Ricinový koktejl - nesestouplá hlavička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AK88
Nováček 4 příspěvky 13.03.18 12:01
Ricinový koktejl - nesestouplá hlavička

Ahoj,
6.3. jsem měla termín porodu, ale malé se ven nechce. Na poslední kontrole mi chtěla doktorka udělat Hamiltonův hmat, ale nešlo to, protože hlavička není ještě tam, kde má být. Z mého okolí mi byl doporučen ricinový koktejl, ale zajímá mě, zda má cenu si jej dávat, pokud hlavička není sestouplá?

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 13.03.18 12:37

Pokud jsou vsechna vysetreni v poradku a je vam “dobre” (nebo prijatelne dobre), tak bych to nechala na prirode, ani ten Hamilton bych si nenechala udelat. S koktejlem nemam zkusenost, ale delala bych ty babske rady-prochazky, sex, tepla koupel atd.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama