Revize/kyretáž po porodu

14
1.1.20 22:17

Revize/kyretáž po porodu

Ahoj!
Mám pár otázku pro zkušenější.
Na kontrole po šestinedělí mi můj doktor našel při ultrazvuku nález, cca 1,7mm, poslal do nemocnice, kde potvrdili zbytky pravděpodobně placenty, obalu, nebo krevní sraženiny. Před týdnem mě nejdříve prohlídla první doktorka a poslala hned na příjem, tam se na to ale podívala další dr se sestřičkou, ptaly se, kdy mohu jít na zákrok, poprosila jsem je, zdali by to šlo až 2.1., tak zavolali na konzultaci ještě třetího doktora, který se podíval na ultrazvuk, udělali mi krevní testy a výsledek byl, že mi volal, že zánět žádný nemám, krev zdravého člověka a že to určitě počká. Ráda bych zmínila, že nemám žádné problémy, žádná krev, výtok, žádné bolesti, ani teplota, přišlo se na to náhodou.
Prý po zákroku nastává další šestinedělí, při té představě - opět žádný sex, krvácení, bolest.. Je mi do pláče. V diskuzích jsem se dočetla, že někdo nešel na zákrok, ale čekal na vyloučení, dostal vylučovací injekci, nebo i doktor nabídl, že se má daná pacientka dostavit, až kdyby měla teplotu a bolesti.

Otázka - je zákrok nevyhnutelný, nemyslíte si, že by se dalo ještě počkat, když se cítím velmi dobře?

Predem díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

254
1.1.20 22:43

Já se také po sestinedeli poradně nevycistila, ale já stále lehce krvacela, takže jsem na zákrok rozhodne šla. Měla jsem tam toho dost a při zákroku ani vše komplet nevycistili, hrozilo protržení dělohy. Po zákroku cca 4 dny spineni. Po týdnu jsem náhle jednorázové hodně krvacela, tak jsem vydesena letěla na pohotovost a tam na utz potvrdili ještě nějaké zbytky, které při operaci nemohli vzít, takže bylo jasné ze budu muset na opakování úkonu, tentokrat ale endoskopicky. Krvacela jsem pak ještě asi den a šly ze mě, prominutím, menší “cucky”. Pak vše ustoupilo a když jsem šla po měsíci na utz před zákrokem, tak bylo vše čisté :dance:, odešlo to s tím krvácením. Takže je možné, ze u tebe to odejde také třeba s první menstruací… každopádně já po te operaci pila kontryhel, muzu doporučit vpodstatě na všechny neduhy spodku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
1.1.20 23:10

@sophie11 díky za odpověď, já si právě nejsem jistá, jestli vůbec jim zítra na příjmu můžu klást nějaký „odpor“, že bych ráda ještě počkala. :)
A jaký byl u tebe průběh té rekonvalescence? Vážně jsi pak prožívala to „další“ šestinedělí stejně, a tak dlouho, jako to první? toho já se děsím nejvíce, už jsem teď chtěla a začínala naplno fungovat, jak v posteli, tak i cvičení, atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
1.1.20 23:16

No, po tom krvácení po týdnu po zákroku jsem byla za par dnů OK… jestli jsem pak čekala 14 dni… :think: nevim už. Takže celkové cca 3 neděle. Cítila jsem se potom už dobre, takže sex, lehké cvičení jsem už do toho šla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama