Ricinový koktejl - nesestouplá hlavička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AK88
Nováček 4 příspěvky 13.03.18 12:01
Ricinový koktejl - nesestouplá hlavička

Ahoj,
6.3. jsem měla termín porodu, ale malé se ven nechce. Na poslední kontrole mi chtěla doktorka udělat Hamiltonův hmat, ale nešlo to, protože hlavička není ještě tam, kde má být. Z mého okolí mi byl doporučen ricinový koktejl, ale zajímá mě, zda má cenu si jej dávat, pokud hlavička není sestouplá?

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 13.03.18 12:37

Pokud jsou vsechna vysetreni v poradku a je vam “dobre” (nebo prijatelne dobre), tak bych to nechala na prirode, ani ten Hamilton bych si nenechala udelat. S koktejlem nemam zkusenost, ale delala bych ty babske rady-prochazky, sex, tepla koupel atd.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama