Řezání při močení. Krev v moci. Dělá tohle zánět mocaku ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:11
Řezání při močení. Krev v moci. Dělá tohle zánět mocaku ?

Dobrý den,
Večer asi před 2 hodinami jsem šla na malou a zničeno nic mě úplně rezalo při domoceni. Chodím klidně 3×do čtvrt hodinky protože se pořádně nedocuram. Řeže to a mám na toaletaku kapky krve nebo ta moč je růžová. Dělá tohle zánět mocaku nebo je krev z jiného důvodu??? Trpěla jsem na záněty mocaku často, poslední necelý půlrok byl klid. ale nikdy jsem tam neměla krev :think: :think: a mám po MS něco přes týden :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bídžej
Kecalka 455 příspěvků 03.01.19 20:13
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Večer asi před 2 hodinami jsem šla na malou a zničeno nic mě úplně rezalo při domoceni. Chodím klidně 3×do čtvrt hodinky protože se pořádně nedocuram. Řeže to a mám na toaletaku kapky krve nebo ta moč je růžová. Dělá tohle zánět mocaku nebo je krev z jiného důvodu??? Trpěla jsem na záněty mocaku často, poslední necelý půlrok byl klid. ale nikdy jsem tam neměla krev :think: :think: a mám po MS něco přes týden :nevim:

Ano, může to být zánětem. Ale jak je i krev, měla bys k lékaři

cecetka
Echt Kelišová 7657 příspěvků 03.01.19 20:16

Nezahravej si s tim a klidne jed na pohotovost. Krev v moci neni sranda :?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31684 příspěvků 03.01.19 20:16

jo, docela ukázkový příznaky zánětu močáku…když je i krev, možná bych ani nečekala do rána :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:16

@Bídžej Ano, zítra k ní hned ráno půjdu. Vždyť se to ani nedá vydržet. Jen mě vyděsila ta krev. Vím, že se může najít v moci, když přinesete k lékaři ale takhle ji vidět…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:19

@cecetka @slavuska1 U nás na pohotovosti teda moc milý nejsou a vím že mě na 100% servou co tam dělám s blbým zánětem mocaku. Myslíte že do rána by se mohlo stát něco horšího? K doktorce jdu zítra na 7hod.rano

cecetka
Echt Kelišová 7657 příspěvků 03.01.19 20:24

Pokud pres noc vydrzis … nezapomen, ze ATB potrebuji taky chvilku na zabrani. Kazda hodina dobra :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31684 příspěvků 03.01.19 20:25
@Anonymní píše:
@cecetka @slavuska1 U nás na pohotovosti teda moc milý nejsou a vím že mě na 100% servou co tam dělám s blbým zánětem mocaku. Myslíte že do rána by se mohlo stát něco horšího? K doktorce jdu zítra na 7hod.rano

nemusí se stát nic, jen to, že budeš trpět zbytečně o tu noc dýl, nebo se ti to může dostat až do ledvin, a to už je prej mazec bolest, většinou na hospitalizace. Kašli na ně, platíš si zdravotní, zaplatíš 90kč, tak proč bys tam nemohla jet, ať se tváří, jak chtějí.

Uživatel je onlineAddel.s
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 20:28

Při mým prvním zánětu močáku jsem měla moč úplně červenou…tehdy už jsem byla i se sbalenou taškou v nemocnici, protože moje doktorka se bála, aby to nebyly ledviny, naštěstí nebyly a jela jsem domů, ale doma jsem s tím ještě na škole byla 4 týdny..takže určitě co nejrychleji k doktorovi, ať se to zbytečně nezhoršuje..

Addka1
Stálice 77 příspěvků 03.01.19 21:05

Vuubec nevahejte a šup na pohotovost, ja jsem taky jednou takhle váhala a nevyplatilo se mi to. Vecer taky krev v moči, říkala jsem si počkám do rána ze pujdu ke sve dr..nojo, v noci horečky 40, zimnice jako kráva nakonec me odvezla sanitka, 3 tydny v nemocnici s ledvinama. Pamatuju jak jsem byla zmrzla a oni mi presto vsechno povolili přikrýt nohy jen po kolena a jeste omotana ledovyma deskama.. no hnus. Nechci strasit ale fakt radeji jit hned nez aby bylo hur.
A prasky nez zaberou, budete rada ze je budete mit nasazene jeste dnes.

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 9064 příspěvků 03.01.19 21:08

Nevim, zda mocak, ale zanet LEDVIN tohle dela zcela spolehlive. Spis bych to videla na ty ledviny. Upaluj na pohotovost, do rana se ti to muze rozjet tak, ze budes proklinat vsechny svate.

nozu
Extra třída :D 11944 příspěvků 03.01.19 21:08

Doporučuji ti jet hned na pohotovost. Zahravas si se zánětem ledvin. nehledě na to, že za pár hodin polezes bolestí po zdi. Prošla jsem si tím na podzim. Ráno jsem byla fit, v poledne jsem měla lehké obtíže, za 3 hodiny už byla krev a večer jsem se modlila, aby ta antibiotika rychle zabrala…

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 9064 příspěvků 03.01.19 21:11
@Addka1 píše:
Vuubec nevahejte a šup na pohotovost, ja jsem taky jednou takhle váhala a nevyplatilo se mi to. Vecer taky krev v moči, říkala jsem si počkám do rána ze pujdu ke sve dr..nojo, v noci horečky 40, zimnice jako kráva nakonec me odvezla sanitka, 3 tydny v nemocnici s ledvinama. Pamatuju jak jsem byla zmrzla a oni mi presto vsechno povolili přikrýt nohy jen po kolena a jeste omotana ledovyma deskama.. no hnus. Nechci strasit ale fakt radeji jit hned nez aby bylo hur.
A prasky nez zaberou, budete rada ze je budete mit nasazene jeste dnes.

heeeeej mame skoro identicky zazitek, stejny prubeh a tak. Taky jsem si polezela se zanetem ledvin v nemocnici. Ale ledove desky na mne teda nedavali, naopak pekne v teple. Pr*del jsem mela rozpichanou uplne na cimpr campr jak mi pichali ATB na olejove bazi. Mela jsem hematomy po celem obvodu zadnice, ze uz nevedely sestry, kam mi to maji jeste pichnout. Mne si tam chteli nechat taky dele, ale ja po tydnu toho mela plne zuby, takze jsem sla na reverz dom.

mroe
Extra třída :D 14879 příspěvků 03.01.19 21:14

Ja sla pozde odpoledne na pohotovost, vecer domu uz v predklonu a pak jsem se pul noci modlila, aby ty ATB zabraly. Nastesti jen zanet mocaku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 21:15

Tak to čumím, zánět ledvin jsem ještě neměla, i kdyz jsem si to mnohdy myslela protože na mocak opravdu trpím. Ale ledviny tedy naštěstí v pořádku . Pojedu tedy na pohotovost. Děkuji vám za rady

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >