Ricinový koktejl na vyvolání porodu 2021

Anonymní
26.1.21 23:28

Ricinový koktejl 2021

Čauky, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s ricinovým koktejlem na vyvolání porodu v poslední době. Koukám po diskuzích ale všechny jsou starý třeba i 10 let. Ženský píšou že se po tom posrandily ale pomohlo to. Do pár hodin porodily. Pak jsem našla diskuze staré třeba dva roky a tam píšou že by to do huby nikdy nestrčily. Tak by mě zajímalo jak je to dnes. Jestli někdy někomu ublížil atd.
Nechystám se ho vypít, jen mě to zajímá.
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.1.21 06:41

Měla jsem ho 2× a 2× jsem do 24 hodin porodila, ALE vždycky až ve 42. Týdnu, kdy už strašili vyvoláním a měla jsem porodní cesty připravené.
Jednou jsem to zkusila dřív a nestalo se vůbec nic.

• Citovat
  • Nahlásit
255
27.1.21 07:53

Také jsem si zjišťovala informace, když jsem měla od doktora za úkol, pokusit se babskými radami vyvolat porod, ano, přesně toto mi řekl. A jsem moc ráda, že jsem neměla takový blbý nápad a vypít toto. takže asi takto. Co vím, tak princip ricinového koktejlu je, že je to svým způsobem jed a tělo přirozenou obranyschopností začne plod „vypuzovat“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 07:57
@Májovka1234 píše:
Také jsem si zjišťovala informace, když jsem měla od doktora za úkol, pokusit se babskými radami vyvolat porod, ano, přesně toto mi řekl. A jsem moc ráda, že jsem neměla takový blbý nápad a vypít toto. takže asi takto. Co vím, tak princip ricinového koktejlu je, že je to svým způsobem jed a tělo přirozenou obranyschopností začne plod „vypuzovat“…

Jenže je ricina, která je jedovatá a olej, který jedovatý není. Tam jde o to, že se z toho člověk po**re a pohybem střev se dá do pohybu děloha, i proto se dělá před porodem klystýr :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1828
27.1.21 08:16

Znam holky co to pouzily v poslednich letech a porodily. Ja nez do sebe dat tohle a dostat se do stavu, jaky popisovaly, tak jsem ve finale radsi sla na vyvolani. A porodila jsem taky… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 11:22

@Silver_Lining jaký stavy?

• Citovat
  • Nahlásit
1586
27.1.21 12:24

Mě to zabralo, ale byla jsem 41+1 a byl to poslední zoufalý pokus, než ve 41+3 nastoupím na vyvolávání. Tři roky zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 12:57

@Platanka jaký to mělo průběh?

• Citovat
  • Nahlásit
1828
27.1.21 13:03
@Anonymní píše:
@Silver_Lining jaký stavy?

Zvracení, urputný průjem. Já jsem potřebovala dojet 35 km do porodnice, a řešit průjem a zvracení by se mi u toho fakt nechtělo… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 12:21

Já koktejl vypila v listopadu. Podělala jsem se jak Amina cca v 18h a v 1:30 praskla voda. Nakonec jsem se vůbec neotevírala a tak mě ráno vyvolávačka neminula. Byla jsem 40+5.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 12:19
@Anonymní píše:
Já koktejl vypila v listopadu. Podělala jsem se jak Amina cca v 18h a v 1:30 praskla voda. Nakonec jsem se vůbec neotevírala a tak mě ráno vyvolávačka neminula. Byla jsem 40+5.

Můžete mi prosím napsat jak to celé probíhalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 18:40
@Anonymní píše:
Můžete mi prosím napsat jak to celé probíhalo?

Co konkrétně?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 19:49
@Anonymní píše:
Co konkrétně?

Od vypití koktejlu až do porodu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...