Revma, artritida, rakovina děložního čípku a konopí

Anonymní
19.7.21 11:20

Revma.artritida, rakovina děložního čípku a konopí

Ahoj, chtěla bych se touhle cestou optat, jestli někdo nemá zkušenosti s léčbou konopím při těchto problémech, kdy Vás vaše tělo odepíše. Hledám alternativu k chemii. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21480
19.7.21 11:38

Jakože se přestaneš léčit léky a budeš brát marjánku? Sice umřeš, ale aspoň u toho budeš veselá… :pankac:
Vybodni se na to, tráva opravdu není žadný zázračný lék, je to jen bylinka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
19.7.21 11:46

Prosimtě, najdi si skupinku na fb: Revmatoidní artritida (RA)
Dokáží tam podpořit, poradit. Je tam spousta lidí s XY dalšími onemocněními. Nevymyslej nesmysly, tímhle si nijak nepomůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51935
19.7.21 11:53
@Janli píše:
Jakože se přestaneš léčit léky a budeš brát marjánku? Sice umřeš, ale aspoň u toho budeš veselá… :pankac:
Vybodni se na to, tráva opravdu není žadný zázračný lék, je to jen bylinka…

No počkej, léčebné konopí píšu a pomáhá :nevim:

Používám hlavně u roztroušené sklerozy, v jiných indikacích méně, ale to je oborem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51935
19.7.21 11:53
@mackA159 píše:
Prosimtě, najdi si skupinku na fb: Revmatoidní artritida (RA)
Dokáží tam podpořit, poradit. Je tam spousta lidí s XY dalšími onemocněními. Nevymyslej nesmysly, tímhle si nijak nepomůžeš.

Pokud nechce konopí jako jedinou léčbu, tak proč ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21480
19.7.21 12:08

@Baba ale ona hledá alternativu, ne doplněk léčby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 14:48

@Janli ano, nechci kortikoidy atd. Sice mam bolesti a ta unava mě už dohnala k psychiatrovi, respektive špatné spaní, problémy v rodine atd… Dokonce sháním konopí a hodláme si připravit macerát. Jde mi o úlevu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 14:52

@Baba nejhorší je, že jsem našla prý kvalitní konopné kapky za 2500kc, mě to prostě přijde mimo. Spíš hledám, někoho, kdo by mi pomohl a poradil, třeba kdo zná dobrého homeopata, to také není k zahození. Lékaři na mě s… Nu a teď je to špatný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 14:57

@Janli když jsem byla před rokem těhotná, měla jsem už tehdy problémy, všichni to zlehčovali, po porodu také. Rok trvalo, než jsem si vymohla tu slavnou péči a teď ani nevím, jestli dosáhnu na biologickou léčbu, protože někdy se pojišťovny prý osivaji a pak jsou tu tabletky s x vedlejším a ucinkama a nebo to konopí či bylinky, snad chlorella.

• Citovat
  • Nahlásit
51935
19.7.21 15:28
@Anonymní píše:
@Baba nejhorší je, že jsem našla prý kvalitní konopné kapky za 2500kc, mě to prostě přijde mimo. Spíš hledám, někoho, kdo by mi pomohl a poradil, třeba kdo zná dobrého homeopata, to také není k zahození. Lékaři na mě s… Nu a teď je to špatný.

Homeopatie je k prdu a 2500 za kapky (cbd?) jsou zbytecny.
Najdi si seznam lekaru, co konopi muzou predepisovat.

Ale jen konopi nevyleci ano artritidu, ani rakovinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36015
19.7.21 15:29
@Anonymní píše:

Ty máš rakovinu a lékaři na tebe kašlou? A kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 16:27

@inkakřivák s tou artritidou ze mě dělali pomalu simulanta, to víte těhotná si stěžuje atd… S tím čípkem, v těhotenství s tím gyndarka nic krom kontrol dělat nemohla, proč se to tak zhoršilo netuší, osobně myslím, že stres udělal své.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 16:28

@Baba mě jde o utlumení bolesti v kloubech atd… Cítím se jak stařena.

• Citovat
  • Nahlásit
36015
19.7.21 17:18
@Anonymní píše:
@inkakřivák s tou artritidou ze mě dělali pomalu simulanta, to víte těhotná si stěžuje atd… S tím čípkem, v těhotenství s tím gyndarka nic krom kontrol dělat nemohla, proč se to tak zhoršilo netuší, osobně myslím, že stres udělal své.

No dobře, těhotná jsi byla před rokem, píšeš, takže teď už hádám jsi v léčbě. Takže tam bych to konopí přinejmenším konzultovala s onkology.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51935
19.7.21 17:23
@Anonymní píše:
@Baba mě jde o utlumení bolesti v kloubech atd… Cítím se jak stařena.

Konopi muze psat malo doktoru, zkus centrum pro lecbu bolesti

@inkakřivák píše:
No dobře, těhotná jsi byla před rokem, píšeš, takže teď už hádám jsi v léčbě. Takže tam bych to konopí přinejmenším konzultovala s onkology.

To se s onkolecbou netluce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat