Ricinus communis 5 ch a lac caninum 5ch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 343 příspěvků 18.04.18 20:22
ricinus communis 5 ch a lac caninum 5ch

Ahoj, brala jste některá tato dvě homeopatika a zlepšení laktace souběžně? kolik jste od každé brali kuliček? Myslíte, že tato homeopatika můžou v případě že bych měla mléka dostatek a brala je snížit laktaci?

Přečtěte si článek: Homeopatika a kojení: Která pomohou?

Reakce:
Jogrr
Závislačka 4522 příspěvků 18.04.18 20:46

U me nezafungovaly.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 18.04.18 20:58

Ricinus je na podporu laktace, bere se 5 kuliček 3× denně, lac caninum je na zatvrdlá prsa.

AlenaSu
Kecalka 439 příspěvků 18.04.18 21:54

Beru ricinus když mám pocit, ze je mléka málo… ale posledně jsem si ho pres den vzala 3krát a do rána zimnice jak Brno,40 horečky… ni skončila jsem s mastitidou na pohotovosti. Tak radím opatrně :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >