Rezervovali byste si v této době prázdninový pobyt v Itálii?

1018
14.2.21 10:54

Rezervovali byste si v této době prázdninový pobyt v Itálii?

Otázka je jasná. Jsem na vážkách. Rezervovali byste si přes booking letní prázdninový dům v Itálii? Je to bezvadná nabídka, ale vzhledem ke covidové situaci…manžel říká, ať se na to vykašlu. Já bych moc chtěla věřit, že léto bude v pohodě, ale samozřejmě se bojím a nechci porušovat pravidla. Poslechnu si názor ostatních. Jeli bychom autem, stravování vlastní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6068
14.2.21 10:58

Tak si prostě prostuduj podmínky storna, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
14.2.21 11:04

@vulpes O to mi nejde, je to bez storno poplatků až do června. Spíš mi jde o názor, zda to má vůbec cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
14.2.21 11:05

Nerezervovala, letos budeme řešit dovolenou na last minute nebo nikam nepojedeme. Ale nikomu to neberu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51104
14.2.21 11:06
@SibyllaTrelawney píše:
Otázka je jasná. Jsem na vážkách. Rezervovali byste si přes booking letní prázdninový dům v Itálii? Je to bezvadná nabídka, ale vzhledem ke covidové situaci…manžel říká, ať se na to vykašlu. Já bych moc chtěla věřit, že léto bude v pohodě, ale samozřejmě se bojím a nechci porušovat pravidla. Poslechnu si názor ostatních. Jeli bychom autem, stravování vlastní.

Zaplaceno mam od podzima - zacatek cervence. Loni sem platila nekdy v unoru asi, nic sem nerusila a bylo to bozi. Taky zacatek cervence. A byl to takovy ten velky kemp u more, bydleni v bungalovu.

Nic bych nerusila, at si manzel straspytel sesi doma :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51104
14.2.21 11:08
@SibyllaTrelawney píše:
@vulpes O to mi nejde, je to bez storno poplatků až do června. Spíš mi jde o názor, zda to má vůbec cenu.

Tak co vahas, simte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
14.2.21 11:08

@SibyllaTrelawney Když je to bez jakéhokoliv storno poplatku tak si to zarezervuj. Kdyby se náhodou situace podstatně zlepšila, můžete jet. Když to bude pořád špatné, tak to zrušíš.
Když je to dům kde budete sami, sami se stravujete a pod, tak to není zase taková hrůza jako hotel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6068
14.2.21 11:10
@SibyllaTrelawney píše:
@vulpes O to mi nejde, je to bez storno poplatků až do června. Spíš mi jde o názor, zda to má vůbec cenu.

tak rezervace je o cca 10 minutách času…takže pokud je to pro tebe moc velká investice, těch 10 min, kterou nechceš podstoupit, tak nerezervuj.
Jestli těch 10 min obětuješ a jsou tam dobře nastavené stornopodmínky, tak pak asi není co ztratit, jen budete mít kam jet, když budete chtít jet. Co je na tom složitého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
14.2.21 11:11

@Baba To on by taky jel, mám to celkem promyšlené a byla by to fakt hezká dovolená, byl by rád, ale je tam to ALE v podobě koronaviru. Spíš se bojíme, jestli vůbec půjde vycestovat, což nám teď samozřejmě nikdo neřekne. S cestovkou nejezdíme nikdy, takže last minute neberu a právě mám strach, že ta soukromá ubytování někdy v červnu už nebudou dostupná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6458
14.2.21 11:17

Tak si to zarezervuj a když to nepůjde tak nepojedete ale třeba to půjde to nemůžeš vědět já mám zarezervovanou dovolenou sice tady v Česku ale už pár měsíců a v pátek jsem platila a uvidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5339
14.2.21 11:31

Pokud to můžeš kdykoli bez sankce stornovat, tak v tom nevidím problém. Třeba v létě bude lépe.
Za stávajících podmínek ovšem cestují jen idioti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
14.2.21 11:35

Taky nechápu o co jde, když je to bez storna. Dovolenou máme zarezervovanou, jak v červnu v Itálii, tak v červenci v Čechách a prostě se uvidí.
Loni v červnu jsme do i Itálie nejeli-zrušili jsme to, místo toho jsme byli po Čechách a musím říct, že několikrát jsem si říkala, že v té Itálii by to bývalo bylo asi bezpečnější…v Čechách byla všude miliarda lidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
14.2.21 11:41

Já váhám, jezdíme pravidelně Itálii, ale pokud nezrušíme měsíc předem, máme tam 100 éček storno poplatek, budu se rozhodovat až na poslední chvíli… Říkám si, jestli to nedopadne tak, že budou chtít třeba námi hrazené testy a to by se mi moc nelíbilo, je nás hodně a asi by ta sumička naskákala…
Minulý rok jsme nejeli a to moře sakra chybí… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
14.2.21 11:41

Mám rezervaci už od srpna min. roku. Chorvatsko. Když to nevyjde, tak to nevyjde. Když ano, jedem. Nic neruším, doufám. Naděje umírá poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
14.2.21 11:48

@Petája pak to tady nemá vypadat jak to vypadá, když je pro někoho nepřekonatelný problém si odpustit válení šunek u moře :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat