Ricinus communis 5 ch a lac caninum 5ch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 126 příspěvků 18.04.18 20:22
ricinus communis 5 ch a lac caninum 5ch

Ahoj, brala jste některá tato dvě homeopatika a zlepšení laktace souběžně? kolik jste od každé brali kuliček? Myslíte, že tato homeopatika můžou v případě že bych měla mléka dostatek a brala je snížit laktaci?

Přečtěte si článek: Homeopatika a kojení

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4024 příspěvků 18.04.18 20:46

U me nezafungovaly.

LLenule111
Závislačka 3115 příspěvků 18.04.18 20:58

Ricinus je na podporu laktace, bere se 5 kuliček 3× denně, lac caninum je na zatvrdlá prsa.

AlenaSu
Kecalka 301 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 21:54

Beru ricinus když mám pocit, ze je mléka málo… ale posledně jsem si ho pres den vzala 3krát a do rána zimnice jak Brno,40 horečky… ni skončila jsem s mastitidou na pohotovosti. Tak radím opatrně :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama