Ricinový olej na vlasy

20
21.11.19 14:37

Ricinový olej na vlasy

Dobrý den dámy, chtěla jsem se zeptat jak si dáváte ric. Olej na vlasy. a jestli někdo máte špatnou zkušenost sním.? děkuji a přeji krásný den :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17
21.11.19 15:04

@zimni Nakoukala jsem o tom spoustu videí na YouTube, má to být učiněný zázrak. Sama jsem zkoušela několik měsíců. Samostaně i smíchaný s kokosovým olejem. Na mě to nic pozitivního nezanechalo. Věčně mastná hlava, šlo to špatně dolů a spoustu vypadaných vlasů během aplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.11.19 15:08

Já na to právě četla také samé úžasný zkušenosti. Zkouším už nemožné abych zachránila to málo co mám na hlavě. Je mi jasný že každé padne něco jiného i tak vám děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.11.19 15:21

@zimni zadejte si do vyhledávače YouTube jméno Lukáš Rossbach. Je to odborník ja vlasy a vysvětluje tam řešení různých problémů. Těch videí je tam víc, je třeba to projít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.11.19 15:23

Jdu na to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
21.11.19 22:17

Já si dávám pár kapek do henny když barvím. Měla jsem kouty a potírala jsem ty místa a začalo to podrůstat. Ale je fakt, že jsem tenkrát změnila to barvení z chemický na hennu, koupila jsem vitamíny z dm na vlasy a k tomu ten olej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
22.11.19 06:04

Já si to dala včera prvně tak jsem na to zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
11.6.20 09:18

Já si dávám ricinový olej na vlasy přes noc, mám tedy na polštáři ručníky a ještě igelitovou masku na hlavně, není to moc pohodlné, ale výsledek stojí za to. Pak to chce 2× umýt šampónem, ale vlasy rostou a jsou krásně jemné. Když nestíhám, ale mám v plánu vanu, tak si ho dám na vlasy tak na 1-2hod a to taky hodně pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16545
11.6.20 13:05

Na moje jemné vlasy neexistuje abych měla ricin ve vlasech tak dlouho. Navíc já ho redim šťávou ze zázvoru, udělám masáž tak na cca 10minut a nechám chvíli pod igelitem. Pak smyju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat