Rezonuje nálada Vašich dětí s Vaší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 14:31
Rezonuje nalada Vasich deti s Vasi?

Dobry den-chtela bych se zeptat na Vase zkusenosti. Jsem na druhe rodicovske, jsem unavena, k detem pracuji. V posledni dobe asi 1-2mesice jsem smutna. Jednak jsou to pracovni veci-neco se nevede tak, jak bych chtela, malo penez, zklamani z jedne spolupracovnice. V praci jsem nejak ztratila duveru v ostatni a necitim se tam dobre. Doma toho mam dost, manzel mi moc nepomaha. Navic, nelibim se sama sobe-nestiham cvicit, jim blbe… Chtela jsem zhubnout, ale nemam na to cas ani ïelan. Proste-rekla bych, ze je vyhorela a otupela. Nejradeji bych se nekam zavrela a zustala tam sama a brecela. Jenze asi 2tydny mi rika moje starsi, ze je smutna. Dokonce mi to rekly i ucitelky ve skolce, ze je trochu jina-smutnejsi nez driv. Taky place, ze nechce do skolky-to driv nebyvalo. A tak nevim, jestli za to nemuzu ja. Omlouvam se za anonym (asi chapete-osobni).

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 10.02.19 14:49

Ano, myslím, že se tvá nálada odráží na tvých dětech. A právě z toho důvodu s tím něco dělej. Já jsme v 15.tt, doma už dva roky a dneska na mě ta deprese padla. Brečela jsem a můj patnáctiměsíční syn mě hladil a utěšoval. Moc dobře cítí, jak se maminka cítí. Tyhle stavy mívám taky. Jen pořád doufám, že to způsobuje ta dlouhá zima. :kytka: :hug:

Ou
Kelišová 6241 příspěvků 10.02.19 14:55

Jsi vyčerpaná a míříš do seriozní depresivní poruchy. A jo - samozřejmě že to ovlivňuje i děti.

Je pro tebe ekonomicky nezbytné pracovat? Jak jsou na tom prarodiče? Jsou schopní či ochotní hlídat třeba celý víkend?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 15:06

@Ou No,nezbytne. Mam rodicak (7300),nejak.mi to nestaci na naklady. Mame je s manzelem rozdelene (on plati hypoteku a energie -ja jidlo a vse kolem deti,plus tedy sve pojisteni). Proste jsem si pripadla,ze se porad dostavam do rezerv a byla jsem z toho nervozni,jak se mi tenci… A tak ze je lepsi si privydelavat…
AN-zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 15:08

@Ou A mam jen jednu babicku. Obcas mi prijede pohlidat. Ale trebas cely vikend to nejde.

Ennny
Závislačka 2583 příspěvků 10.02.19 15:21

Bože, tohle už snad není pravda… ještě mi řekni že chlap vydělává 3× víc já ty a já to tady balím :zed: může mi někdo říct kde na takové chlapy chodíte? Abych se těm místům vyhla pro jistotu :zed:

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 10.02.19 18:34

Nechtěla by sis nějak důrazně promluvit s manželem ohledně rozdělení povinností kolem dětí? Nebo jsi další z takových co to mají doma nastavené tak, že chlap doma nepohne ani prstem? Měla by jsi víc času na sebe, který podle mě opravdu potřebuješ. Další věc co nechápu jsou vaše finance. Kolik vydělává manžel??? :cert: To jste spolubydlící, aby jste měli finance rozdělené?? Kdyby ti to vyhovovalo a vycházela by jsi, neřeknu půl slova, ale ty takto musíš pracovat na úkor sebe a dětí. :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:02

@Meredithx Mne to stve a mrzi,ze se detem nevenuju naplno. A ted jsem dost znicena z toho,ze se starsi neciti dobre. Chce se mi brecet. Momentalne nevim,co delat. Zkusim si omezit praci. A snizim co se da. S manzelem-to je obtizne a tema na samotnou diskuzi…(ano,doma toho moc nenadela..) Nejak z toho kruhu musim ven;nechci,aby deti byli nestastne. Snad ten smutek nejak zvladnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:04

@Aduš8 Trebas je to ta zima…Doufejme

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >