Reklama

rhodos v 2.polovině září?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dáda
Povídálka 16 příspěvků 21.05.09 13:00
rhodos v 2.polovině září?

Ahoj , nemáte někdo zkušenost s počasím na Rhodosu v 2. půlce září?: :oops:
Dceři bude 1,5 roku, tak nechceme velká vedra, ale aby bylo na koupání.
Díky moc za info a případně i doporučení nějakého dobrého hotelu pro větší rodinu (2+2přistýlky) :P Dáda

Reklama

Reakce:

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17650 příspěvků 21.05.09 13:09

Loni i předloni jsme byli na ostrovech v Řecku v druhé půlce září až říjnu,a počasí pořád bezvadné :)

dáda
Povídálka 16 příspěvků 21.05.09 13:13

Dík moc. Takže myslíš, že by šel i přelom září/říjen. A na jakých ostrovech jste byli :?::P

Gábina
Kecalka 155 příspěvků 21.05.09 13:39

Ahoj, my jsme byli na Rhodosu loni, přelom září-říjen. Naprostá spokojenost, počasí krásné, moře teplé. Dceři bylo 25 měsíců.

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 21.05.09 14:04

Ahoj, my byli loni v půlce září na Thassosu v Kiniře, hotel Sylvia a naprostá spokojenost :lol: Počasí, jídlo, moře, bazén, obrovská udržovaná zahrada… doporučuju (a je tam mnohem levněji než na Rhodu)

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 21.05.09 21:22

My byli na Rhodosu pred 4 rokama v polovine zari. Pres den pocasi nadherny, celou dobu slunicko a parak, vecer uz bylo ale chladno. Byli jsme moc spokojeny, vadila nam jen jedna vec a to pristup do vody. Jestli mate male dite tak zkontroluj jaky je pristup do vody u vaseho hotelu. U nas byl pristup po betonu a zebriku dolu. Bohuzel je pry betonu na Rhodosu hodne.

Koksinelle
Kecalka 170 příspěvků 22.05.09 00:41

Ahojky, vůbec bych se toho nebála. My byli na Rhodosu - právě kvuli horku - loni v polovině září a stále tam bylo kolem 30C a za celých 14dní nepršelo ani jednou. Nádhera. Zvládl to i náš tehdy 4měs.syn. Jen domů jsme se vraceli do zimy, tehdy tu pak bylo nějakých 13C a všichni jsme onemocněli… ale jinak parádní dovolená. Radím půjčit si auto a projet si ostrov. Ja tam plno krásných pláží ,–)))

Veru_27
Stálice 52 příspěvků 26.05.09 18:27

Ahoj,
my jsme byli loni v půlce září na Rhodosu v letovisku Kalithea, hotel Virginia. Vybírala jsem hotel hlavně podle toho, jaký je vstup do moře a byli jsme spokojeni. Od hotelu se jde po asfaltové cestě 200 m k pláži a pláž je pěkná, pozvolný a písčitý vstup do moře. Byli jsme s 2 dětmi, ale jedno dítě mělo 3/4 roku, takže jsme pro něj měli v pokoji přichystanou postýlku.
Veronika

vopičkaa
Kelišová 6051 příspěvků 12.08.09 17:27

Ahoj byla jsem na Rohdosu na 12 dní od 23.9. je to už sice pár let, ale počasí bylo neuvěřitelně stabilní - každý den30 stupnu a jasno…jen pofukoval příjemný větřík…byla to moje nej dovolená - vřele doporučuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >