Režim po odběru choriových klků

Anonymní
31.1.21 20:13

Rezim po odberu choriovych klku

Ahoj, jsem 4. den po odberu. 3 dny jsem poctive lezela, vsechno bylo fajn. Dnes jsem se zacala vic chodit po byte, uvarila obed (na zidli) a pripravila veceri. Ale cely den me poboliva podbrisek, hlavne kdyz stojim. Kdyz chvili lezim, je to lepsi a bolest mizi. Mam trochu strach.
Jak jste se vracely k normalnimu zivotu po odberu? Mne bylo receno, ze po 3 dnech uz budu moci dojit si na nakup pro rohliky a neco drobneho uvarit. Asi jsem to prehnala :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2024
31.1.21 20:35

Me bylo řečeno, ze mám odpocivat spíš psychicky, takze prochazka, kino, večeře apod. Klidovy rezim jsem nedodržovala, se dvema detma to ani nešlo. (Je to uz davno).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:05
@Adelka951 píše:
Me bylo řečeno, ze mám odpocivat spíš psychicky, takze prochazka, kino, večeře apod. Klidovy rezim jsem nedodržovala, se dvema detma to ani nešlo. (Je to uz davno).

No ja prave take mam deti, proto jsem se dnes vrhla aspon do toho vareni a prani. Ale asi jsem nejaky chciplejsi kus :oops: Nerada bych patrila do toho 1%, ktery po odberu potrati…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:18

@Adelka951 A melas ten odber take pichnutim pres bricho?

• Citovat
  • Nahlásit
8355
31.1.21 21:24

Mě taky dlouho bolelo břicho, ale já jsem klidový režim držet nemohla… Týden mě bolelo dost, až jsem si říkala, že jdu k doktorce, ale nešpinila jsem, nic. A pak bolesti začaly slábnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
1.2.21 05:47
@Anonymní píše:
@Adelka951 A melas ten odber take pichnutim pres bricho?

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 09:34
@tulipán píše:
Mě taky dlouho bolelo břicho, ale já jsem klidový režim držet nemohla… Týden mě bolelo dost, až jsem si říkala, že jdu k doktorce, ale nešpinila jsem, nic. A pak bolesti začaly slábnout.

Dekuji, tak to asi vydrzim, kdyz to asi bude vicemene bezne. Ja uz prave take nemuzu lezet dele. Manzel uz pada na pusu po tech 3 dnech meho lezeni. Zaroven nechtela bych, aby me nekdy v noci musel vezt na pohotovost i s rozespalymi detmi, a vsechny tyto obeti by nakonec prisly vnivec. Ve stredu jdu na kontrolu vitality, tak snad to do te doby doklepu a pak se zeptam.

• Citovat
  • Nahlásit
8355
1.2.21 10:46
@Anonymní píše:
Dekuji, tak to asi vydrzim, kdyz to asi bude vicemene bezne. Ja uz prave take nemuzu lezet dele. Manzel uz pada na pusu po tech 3 dnech meho lezeni. Zaroven nechtela bych, aby me nekdy v noci musel vezt na pohotovost i s rozespalymi detmi, a vsechny tyto obeti by nakonec prisly vnivec. Ve stredu jdu na kontrolu vitality, tak snad to do te doby doklepu a pak se zeptam.

Dej na svou intuici. Neříkám, že je to běžné, myslím, že není, že každej v mém okolí po třech dnech byl v poho, to mě děsilo, ale pomoc jsem neměla, musela jsem vstát hned…jen, že mě také dost a dlouho bolelo. Také jako ty jsem měla strach. Pořád jsem se sledovala, jestli nekrvácím, bylo to psycho, pořád jsem si říkala, jestli nemám jít na kontrolu, možná jsem měla jít…zkus se vykašlat na pračku a vaření a co nejvíc nepředklánět a nepřepínat břicho. I když chápu, jak to asi v koši s prádlem vypadá :lol:. Kdyby něco aspon zavolat dr. At ti to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 12:02

@tulipán :hug: dekuji!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie