Řezání v jizvě po cs v 25tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 18:08
Rezani v jizve po cs v 25tt

Asi tyden sem tam citi stipani a nekdy jskoby rezani na leve strane jizvy…i jako nad ni..20tt jsem byla na utza vse ok m..jinak jizva neboli, i celkem hodne chodim :think: ted jdu ve ct k dr…je to bezne takove pociti mit obcas v jizve? Radeji se ptam..dnes tu bylo tema ruptura delohy a hodnd me to vydesilo :?

Reakce:
lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 12.02.18 18:20

Můžou to být i srůsty..může to být jizva..ale riziko ruptury je mimo kontrakce velmi malé..mám po 2 s. c., jsem 37tt, na jedne straně mě to pálí od začátku těhotenství..jizva jako taková mě bolela po větší námaze, když jsem třeba hodně nosila dítě. Nebo třeba po 6h přednášce kde jsem vesměs stála..ale jinak moc ne..v případě pochybností pohotovost, ale je lepší dělat UZ jizvy s plným mocskem v takto nižším stupni těhotenství..(bála jsem jednou ve 25tt s jiným problémem a jizvu nešlo vizualizovat, protoze jsem měla prázdný měchýř)..

azalia
Kecalka 319 příspěvků 12.02.18 18:41

Také jsem řešila bolest v jizvě zhruba v tomto týdnu. Měla jsem po 2 SC.
Je to bolestivé na dotek - pokud na jizvu máčkneš? Pokud ne, je to v pohodě.
Pokud ano, tak to může být opravdu problém. Takto mi to řekla lékařka v nemocnici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 19:10
@azalia píše:
Také jsem řešila bolest v jizvě zhruba v tomto týdnu. Měla jsem po 2 SC.
Je to bolestivé na dotek - pokud na jizvu máčkneš? Pokud ne, je to v pohodě.
Pokud ano, tak to může být opravdu problém. Takto mi to řekla lékařka v nemocnici.
ne nr..saham. mackam a neboli :nevim:
azalia
Kecalka 319 příspěvků 12.02.18 21:22

Tak by to mělo být v pořádku. Buď v klidu. Ona ta jizva něco vydrží. Oni tam mohou táhnout srůsty v podkoží… cokoliv jiného. Ale pokud to nebolí na dotek, tak by to neměla být jizva samotná. Takhle mi to aspoň vysvětlovala doktorka, když jsem byla na gyn. pohotovosti já. Také jsem měla strach - a zbytečně. Držím palce, ať je vše v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >