Reklama

Rhodos červen 2017 jaký hotel?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 08.01.17 17:24
Rhodos červen 2017 jaký hotel?

Ahoj všichni,
začínám být už dost zoufalá z výběru dovolené. Byla by to naše první dovolená u moře s dětmi (3 a 4 roky) a rozhodli jsme se pro Rhodos. Akorát já si pořád nemůžu vybrat nějaký vhodný hotel. Poradíte mi vaše zkušenosti?
Naše požadavky:

• ideálně family room s oddělenou místností (ve dvoulůžáku s dvěma přistýlkama se asi nepohnem, co?)
  • relativně nový nebo aspoň nověji zrekonstruovaný hotel (jsem cíťa, nesnáším příliš opotřebované zařízení)
  • hotel u pláže, ideál je písečná
  • transfer z letiště max 1 hodinu
  • dobré jídlo a pití, all inclusive

Cena do 80tis za 7,8 nocí. Lze jít výš, pokud by to za to opravdu stálo.

Poraďte mi prosím, mám z toho hlavu jak balon, těch nabídek je tolik, zabere to kilo času, spočítat konečnou cenu je taky umění atd.
Nebo máte nějaký zlepšovák, jak vybrat dovolenou podle vašich představ?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 08.01.17 17:33

Koukni na tenhle jen teda na pláž to bylo cca 200 metrů přes silnici.
A zlepšovák na výběr dovolené jsem bohužel nenašla a proto v létě jedem po 8 do toho samého hotelu. Nemám nervy něco vybírat, číst recenze a pak ve finále být třeba zklamaná, takhle víme do čeho jdeme :lol:

rezulka
Závislačka 2853 příspěvků 08.01.17 17:37

@Elenloth Hotel neporadím, na Rodosu jsme byli ještě bez dětí, s dětmi Kos a Kréta. Ale můj tip, zkuste německý cestovky. Nevím, jak je to letos, ještě jsme nekoukali, ale dva roky po sobě vyšel ten samý hotel cca o třetinu možná o víc levněji než u nás. A vybírali jsme až někdy v dubnu. Přeji ať dobře vyberete a dovču si užijete ;)

Kimkim
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 08.01.17 17:39

Alila mitsis.

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 08.01.17 17:47
@Kimkim píše:
Alila mitsis.

Na konci června přes 100tis za rodinný pokoj :?

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 08.01.17 17:53

S dětmi si to dost lidé chválí v Kolymbii. My tam tenkrát byli jen s manželem, ještě jsme děti neměly. Jedna strana ostrova není moc vhodná, tam je to spíše pro surfaře.

Kimkim
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 08.01.17 17:55

@Elenloth aha… my byli letos a super.. tak kdyžtak nejaký hotel poblíž, jsou tam krásné pláže ;)

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 08.01.17 18:01

Rhodos a písek? Tak možná jedině na Tsambice, ale už v červnu nám tam hořely nohy, bez bot člověk neudělal krok, jak to bylo žhavé. Děti beztak na písek prdí, pro ně jsou bazény a možnost si něco u moře vrtat, ta místa i když budou pláže spíš oblázkové najdete. Kolymbia, Afandou, tam je klid. Hledejte něco s bazény a do 200 m moře od hotelu. Víc ne. Neberte stranu od letiště, tam to šíleně fouká. Ted´najdete zalevno i 2 děti zadara.

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 08.01.17 18:13

@berry4 No já vím, co hledám, ale té nabídky je strašně moc. Písek nemyslím, že musí být všude, jen aby to nebyly vyloženě šutry. Hotel chci nejlépe na pláži.
Když zadám své požadavky, tak mi to vyplivne 200 hotelů, ale zjisti finální cenu je strašně úmorné. A když si něco vyberu, tak v recenzi je většinou to, že je hotel starší, nebo strašné jídlo, nebo tam není family room, nebo je tam palanda nebo nebo. Často je to už z fotek takové „ušmudlané“, což nesnáším.

Pam12
Echt Kelišová 8368 příspěvků 08.01.17 18:22

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 08.01.17 18:27

@Elenloth Tam jsou většinou pláže tak, že u moře jsou spíš kamínky a dál písek. Ovšem ty oblázky aplat´ pánbů za ně. Není na nich takový žár. Nám si tam holka vyhrála oblázky neoblázky, nejsou všude, místy je i hrubší písek, stavěla i tak, pokud vám jde o to. Nejvíc se stejně vyřádila v bazénu a moře pro ni bylo spíš za trest. To už víc se vyřádila v Chorvatsku. Upřímně…

tadama
Kecalka 303 příspěvků 08.01.17 18:41

Byli jsme v hotelu - Funtazie klub Sunconnect Kolymbia Star - a bezvadný, hned bych jela znovu. Rodinný hotel, více budov - některé po rekonstrukci, jídlo moc dobré…

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 08.01.17 18:44
@Pam12 píše:
Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas

Sakra to vypadá, že pod 100 táců se asi nedostanem 8)

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 08.01.17 18:48

My byli předloni v tom klubovém hotelu Alexandria. Už nevím jak se přesně jmenoval, ale moc jich na Rhodosu není. Přímo na pláži, holkám bylo 3,5 a 4,5 roku. Celý den se rochnily v tom dětském bazénku, my lehátka přímo u něj. Na pláži ale dost foukalo, ale to prý není pravidlem. A hlavně každý den dopoledne a odpoledne hlídají děti. Kvůli tomu jezdíme s Alexandrií. Pláž byla místy písek, místy kameny. Perfektní je ten amfiteatr a večerní dětské diskoteky.

Příspěvek upraven 08.01.17 v 18:52

kelynka77
Kecalka 148 příspěvků 08.01.17 18:51

A nechceš na Korfu? To by tě vyšlo na 61 tis.
https://tiptravel.cz/…sandy-beach/
nebo tady 72 tis.
https://tiptravel.cz/…po-di-corfu/
tady 76 tis.
 https://tiptravel.cz/…s-monastery/

Příspěvek upraven 08.01.17 v 19:03

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama