Revize bez krvácení a bez problémů?

304
11.10.19 21:29

Revize bez krvácení a bez problémů?

Ahoj,
všude čtu, jak každý po revizi krvácel, špinil, měl bolesti apod. Najde se tady někdo, kdo po revizi neměl žádné problémy? Po probuzení asi za půl hodiny bych ani nepoznala, že jsem na nějaké revizi byla. Žádné bolesti, žádné špinění, nic…měla jste to některá podobně a bylo vše v pořádku? A za jak dlouho jste se začali snažit a otěhotněli jste? Každý říká, že záleží, jak se člověk cítí, ale když mi nic není, tak je to takové divné čekat přes nějaké šestinedělí atd :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

211
11.10.19 21:38

@Melody26 ahoj. Mela jsem to tak. Po revizi jako by mi nic nebylo. Pockala jsem na prvni menstruaci…
Myslim ze do te doby jsme ani nemeli sex, ale to uz nevim jiste a pak jsme se nekontrolovali a dalsi menstruace neprisla a mam doma rok a pul starou holcicku.
Je to tak jak rikaji delej tak jak to citis. Ja byla naprosto v pořádku tak jsem necekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
11.10.19 22:01

Ahoj já týden po revizi NIC…za ten tyden jsem spotřebovala asi 3 vlozky jen..ale pak to začlo krvácet a krvácelo to snad 14 dnu hodne..načež se zjistilo že tam neco zustalo a musela jsem pak jit jeste na injekci ktera mela vyvolat stahy delohy.. ta nezabrala takže jsem spinila další cely mesic a pak až když jsem dostala MS ze mě vyšel ten zbytek a od te doby teprve dobrý… prvni revize probehla v pořádku a tahle druhá tedy ne!:-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 22:03

Mě taky nic nebylo. Dodržela jsem poté, co mi řekl lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
11.10.19 22:06

@mpavlic
Gratuluji ti k holčičce :srdce: Děkuji moc :) já také přemýšlím, že přeckám to šestinedělí, na menstruaci a pak se na to vrhneme :) jen mě zarazilo, že mi absolutně noc není, ani trosku spineni, ani sebemenší bolest :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
11.10.19 22:08

@axelina
Tak to nemáš moc dobrou zkusenost :roll: jsem zvědavá na výsledky z histologie a co mi řekne doktorka zda je vše OK..a jestli tedy něco nepřijde do té doby 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
11.10.19 22:08

@skorotehotna
A po kolika měsících si po revizi otěhotněla, když si jí měla takhle bez příznaků? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 07:50

@Melody26 po 4, a to taky nevyslo a poté po dalších peti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
12.10.19 10:09

@skorotehotna
Ty jo…to je hrozné, že si čekala takhle dlouho…řekli ti něco po tom druhém nepodařeném nebo to ještě nikdo neřešil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 11:01

@Melody26 neprijde mi to nijak dlouho. Za 12 měsíců jsem třikrát otehotnela, přijde mi to úplně v pořádku. Poprvé jsem musela hodit na kontroly dokud neklesne hcg a po druhem jsem z vlastní iniciativy šla na genetiku. Vše v pořádku já i chlap. Proste smůla no, takhle to ale je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
12.10.19 11:06

@skorotehotna
Myslela jsem to tak, že si čekala dlouho na to, aby bylo vše v pořádku a narodilo se zdravé miminko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama