Rh negativní a vysoké protilátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Iwet88
Stálice 66 příspěvků 13.02.18 19:13

Zdravim maminky, chci obnovit diskuzi. Jsem 36. tt a mam 0 Rh negat a prudky narust protilatek, takze me Dr. predava na rizikove tehotenstvi a pravdebodopne me ceka vyvolany porod. Sledovana jsem byla, vse bylo v norme a posledni odběr se to zhorsilo. Byla jste nejaka na tom stejne, jak dlouho jste byly s miminkem v nemocnici kvuli te žloutence co nejspis bude mit?

Tejule
Kecalka 252 příspěvků 13.02.18 20:44

Nenechala sis dát ani D? Je divné že máš, tak vysoké protilátky po ani D imunoglobulinu.

Iwet88
Stálice 66 příspěvků 13.02.18 21:13

Prvni injekci jem dostala po prvnim porodu a ted jak se mi to hlidalo a to se mi ty protilatky i zlepsily, tak se to jen sledovalo a najednou se ti vyhouplo. Snad jsem Dr. pred tim pochopila, ze by ty injekce resili az na rizikovy poradne.

Tejule
Kecalka 252 příspěvků 13.02.18 21:28

Tak tomu já v tom případě nerozumím… Běžně se u Rh negativních matek dává ani D ve 28 tt preventivně… Hlídání, nehlidani protilátek, to se dělá stejně. Bohužel hromada matek to odmítá, protože si přečtou na dr googlovi, že to je vlastně zbytečne, pak brecej nad rozlitym mlikem… Pokud ti to doktorka nenabídla, ba dokonce tě do toho,, netlacila,, tak bych ji šla poděkovat… Hodně jsem to studovala, řekla bych že každý vigilni doktor to doporučuje. Bohužel nyní ti nezbývá než se smířit s tím že tam bude veliká hyperbilirubinemie a snad to bude ta nejhorší komplikace co vás potká… Počítej s tím, že se se vám hospitalizace protáhne o 4-5 dnů, když to půjde dobře.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 14.02.18 07:28

@Tejule Není to úplně pravda, v prvním těhotenství jsem chodila na gyndu v Praze (soukr. kvalitní centrum), kde mi Anti-D preventivně v těhu nedoporučovali, pouze pokud by se zvýšily protilátky. Teď v druhém těhotenství u jiného doktora v krajském městě totéž. Oba mi řekli to samé, je to preventivně zbytečné.

Tejule
Kecalka 252 příspěvků 14.02.18 10:48

Aha ok. Tak to dávají těhotným pro srandu králíkům asi. Nebo že by zase chtěli na tom ti doktoři vydělat… Farmaceutický průmysl noo :potlesk: 30 :potlesk:

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Práce s dítětem na klíně? Nebojte se investovat do hlídání

Práce na home office má obrovskou výhodou – obejdete se bez hlídání. Celou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Baví mě nakupovat zlato, prohlásila vyměněná manželka v domácnosti

Lenka má 15letého syna a je v domácnosti. Oba živí a brněnský podnájem za 20... číst dále >

Ženy s rakovinou prsu se svlékly na charitu, chtějí pomoci stejně nemocným

Karcinom prsu patří mezi nejčastější nádorové onemocnění u žen. Postihuje... číst dále >

Reklama