Řezavé a bodavé bolesti děložního čípku, konečníku, moč. měchýře

Anonymní
29.2.20 17:53

Řezavé a bodavé bolesti děložního čípku, konečníku, moč. měchýře

Někde v této oblasti opakovaně cítím řezání a bodání, je to taková ostrá bolest u toho mám úplně tvrdé břicho. Jsem těhotná. Gynekologovi jsem to říkala už několikrát, on tvrdí, že to s těhotenství nesouvisí, posílá mě na chirurgii, gastroenterologii atd. Před těhotenstvím jsem ale takové problémy neměla. Můžu poprosit Vás zkušené maminky, co už máte za sebou větší část těhotenství, nebo už jste i rodily, jestli jste v rámci těhotenství měly řezavé bolesti konečníku, moč. měchýře a děložního čípku, případně směrem do pochvy? Aspoň takto to pociťuji. Jsem ve třetím trimestru, chtějí abych šla na kolonoskopii, urologii atd., ale mně se pořád zdá jestli to prostě není jen tím, že jsem těhotná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.3.20 15:18

Prosím máte někdo zkušenost? Jsem z toho už nešťastná :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 20:33

Nikdo nemá v těhotenství problémy s řezáním a bodáním v konečníku??? Opravdu je to něco nezvyklého? Prosím poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
1.3.20 22:02

Ja mela v obou tehu ostre bodani v cipku..hlavne ke konci..ale bylo to proste k tehu.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 09:51

@morttis Já to mám takové, že mě bolí a řeže ten konečník, čípek, močový měchýř, mám bolesti při vyprazdňování - i při močení, bodavé a řezavé bolesti uvnitř břicha, celkově křeče v břiše, nevolnost, nauzeu, odchod větrů taky hodně bolí, ale mám to vše až teď na konci těhotenství, dříve nic a jinak nemocná se necítím :nevim: Z gynekologie mě poslali na chirurgii, gastro, infekční, urologii a nic nenašli, ale že teď mají na chirdě, gastru i gyndě omezené možnosti vyšetření. Nevím co si o tom myslet :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama