Ricinový koktejl - nesestouplá hlavička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AK88
Nováček 4 příspěvky 13.03.18 12:01
Ricinový koktejl - nesestouplá hlavička

Ahoj,
6.3. jsem měla termín porodu, ale malé se ven nechce. Na poslední kontrole mi chtěla doktorka udělat Hamiltonův hmat, ale nešlo to, protože hlavička není ještě tam, kde má být. Z mého okolí mi byl doporučen ricinový koktejl, ale zajímá mě, zda má cenu si jej dávat, pokud hlavička není sestouplá?

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 13.03.18 12:37

Pokud jsou vsechna vysetreni v poradku a je vam “dobre” (nebo prijatelne dobre), tak bych to nechala na prirode, ani ten Hamilton bych si nenechala udelat. S koktejlem nemam zkusenost, ale delala bych ty babske rady-prochazky, sex, tepla koupel atd.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >