Revma - bolest kostí, kloubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domkah
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 18:29
Revma-bolest kostí, kloubů

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda li nemá někdo podobnou zkušenost. Cca od 15 let trpím bolestí kloubů, hlavně malých (zápěstí, prsty) a holenních kostí. Hlavně hodně reaguji na počasí(když prší), nejvíc potíží mám přes zimu. Ale teď (19let) začínám mít bolesti i v kyčlích. Podle výsledků z krve na revma a rtg je vše v pořádku. A zatím nikdo nic nezjistil. Tak se ptám jestli nemáte někdo nejakou podobnou zkušenost. Děkuji D.

Reakce:
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 28.01.18 19:14
@Domkah píše:
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda li nemá někdo podobnou zkušenost. Cca od 15 let trpím bolestí kloubů, hlavně malých (zápěstí, prsty) a holenních kostí. Hlavně hodně reaguji na počasí(když prší), nejvíc potíží mám přes zimu. Ale teď (19let) začínám mít bolesti i v kyčlích. Podle výsledků z krve na revma a rtg je vše v pořádku. A zatím nikdo nic nezjistil. Tak se ptám jestli nemáte někdo nejakou podobnou zkušenost. Děkuji D.

Ahoj sabi ;) :) :)

sediza
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 28.01.18 19:15

Muze byt borelioza, plicní chlamydie, alegie na lepek nebo třeba ulcerozni kolitida nebo mnoho jiných onemocnění, ale hlavně revmatoidní faktor vůbec nemusí být vysoký a i pres nizke hodnoty muzes mit revmatoidni artritidu. Chce to navstevu revmatologie, imunologie a infekce. Pokud nic nenajdou, doporučuji MUDr. Klubala. Dela komplexni a nadstandardni vyšetření. Ale platí se u něj.

Sab.inQa93
Povídálka 20 příspěvků 28.01.18 19:29

@Andy27 to nejsem já Andy… :lol:
@Domkah ahoj já tyhle bolesti mám už 10 let. Od 15 let a teď mi je 25… A vím o čem mluvis. Já mám krev, moč i CRP čisté. Odběry na bolerku taky. Budu řešit momentálně co se vlastně děje. Ještě co sem si zjistovala tak může i být lupus. Jediný co mohu poradit tak revmatolog. Já to akorat mám rozšířené po klouby na nohou a kotníky. I k tomu kolena

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 28.01.18 19:31
@Sab.inQa93 píše:
@Andy27 to nejsem já Andy… :lol:
@Domkah ahoj já tyhle bolesti mám už 10 let. Od 15 let a teď mi je 25… A vím o čem mluvis. Já mám krev, moč i CRP čisté. Odběry na bolerku taky. Budu řešit momentálně co se vlastně děje. Ještě co sem si zjistovala tak může i být lupus. Jediný co mohu poradit tak revmatolog. Já to akorat mám rozšířené po klouby na nohou a kotníky. I k tomu kolena

Jo taaak..ja si te ulozim jo :lol:

Sab.inQa93
Povídálka 20 příspěvků 28.01.18 19:34

@Andy27 ok :)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25263 příspěvků 28.01.18 19:52

Moje zkušenost-před třemi roky po zánětu nosohltanu (streptokok) bolesti malých kloubů na nohách. Nyní 14 dní po tom, co měla dcera streptokoka v krku bolesti malých kloubů na rukou, nohou a i ramena. Výsledek pomnožený streptokok, reakce na streptokoka i v krvi.
Dnes jsem dobrala antibiotika a je to o 98% lepší.
takže za mne nechat udělat testy na streptokoka.
mělo by se to jmenovat POST-STREPTOKOKOVÁ REAKTIVNÍ ARTRITIDA
 https://www.printo.it/…AD-artritida#…

Domkah
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 20:29

@Sab.inQa93 právě, mam i bolesti kotníku. Už mi dělali gastro i kolono, aby se vyloučila alergie na lepek a crohnova choroba. Vše v pořádku. Lupus také nic.

Domkah
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 21:35

@sediza děkuju moc za informace!

ali89
Kecalka 103 příspěvků 23.11.18 23:12

dobrý večer zkusím obnovit diskuzi s otázkou..???? mohli jste se nechat při revmatoidní artritidě tetovat? moc bych stála o tetováni ale můj lékař řekl že raději ne,při tom mám známého co má revma a spoustu tetování děkuji ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >