Režim spaní dvouměsíčních miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sprajtka44
Povídálka 15 příspěvků 08.01.17 13:23
Režim spaní dvouměsíčních miminka

Mám takový hloupý dotaz mám dvouměsíční miminko skoro od narození jsme na UM krmim po čtyřech hod. a máme problémy s prdiky bereme espumisan plus dávám bio gaiu takže na tohle víc udat nemůžu ale malý celý dny proplace ale i pro to někdy ze nemůže spát. večer ho chci učit na sedmou tak koupeme v šest ale každý večer je boj ho trošku udržet vzhůru spal by jak divej a pak teda konečně je sedm usne vzbudí se po čtyřech az pěti hod. Pak se naji zase usne ale kolem třetí hodiny ho začnou trápit prdiky ale mezi tím poklady usne ale už je to hodně slabý spaní protože ho to ruši pak jíme a v pet začnou ty prdy fest a už brečí hodně a od ty doby nemůže zabrat asi do dvanacti at delam co dělám uspávám nosim a když tak pet minut a hned je zase vzhůru a přijde mi že odpoledne dospava a je to tu zas potřebuju aby byl vzhůru pak na to koupání tak se ho snažím udržet vzhůru ale to zas brečí protože chce spát takže ráno dělám vše pro to aby spal a v těch čtyři zase vše aby nespal nechci aby to měl převrácený

Reakce:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 08.01.17 13:30

Dvouměsíční miminko nech spát, jak se mu chce, nesnaž se ho udržet vzhůru, na to je ještě moc malý. Já tedy kojim, takže nemam z UM tolik zkušeností, ale neni krmění po čtyřech hodínách málo, nemůže mít hlad? Když ho dopoledne nemůžeš uspat, šoupni ho do kočáru a jdi s ním ven, tak ti usne určitě.

Sprajtka44
Povídálka 15 příspěvků 08.01.17 13:41

@zuzukobylka jenže když teď jak jsou venku ty mrazy tak to moc nejde s ním jít moc ven no na mlíku je psaný ze by měl jíst v pěti davkach

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 08.01.17 13:43

Zatám bych nechala spánek na něm.
A prdíky, zkusila bych i změnit UM. T5eba to je po něm. Ono to tak být nemusí, ale může. Někdo na to prostě trpí a přejde to až se začnou dětičky víc hýbat.
Ale proč to nezkusit, nebo i zkusit nahřívat polštářky speciální a dávat na noc na bříško, ale nesmí být moc horký.
My měli baby calm - ten pomáhal.
Někdy je potřeba zkusit víc věcí než jen jednu.

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 08.01.17 13:45

@Sprajtka44 - v 5ti dávkách a počítají i noc? Když jsem kojila, tak to bylo snídani, svačina, oběd, svačina, večeře a 2-3× v noci. Myslím, že u takhle malýho prcka, by to mělo být podobný. Většinou se přes den dává UM po 3 hodinách a v noci jak je potřeba, ale třeba míň. Pokud by měl hlad může hltat a tím polykat i ten vzduch a pak mít ty prdíky.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 08.01.17 13:59

Vypije ti uplně vše, co mu dáš do lahvičky? Já kojim po dvou hodinách a kamarádky, co nekojí, krmí přes den po třech hodinách a v noci, jak je potřeba.

Sprajtka44
Povídálka 15 příspěvků 08.01.17 14:00

@KamisB nehlta naopak ji klidně sice si za chvili dává pauzy ale to beru jako že si musí odpocinout

Sprajtka44
Povídálka 15 příspěvků 08.01.17 14:02
@zuzukobylka píše:
Vypije ti uplně vše, co mu dáš do lahvičky? Já kojim po dvou hodinách a kamarádky, co nekojí, krmí přes den po třech hodinách a v noci, jak je potřeba.
No da to zabrat to do něj nasoukat

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 08.01.17 14:03
@Sprajtka44 píše:
@zuzukobylka jenže když teď jak jsou venku ty mrazy tak to moc nejde s ním jít moc ven no na mlíku je psaný ze by měl jíst v pěti davkach

Včera byla velká zima, to jo, ale dnes je u nás -4 stupňě, takže ven jdeme, pořádně oblíct a dám přes kočár ještě pláštěnku, aby tam měl tepleji a je to.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 08.01.17 14:40

Připadá mi, že se takhle malí krmí UM po třech hodinách, nemá hlad? Dávkování bych brala s nadhledem, klidně si to množství může vypít ve víc dávkách. Prdy jsou hrozné, ale tak za měsíc to přejde, pak se snad zlepší i spaní. Zatím bych ho nechala spát podle potřeby.

šerifka
Kecalka 429 příspěvků 08.01.17 14:41

Návody na obalech od mléka ber s rezervou. Dvojčata u nás dodržovala hodně dlouho plus minus ten tříhodinový interval. Takže výpočet denní dávky byl 0.15*váha (zjednodušeně šestina váhy) a podělit na osm dávek.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 08.01.17 14:47

Na tabulky bych se vykašlala, jsou jenom orientační a každé dítko je jiné. 4hod pauzy mi přijdou moc dlouhé. A na režim bych se vykvajzla též. Ještě si režimu užije, nech ho spát dle potřeby. Takové malé miminko nech spát tak, jak potřebuje, byť je to třeba malinko náročnější…

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 08.01.17 15:25

@Sprajtka44 u prvniho spal max deset minut vkuse doma po desetiminutovem noseni. venku max hodku v jezdicim kocaru.ale to se kojil. druhy na umelem takynechtel pit. nejlip co pet hodin a jeste trosku. zmenila jsemmliko a lepsi. i spi lip jak prvni, presden taky hlavne odpo, ale klidne si zdrimne hodku pred spanim na chvili a usina v poho (ne li lip bez pretazeni).vstaval kolem ctyr, kdy do sesti prd.el a kadiljak u vas, ale to se postupne zlepsilo, ted nekdy se krouti, ale damho na velkyperovy polstar, kde je trosku stoceny, nez narovnem a tam vetsinou spi spokojene dal

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.01.17 23:57

Přez den mě malá papá víc pak ji kolem 3:30 a spí do 5 a pak se probudí kolem 8:30,@ přez den asi po 3 hodinách. A když nemůže zabrat tak buď kočárek a když je mráz tak jí řádně obliknu zamuchlam do peřiny a otevřu okno a větram. A jak vlítne do domu čistý vzdousek, spí jako dudek.

lomis
Stálice 52 příspěvků 09.01.17 17:02

První dcera byla na UM a uřvala by se hlady, kdybych ji nechala 4 hodiny čekat;-)přece jen před narozením měla přísun jídla kdykoliv.
Osobně nedokážu zavést režim na spaní i s ohledem na to, že miminko je také jen člověk a někdy se unaví víc (vnímáním nového, soustředění se na ukazované hračky..)a ubírat mu spánek nechci. Syn (má teď 3 měsíce) je někdy unavenější a spí navečer dlouho a nikdy se mi nestalo, že by se v noci budil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >