotovost proto si raději někde zavolej a poptej se nějakého mudra :wink:

Melounek
Závislačka 4216 příspěvků 13.11.11 16:46

Zelvičko i já jsem si tím prošla bohužel. Tak vím jak se cítíš jestli chceš můžeš se přidat k nám je nás tam více a rádi tě uvidíme. Čekání na nové snažení po potratu těšíme se.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 13.11.11 16:57

ahojky,me se to stalo pred 3 rokama, cekali jsme 3 mesice, otehotnela jsem az za 9 mesicu,ale byla jsem jak blazen,porad jsem na to myslela,ze chci miminko, delala si testy jak blba…pak jsem se prihlasila do posilovny,a za mesic se zadarilo…u me to byla asi psychika a taky vek, bylo mi 32. Moje sestrenka potratila taky, a jim se zadarilo hned dalsi mesic po snazeni…preji hodne sil a pohody a verim,ze za par mesicu se zadari :kytka:

szelvicka
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 13.11.11 17:09

Holky děkuju moc..já věřím, že se nám to povede za ty 3 měsíce a bude to ok

Jinak holky co to krvácení…jsem četla, že by se nemělo vůbec a někde zase, že je to normální..tak nevím..u mě je to když jdu na wc, tak mi teče krev.....a pak mám něco na vložce, ale je to tak normální..né moc a né málo

andyn82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.11 17:20

zelvicko: já jsem měla revizi ve 12tt, otěhotněla jsem za 2 měsíce a vše je OK.Krvácela (no spíš hodně špinila ) jsem jen cca 2 dny po výkonu, pak 5 dní nic a pak přišlo silný krvácení, trvalo asi týden.Taky to vždycky bylo hodně, když jsem šla na záchod, tak hodně, že se mi udělalo i trochu mdlo a jakoby na zvracení, ale Dr. říkala,že je to normální.UZ i vyšetření bylo v pořádku.Myslím, že se nemusíš bát.Jen kdyby si měla nějaký hoodně silný bolesti nebo teplotu, tak to normální není.Přeju hodně síly a úspěchu do nového snaženíčka :kytka: .

Bavi
Generální žvanilka 20880 příspěvků 57 inzerátů 13.11.11 17:20

no po první revizi jsem krvácela jak blázen,po druhé spíš jen špinila.asi záleží jak moc toho vemou.já bych to nechala tak a brala jako prostě krvácení po revizi.den revize bych brala jako 1. den ms.a jak dlouho jsi teď po revizi?já třeba špinila 7 týdnů,docela masakr

szelvicka
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 13.11.11 17:27

Holky děkuju za uklidnění. No jsem týden po zákroku…právě že nejdřív vůbec nic a po týdnu jsem začala krvácet…takže jsem z toho docela vykulená a hotová. Jeden doktor v nemocnici mi řekl, že je to špatně, že nekrvácím a nečistím se a druhej mi řekl, že je to ok…tak proto jsem nevěděla, jestli je to špatně a nebo ne..není to nijak silné, jen když tu na wc, tak jeho trochu víc, že je voda víc rudá..na vložce to je tak normál.

szelvicka
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 13.11.11 17:28

Jo a bolesti mám jen hodně malý a teplotu nemám, takže si myslím, že to bude snad OK

Bavi
Generální žvanilka 20880 příspěvků 57 inzerátů 13.11.11 17:36

neboj to jsou klasické očistky :wink:

zuzan
Závislačka 2509 příspěvků 13.11.11 18:03

Szelvi už jsem ti psala na červen 2012 .Já mám taky po revizi a dnes jsem byla v nemocnici mám zánět dělohy a močovýho měchýře já zas teda vůbec nekrvácim jen dva dny po.Myslim si že když tě nic nebolí tak to bude dobrý.Já měla večer teplotu a začalo mě děsně bolet břicho a to tak že musim chodit uplně v předklonu nemůžu se vůbec narovnat druhý utrpení je na záchodě já tu ležim jak mrtvola a to jsem chtěla zejtra do práce.Udělali mi UTZ a nic v děloze neni je to prej vnější infekce ktrá se tam dostala po zákroku.

szelvicka
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 13.11.11 18:33

Zuzan..tak to je mi moc líto. No já právě zase krvácím, ale bříško mi bolí opravdu málo a teplotu nemám a někde se psalo, že každé tělo je jiné a zvládá to po svém…tak uvidíme..nechám to ještě být a pak bych to začala řešit. No je pravda, že ten doktor, co mě řekl, že bych měla krvácet mě docela vyděsil a teďka bych měla být ráda, že se čistím a zase se pro změnu bojím, že je něco špatně. Jinak mě dávali injekce na stahování dělohy hnedka po zákroku v nemocnici a antibiotika jsem taky dostala hnedka proti zánětům…takže už mám půlku za sebou a načínám druhou krabičku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.11 21:58

Nečetla jsem vše. Takže já totéž, první těh. ok a porod, druhé ve 12.tt ZT, kyretáž, krvácení ten den, druhý již velmi slabě, třetí nic. Za týden z ničeho nic slabší krvácení, jela jsem raději na pohotovost, jestli něco v děloze nezbylo a na sonu vše ok. Prý je to normální a je to tím, jak se děloha dočišťuje a nejspíš se jedná o hematom, který se uvolnil a odchází. Pak zbytek šestinedělí bez krvácení, poslední týden velmi silná, dlouhá, ale absolutně nebolestivá MS. Další tři cykly jsme na doporučení „netěhotněli“ (navíc si myslím, že jsem první dva cykly ani neovulovala, podle příznaků, které na sobě jinak dobře poznám). Třetí cyklus velmi bolestivá ovulace, ale jinak MS v normě a pravidelná. Čtvrtý cyklus jsem otěhotněla, nyní 10. tt. takže zatím jen ťukám na dřevo a proto anonym :wink: . Pila jsem kontryhel, polykala kyselinu listovou a jinak nic zvláštního. Držím palce! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama