Revize ZT a otěhotnění dva týdny po revizi

Anonymní
2.5.21 19:30

Revize ZT a otěhotnění dva týdny po revizi

Holky, byla jsem před 12 dnama na revizi po ZT v 9.týdnu. Byla to má druhá revize během půl roku, opět v 9.týdnu. Doktor v nemocnici mi říkal, že je to na přirodě a nejaké odběry ještě nepotrebuji, protoze již tři děti máme. Má dokrorka mi testy udelat chce. Po kolika ZT po sobě to gynekolog zacal řešit? A druhá otazka. Otěhotněl někdo dva týdny id revize? Dopadlo to ok?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.5.21 19:37

Ja mam doma skoro desetilety vysledek otehotneni hned po revizi (neuplny potrat v 8tt). To byl druhy potrat a po nem jsem dostala zadanku na genetiku a v terminu vysetreni jsem byla v porodnici :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9729
2.5.21 20:03

2 týdny po revizi nemáš vůbec souložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
2.5.21 20:08

A šestinedělí ti nic neříká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 20:35

@kavenka doktor mi říkal pouze dva týdny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23893
2.5.21 20:38
@Anonymní píše:
Holky, byla jsem před 12 dnama na revizi po ZT v 9.týdnu. Byla to má druhá revize během půl roku, opět v 9.týdnu. Doktor v nemocnici mi říkal, že je to na přirodě a nejaké odběry ještě nepotrebuji, protoze již tři děti máme. Má dokrorka mi testy udelat chce. Po kolika ZT po sobě to gynekolog zacal řešit? A druhá otazka. Otěhotněl někdo dva týdny id revize? Dopadlo to ok?

Máš tři děti a potřebuje nutně řešit další? Není to už dost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 20:40

@hanka.br. to snad nemyslíš teď vážně!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 20:41

@karkarka doktor mi říkal pouze dva týdny bez soulože.

• Citovat
  • Nahlásit
23893
2.5.21 20:42
@Anonymní píše:
@hanka.br. to snad nemyslíš teď vážně!

Proč bych nemyslela? Prostě se ptám. Jestli je odpověď problém, odpovídat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
2.5.21 20:58

Píšete že jste 12 dní od revize a dva týdny po ni Vám doktor dovolil soulož a už víte že by jste mohla být těhotná :think: pokud Vám vyšel test tak to klidně může být ještě pozůstatek po ZT.Ja prodělala teda jedno zt takže s testy nemám zkušenost. Me byli doktorem doporučeno počkat 6tydnu a teď jsem za to i ráda aspoň jsem měla čas se se vším srovnat. Pokud Vám to klapku už tak brzo po revizi tak to tak asi má být a vaše tělo je připraveno na další těhotenství. Někde jsem četla že někteří doktoři doporučuji otěhotnět co nejdříve protože už je v těle vytvořeno vhodné prostředí pro těhotenství z toho předešlého. Ale co člověk to názor proto taky každá žena po revizi odchází od doktora s jinými informacemi, jak na dobu vhodnou pro další otěhotnění tak i kdy se začít snažit. Pokud Vám to vyšlo, tak přeji hodně štěstí aby to tentokrát vyšlo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 22:12

@Simča30 Simi, myslela jsem, zda je to možné otěhotnět hned po revizi. Samozřejmě test jsem ještě neudělala, určo by bylo ještě zbytkový hcg. Mrzí mě, že nam to takhle opět dopadlo, tak bych chtěla začít se snažením dřív. Doktor nám říkal po dvou tydnech. Řekli jsme si do konce roku a pak už na to prdíme.

• Citovat
  • Nahlásit
131
2.5.21 22:22

Ja revizi prodělala koncem února a tak jsem se v té době snažila zjistit víc, prostě takový ten pocit že potřebují informace a četla jsem i o tom že některé ženy otěhotněly i po pár týdnech od revize, že u některých už ani menstruace nepřišla. Takže ano možné to je. Opravdu asi záleží jak na tom tělo je. Prece jen při revizi odeberou i nějakou část sliznice a ta musí dorůst aby se plod udržel, takže i proto bych za sebe volila chvilku počkat a nechat tělo odpočinout. Ale tohle je každého věc, tak jako počet dětí :hug: takže pokud se na to cítíš tak proč ne. Pokud se to má stát tak se to povede pokud připravena nejsi tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
2.5.21 22:27

Mě bylo řečeno, nechat proběhnout minimálně jednu ms po revizi, ale protože jsem ji měla s komplikacema a musela ještě na další zákroky, tak se nám to protáhlo na šestineděli bez sexu a pak se 3 měsíce chránit aby se tělo dalo dohromady,…
jinak myslím si, že nechat proběhnout aspoň ten jeden cyklus je rozumný a nic se tím nezkazí, ono si pak tělo samo řekne kdy je připravený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
2.5.21 22:32

Já revizi prodělala v 16tt. A upřímně ten šílení pocit touhy být ihned zase těhotná je nezadržitelný, už den po tom co mě pustili z nemocnice jsem byla přesvědčená že se budeme snažit co nejdřív. Ja teda dodržela šestinedělí, protože mi to bylo doporučeno doktorem a tak jsem to neřešila a první dva tři týdny jsem jen zjišťovala, četla, diskuse prostě co se dalo.Ale pak se to nějak srovnalo a už na tom tak nelpím, ano když se nám to povede tak to tak bude, pokud ne tak s tím asi nic nenadělám. Kdybych za sebou měla dvě a více ZT, tak nevím to musí být hrozné a kór tak brzy po sobě. Tak snad se Vám zadaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
2.5.21 22:43

@Nickjmeno ano to je samozřejmě taky pravda, aspoň to ukáže jestli je vše v pořádku a cyklus probíhá tak jak má. Ono se taky může stát že, neproběhne menstruace, nebo ano ale bude anovulační cyklus, takže tohle období klidu je dobré i proto aby žena věděla že vše probíhá tak jak má. Ale co člověk to názor a určitě paní nebude ani první ani poslední která by otěhotněla hned o revizi. Zkusit to může a to jestli se to povede už je druhá věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat