Rezava bolest a krvácení po sexu

Anonymní
7.11.20 19:47

Rezava bolest a krvaceni po sexu

Ahoj, je to asi 6 tydnu, co jsem pri sexu zacala pocitovat diskomfort. Nejdrive ke konci takove „bodan“ ale prisuzovala jsem to, ze uz nejsem dost navlhla. Po dalsich dvou tydnech se objevilo hnede spineni, ale jen pri tlaceni na wc, ale pridala se rezava bolest pri moceni. To uz jsem volala na gyndu. Byla jsem minuly patek, vysetreni silene bolestive, krvacela jsem dost. Pry to bude na 99% zanet, infekce. Udelala mi stery na vsechno. Vcera volani pro vysledky, a pry vse ciste. Poslala mi recept na globule, at se procistim. A vic nic. Vcera prvni zavadeni, to uz samo o sobe celkem bolelo. Rano na vlozce krev s cucky. Pres den krvaceni nebylo ale bolest v podbrisku a pichani pri predkloneni se, v pondeli budu volat znovu. Ale nenapada vas o co by se mohlo jednat? Celkem se deskm zavest dalsi tabletu. Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
956
7.11.20 19:55

Těžko říct. Netrpíte třeba endometriózou? Kdyby prorostla na čípek atd., pak by dávalo smysl, že je sex bolestivý. Ale předpokládám, že to by gynekoložka viděla, když vás vyšetřovala… Jinak bolest při sexu a krvácení po něm je vždycky nutné řešit, je to totiž také jeden z příznaků rakovin, proto je dobré nic nepodcenit. Máte ze zákona právo na názor dalšího lékaře, tak pokud ta vaše s tím nebude chtít dál nic dělat, zkuste někoho jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
7.11.20 20:55

Popravdě já jsem o žádné rezavé bolesti neslyšela :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3942
7.11.20 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj, je to asi 6 tydnu, co jsem pri sexu zacala pocitovat diskomfort. Nejdrive ke konci takove „bodan“ ale prisuzovala jsem to, ze uz nejsem dost navlhla. Po dalsich dvou tydnech se objevilo hnede spineni, ale jen pri tlaceni na wc, ale pridala se rezava bolest pri moceni. To uz jsem volala na gyndu. Byla jsem minuly patek, vysetreni silene bolestive, krvacela jsem dost. Pry to bude na 99% zanet, infekce. Udelala mi stery na vsechno. Vcera volani pro vysledky, a pry vse ciste. Poslala mi recept na globule, at se procistim. A vic nic. Vcera prvni zavadeni, to uz samo o sobe celkem bolelo. Rano na vlozce krev s cucky. Pres den krvaceni nebylo ale bolest v podbrisku a pichani pri predkloneni se, v pondeli budu volat znovu. Ale nenapada vas o co by se mohlo jednat? Celkem se deskm zavest dalsi tabletu. Prosim anonym

A ster na cipek? Tam totiz vysledky trvaji dele nez tyden. Krvaceni po sexu neni normalni, muze to by priznak ruznych karcinomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama