Revizor v MHD Praha - zážitek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pedrysek7
Povídálka 21 příspěvků 17.11.18 12:44
Revizor v MHD Praha - zážitek

Mě se stal jednou zážitek s revizori v metru v Praze. Konkrétně v metru na Veleslavíně. Kde bylo asi 5 revizorů s městskou policií.
Vystoupil jsem z metra a šel k výtahu, kde je automat na jízdenky a již tzv. neplacený prostor. Důvodem bylo, že tam můj tátu z tohoto automatu chtěl do zásoby koupit několik jízdenek na MHD v Praze.
Sám osobně mám celoroční kúpon na MHD v Praze + 4. pásma, jelikož do Prahy dojíždím denně do práce.
Jakmile jsem koupil jízdenky a žádnou z nich jsem si neoznačil, ( nebyl důvod, sám jsem měl kupón) tak jsem šel na jezdící schody a šel ven, neboť jsem potřeboval si něco koupit nahoře v pekárně a jít do bankomatu ČSOB.
V tom mě zahlédnul revizor a rychle šel za mnou a já šel vcelku taky rychle. Celý úřícený mě doběhnul a ještě před koncem, přepravního prostoru na mě požadoval předložení jízdenky a ptal se mě, proč jsem ji neoznačil.

Já schválně: Pana revizore plně uznávám, že jsem si jízdenku neoznačil, nešel jsem do metra a navíc to byla jízdenka pro mého táta, ale vaše fyzická námaha ( běh po schodech) byla bohužel marná, vlastním ruční kupón, který jsem mu předložil. Vím, že nebudete nadšený, jelikož jste placený z provizí z pokud, ale je to tak. Byl naštvaný.
Jako cenu útechy za jeho fyzickou zdatnost jsem mu chtěl dát malou tyčinky čokolády, kterou jsem měl v tašce, ale naštvaně odešel pryč. Dole navíc byla hlídka městské policie a bylo zbytečné, si přidělávat další zbytečné problémy.

To se mi ještě nestalo.

Co na to říkáte?

Máte někdo zkušenosti s revizorem ve veřejném dopravě, ohledně pokuty či jejich jednání?
Kolik činila pokuta, připadně jiné spory s nimi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 17.11.18 12:50

Já být na místě revizora tak se zachovám stejně. Jeho reakce byla namístě. A popravdě bych taky naštvaně odešla…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 17.11.18 12:50

Přijde mi naprosto korektní :nevim: Prostě měl podezření, dělal svojí práci. Chápu i tebe, že jsi se krapet pobavil, :nevim:

Kaileee
Kecalka 431 příspěvků 17.11.18 12:50

chudáci revizoři, vůbec jim nezávidím tu práci s takovými lidmi… měl sis ty komentáře nechat pro sebe :roll: :roll: zřejmě jsi ještě puberťák

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 17.11.18 12:51

Čo by sme na to mali povedať? Skontroloval ťa revizor :nevim:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48020 příspěvků 17.11.18 12:53

Jako co to mělo být za zážitek? Jako pro toho revizora? On dělal svoji práci. Zato ty ses svým proslovem předvedl jako úplný pako :roll:

Keyllah
Echt Kelišová 9697 příspěvků 17.11.18 12:54

@pedrysek7 a pointou je? že si myslíš, jak jsi to natřel tomu chudákovi? dělal svoji práci, a ty jsi reagoval, tak jak jsi asi zvyklý jednat a komunikovat. …

Taka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 17.11.18 12:57

Podle mě jednal naprosto správně :nevim:
Se mnou třeba minule vystupoval na zastávce, protože já už prostě vystoupit musela a Lítačku jsem měla na dně batohu pod nákupem :mrgreen: Trpělivě mi pak podržel brokolici a dvě okurky, zkontroloval kupón, popřál hezký den a dobrou chuť a šel dál :mrgreen: Příjemný starší pán to byl, ani jsem nemusela mít žádné jízlivé řeči, stačilo to slušně vysvětlit :kytka:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18509 příspěvků 17.11.18 12:58

ty jo, já čekala nějaký hardcore zážitek, rvačku a on je to jen „zkontroloval mě revizor“
:mrgreen: jojo už se mi stalo, že mě kontroloval revizor. :mrgreen:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48020 příspěvků 17.11.18 13:01
@aiwwa píše:
ty jo, já čekala nějaký hardcore zážitek, rvačku a on je to jen „zkontroloval mě revizor“ :mrgreen: jojo už se mi stalo, že mě kontroloval revizor. :mrgreen:

Tak nám ten zážitek popiš :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 17.11.18 13:07
@pedrysek7 píše:
Mě se stal jednou zážitek s revizori v metru v Praze. Konkrétně v metru na Veleslavíně. Kde bylo asi 5 revizorů s městskou policií.
Vystoupil jsem z metra a šel k výtahu, kde je automat na jízdenky a již tzv. neplacený prostor. Důvodem bylo, že tam můj tátu z tohoto automatu chtěl do zásoby koupit několik jízdenek na MHD v Praze.
Sám osobně mám celoroční kúpon na MHD v Praze + 4. pásma, jelikož do Prahy dojíždím denně do práce.
Jakmile jsem koupil jízdenky a žádnou z nich jsem si neoznačil, ( nebyl důvod, sám jsem měl kupón) tak jsem šel na jezdící schody a šel ven, neboť jsem potřeboval si něco koupit nahoře v pekárně a jít do bankomatu ČSOB.
V tom mě zahlédnul revizor a rychle šel za mnou a já šel vcelku taky rychle. Celý úřícený mě doběhnul a ještě před koncem, přepravního prostoru na mě požadoval předložení jízdenky a ptal se mě, proč jsem ji neoznačil.

Já schválně: Pana revizore plně uznávám, že jsem si jízdenku neoznačil, nešel jsem do metra a navíc to byla jízdenka pro mého táta, ale vaše fyzická námaha ( běh po schodech) byla bohužel marná, vlastním ruční kupón, který jsem mu předložil. Vím, že nebudete nadšený, jelikož jste placený z provizí z pokud, ale je to tak. Byl naštvaný.
Jako cenu útechy za jeho fyzickou zdatnost jsem mu chtěl dát malou tyčinky čokolády, kterou jsem měl v tašce, ale naštvaně odešel pryč. Dole navíc byla hlídka městské policie a bylo zbytečné, si přidělávat další zbytečné problémy.

To se mi ještě nestalo.

Co na to říkáte?

Máte někdo zkušenosti s revizorem ve veřejném dopravě, ohledně pokuty či jejich jednání?
Kolik činila pokuta, připadně jiné spory s nimi?

8o On tě zkontrolovat musí, je to jeho práce. S revizorem jsem v životě neměla problém. Nejezdím načerno. Ale když vidím, jak se dva vazouni postaví ke dveřím a další kontrolují jízdenky, asi mají s neplatiči bohaté zkušenosti.

Příspěvek upraven 17.11.18 v 13:11

Levandulina
Kelišová 5715 příspěvků 18 inzerátů 17.11.18 13:10

Taky mě občas zkontroluje revizor. Pokud vím, je to jejich práce :mrgreen:

mroe
Extra třída :D 14547 příspěvků 17.11.18 13:22
@Tunrida píše:
Jako co to mělo být za zážitek? Jako pro toho revizora? On dělal svoji práci. Zato ty ses svým proslovem předvedl jako úplný pako :roll:

Presne tak.

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 17.11.18 13:30

No podle toho, jak píšeš, jsi evidentně toho revizora vytáhnout chtěl, povedlo se ti to, tak o co vlastně jde? Však ses dobře pobavil, ne? :nevim:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18509 příspěvků 17.11.18 13:31
@Tunrida píše:
Tak nám ten zážitek popiš :mrgreen:

představ si, že ten drzoun na mě vytáhl odznak. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >