Říčansko (okr. Praha-východ) hledá se milenka

106
9.5.19 13:23

Říčansko (okr. Praha-východ) hledá se milenka

Dobrý den,
Hledám ženu/maminku, které doma něco schází, tak jako mě, na diskrétní kamarádsko-milenecký vztah bez narušení soukromí. Jsem 5 km od Říčan (směr Kutná Hora), 31let. Vysoký 196 cm, 95 kg, krátké vlasy a vousy. Slušný, inteligentní, upravený, nekuřák. VŠ, pracující ve vedoucí funkci, zajištěný, mobilní. V případě zájmu prosím pište pouze do soukromých vzkazů a ne sem do diskuse. Rád zašklu fotku a pozvu na kávu. Předem děkuji za nějaký ten vzkaz a přeji vám všem hezký den. :mavam:

Příspěvek upraven 10.05.19 v 08:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12076
9.5.19 14:12

@chlapjakhora Ale jdi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
9.5.19 15:16
@chs.jasmin píše:
@chlapjakhora Ale jdi…

Kam proboha? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
9.5.19 16:56
@chlapjakhora píše:
Dobrý den,
Hledám ženu/maminku, které doma něco schází, tak jako mě, na diskrétní kamarádsko-milenecký vztah bez narušení soukromí. Jsem 5 km od Říčan (směr Kutná Hora), 31let. Vysoký blonďák, 196 cm, 95 kg, krátké vlasy a vousy, tetování na rameni, (větší výbava :mrgreen: ). Slušný, inteligentní, upravený, nekuřák. VŠ, pracující ve vedoucí funkci, zajištěný, mobilní. V případě zájmu prosím pište pouze do soukromých vzkazů a ne sem do diskuse. Rád zašklu fotku a pozvu na kávu. Prosím jen ženy z mého okolí a ne z opačného konce Prahy… Předem děkuji za nějaký ten vzkaz a přeji vám všem hezký den. :mavam:

Ty jo, aby se ti tu nakonec neozvala manželka s tim detailním popisem. :think:
Mozna tu fotku muzes placnout rovnou tady. Rekla bych, ze uz to vyjde nastejno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
9.5.19 16:59

@chlapjakhora tak jestli tím spíš @chs.jasmin nechtěla říct: už zase. :lol: proč se vlastně se ženou merozejdeš a nenajdeš si novou partnerku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22650
9.5.19 17:00

Další traged

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22650
9.5.19 17:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
9.5.19 17:06

@Mango_Lassi co jsem postřehla, tak i našel, proč neudržel je otázkou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22650
9.5.19 17:08
@Amelie30 píše:
@Mango_Lassi co jsem postřehla, tak i našel, proč neudržel je otázkou. :nevim:

Klíčové pro pana lenoru je toto

jen ženy z mého okolí a ne z opačného konce Prahy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
9.5.19 17:11
@Mango_Lassi píše:
Klíčové pro pana lenoru je totojen ženy z mého okolí a ne z opačného konce Prahy

Taky to tak vidím. Hele, oni ti chlapi jsou celkově líní. Znám ženský, co se můžou rozkrajet a to je moc horko, moc zima, moc větrno. No ze se na to ten chlap radši nevyto, když to dostane až pod nos a stejně to nejde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
9.5.19 20:35

Asi máte pravdu. Neměl bych mít tak přísné nároky. Takže klidně i Praha, Kolín, Kutná Hora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.19 21:55

Měla jsem kamarádku kousek od Říčan, můžu se zeptat, jestli o někom neví. Tenkrát také sama někoho sháněla, ale to už je delší doba.

• Nahlásit
  • Citovat
106
4.8.19 20:58
@Anonymní píše:
Měla jsem kamarádku kousek od Říčan, můžu se zeptat, jestli o někom neví. Tenkrát také sama někoho sháněla, ale to už je delší doba.

Ahoj, to by jsi byla moc hodná. Zeptej se a dej mi prosím vědět. Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
9.10.19 08:58

Mukařov a okolí

Ahoj, dá se na tomto webu opravdu někdo najít na reálné seznámení?
Kdykoliv jsem hledal na webu diskusi na jakékoliv téma, často jsem našel odpovědi zde, tak jsem se rozhodl zaregistrovat.
Poté jsem zjistil, že se řeší i téma milenek a milenců, tak proč to nezkusit.
Klasické seznamky jsou celkem bez šance a zde by snad mohly být ženy, kterým doma schází určité věci tak jako mě.?
Se zakladatelem mám hodně společného. Je mi 32, jsem z Mukařova u Říčan, jsem zadaný a doma mi chybí sex. Jsem normální chlap na úrovni s dostatkem inteligence a slušného chování. Rád bych našel ženu z okolí, která to má podobně jako já.
Nechci o sobě zveřejňovat moc informací, abych nebyl prozrazen (žena sem chodí také).
Ale moc rád odpovím na případné otázky v soukromém vzkazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21059
9.10.19 09:36

Hadej, proc nefungujou seznamky a tady ti to nebude fungovat taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama