Revize dělohy a bolesti jako m/s

2516
4.6.17 20:54

Revize dělohy a bolesti jako m/s

Ahoj holky prosim Vás o radu.
Predevcirem jsem byla na revizi, a ten den ani včera mi nic nebylo. Dneska jsem začala trosku špinit az krvacet takovou slabé červenou barvou a bolí me břicho jako na m/s.. volala jsem na pohotovost a tam mi řekli ze pokud to ze me neleje ( a to doslova ) tak ať neplasim..
měla jste prosim podobný příběh za takto bohužel smutné okolnosti? Dekuju všem velice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7965
4.6.17 21:10

Ano ten den skoro nic a za 3 dny jako ms pak cca tyden a pak uz nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
4.6.17 21:11

Prošla jsem si revizí po porodu v 18.týdnu a střídavě jsem špinila a krvácela 5.týdnů, prostě jako v šestinedělí…bolesti byly slabé i silnější jako při ms. Pila jsem kontryhelový čas na celkovou rekonvalescenci po ženské stránce… Po šesti týdnech od revize proběhla klasická ms a druhá už se nedostavila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4102
4.6.17 21:12

@Oliinka ahoj, vůbec bych se neplašila. Měla jsem podobný průběh. V nemocnici mi řekli to samé, pokud to vyloženě neleje, nejsi malátná nebo nemáš horečku tak je vše ok. Je to prostě pro tělo zásah, tak je logické, že se děloha čistí a bříško bolí. Já jsem měla do 3 dnů po bolesti, ale krvácela jsem ještě 12. den po revizi. Drž se, odpočívej a nestresuj se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:31

Holky moc dekuju za uklidnění - jste moc hodný :hug:
Pro me tahle zprava ze vubec to nedopadlo a musím na revizi - byla strašná - no proste to ma svůj cely smutný příběh…
Po revizi vlastne jen na Jipu malinko m/s bolest a pak nic ani krvácení.. sz dneska.. proto me to nejak zaskočila proč ne včera ale takhle za 2 dny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:32

@phoma Ahojky, ze uz jsme se někdy tady viděli? Ja uz bohužel si nevzpomenu při jakYm tématu ale a tvůj nick mi neco říká :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:37

@enyem v 18 tt? :( moc me to mrzí.. Jak pak se to stalo? Ja v 7tt a jsem z toho psychicky hotova.. 2 roky jsme se snažili.. prodělali ivf.. pak jsem měla ohss a pak spontánně otěhotněla.. a ted to takto dopadlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:38

@markyj dekuju moc ja se strašně snažím.. ale psychicky je to bledě :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7965
4.6.17 21:43

@Oliinka je to mozne ze jsme nekde v diskuzi neco resili :mrgreen: ted uz tu tak moc nepisu.drz se revize pro me byla des hlavne po strance psychiky :( jeste rok jsem cekala a dockala se ted se snazime o druhe a zatim teda dva potraty tak ted na to prdim nemam na to nervy a hledam si praci mala jde do skolky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:46

@phoma myslím ze jsme se nejde potkali urcite a povídali si :hug:
Pro me to byl taky šok… po banální m Spineni jsem proste jela na pohotovost a konec :( po dvou letech snažení to takto dopadlo.. jedno taky dítě mam a taky jde do Školky za par měsíců a ja do práce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:47

Holky po jak dlouhý době je reálný se snažit? Ja vím ze Dr říká min 3-6 m/s.. ale ja si myslím ze ta psychika je tam taky moc důležitá a kdyz se budeme cítit lépe již dřív tak to nebude problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
4.6.17 21:50

Miminko bylo těžce postižené a zemřelo (rozštěp páteře + deformace mozku)bylo to kruté, ale měla jsem doma v tu domu tři zdravé děti, starší dcery se z toho úplně zhroutily, tak jsem musela být statečná a kvůli nim to zvládnout. Hodně jsem plakala, zachránilo mě další těhotenství, které přišlo hned. Nikdy nezapomenu na tu bolest na duší, nikdy nezapomenu na našeho Františka, ale časem to otupělo a dnes máme 18.měsíčního Pepíka, který vydá za dva :-) třešinka na dortu…na Františka si vzpomenu i tak skoro každý den…
Moc držím palce ať jsi brzy šťastnou maminkou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
4.6.17 21:53

Jak jsem již psala druhá porevizní ms už nepřišla :-) Já jsem čekat nedokázala, věděla jsem, že jediné co mě z toho dostane, je další těhotenství. Vše dopadlo výborně :-)
29.10,2014 jsme o miminko přišli a 2.10.2015 se nám narodil zdravý Pepík :-)

Tak to nech na svém těle, jak se budeš citit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:57

Holky a jeste jedna vec - pichali vám po revizi preventivně Fraxiparine? Na ředění krve? Me po císaři to dělali a pak po punci po ivf.. tentokrat ale ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
4.6.17 21:59

@enyem 29.10.14 se nam narodil Denisek.. to je moc dobre ze to bylo takhle rychle a ze všechno dopadlo dobre :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama