Reklama

Revma - bolest kostí, kloubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domkah
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 18:29
Revma-bolest kostí, kloubů

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda li nemá někdo podobnou zkušenost. Cca od 15 let trpím bolestí kloubů, hlavně malých (zápěstí, prsty) a holenních kostí. Hlavně hodně reaguji na počasí(když prší), nejvíc potíží mám přes zimu. Ale teď (19let) začínám mít bolesti i v kyčlích. Podle výsledků z krve na revma a rtg je vše v pořádku. A zatím nikdo nic nezjistil. Tak se ptám jestli nemáte někdo nejakou podobnou zkušenost. Děkuji D.

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 19:14
@Domkah píše:
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda li nemá někdo podobnou zkušenost. Cca od 15 let trpím bolestí kloubů, hlavně malých (zápěstí, prsty) a holenních kostí. Hlavně hodně reaguji na počasí(když prší), nejvíc potíží mám přes zimu. Ale teď (19let) začínám mít bolesti i v kyčlích. Podle výsledků z krve na revma a rtg je vše v pořádku. A zatím nikdo nic nezjistil. Tak se ptám jestli nemáte někdo nejakou podobnou zkušenost. Děkuji D.

Ahoj sabi ;) :) :)

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 28.01.18 19:15

Muze byt borelioza, plicní chlamydie, alegie na lepek nebo třeba ulcerozni kolitida nebo mnoho jiných onemocnění, ale hlavně revmatoidní faktor vůbec nemusí být vysoký a i pres nizke hodnoty muzes mit revmatoidni artritidu. Chce to navstevu revmatologie, imunologie a infekce. Pokud nic nenajdou, doporučuji MUDr. Klubala. Dela komplexni a nadstandardni vyšetření. Ale platí se u něj.

Sab.inQa93
Povídálka 20 příspěvků 28.01.18 19:29

@Andy27 to nejsem já Andy… :lol:
@Domkah ahoj já tyhle bolesti mám už 10 let. Od 15 let a teď mi je 25… A vím o čem mluvis. Já mám krev, moč i CRP čisté. Odběry na bolerku taky. Budu řešit momentálně co se vlastně děje. Ještě co sem si zjistovala tak může i být lupus. Jediný co mohu poradit tak revmatolog. Já to akorat mám rozšířené po klouby na nohou a kotníky. I k tomu kolena

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 19:31
@Sab.inQa93 píše:
@Andy27 to nejsem já Andy… :lol:
@Domkah ahoj já tyhle bolesti mám už 10 let. Od 15 let a teď mi je 25… A vím o čem mluvis. Já mám krev, moč i CRP čisté. Odběry na bolerku taky. Budu řešit momentálně co se vlastně děje. Ještě co sem si zjistovala tak může i být lupus. Jediný co mohu poradit tak revmatolog. Já to akorat mám rozšířené po klouby na nohou a kotníky. I k tomu kolena

Jo taaak..ja si te ulozim jo :lol:

Sab.inQa93
Povídálka 20 příspěvků 28.01.18 19:34

@Andy27 ok :)

jenny.fields
Generální žvanilka 24716 příspěvků 28.01.18 19:52

Moje zkušenost-před třemi roky po zánětu nosohltanu (streptokok) bolesti malých kloubů na nohách. Nyní 14 dní po tom, co měla dcera streptokoka v krku bolesti malých kloubů na rukou, nohou a i ramena. Výsledek pomnožený streptokok, reakce na streptokoka i v krvi.
Dnes jsem dobrala antibiotika a je to o 98% lepší.
takže za mne nechat udělat testy na streptokoka.
mělo by se to jmenovat POST-STREPTOKOKOVÁ REAKTIVNÍ ARTRITIDA
 https://www.printo.it/…AD-artritida#…

Domkah
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 20:29

@Sab.inQa93 právě, mam i bolesti kotníku. Už mi dělali gastro i kolono, aby se vyloučila alergie na lepek a crohnova choroba. Vše v pořádku. Lupus také nic.

Domkah
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 21:35

@sediza děkuju moc za informace!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >