Ricinus communis 5ch - kdy začnou účinkovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 05.04.18 16:34
ricinus communis 5ch - kdy začnou účinkovat?

Ahoj, vy, které jste brali tyto homeopatika na podporu laktace, Kdy od začátku užívání vám začaly fungovat? snižovali jste pak dávky? brali jste pouze jedno balení nebo více balení po sobě?

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 05.04.18 16:36

@aduska912 jedno baleni a prislo mi te ucinkuje temer hned :andel: mozna spis to chce klid a teochu si verit, tezko roct, ale me teda pomohli a jestli bude nejaky priste, beru je hned do porodnice :andel:

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 05.04.18 16:47
@Vicky1 píše:
@aduska912 jedno baleni a prislo mi te ucinkuje temer hned :andel: mozna spis to chce klid a teochu si verit, tezko roct, ale me teda pomohli a jestli bude nejaky priste, beru je hned do porodnice :andel:

a jak si poznala že máš více mléka?

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 05.04.18 16:48

A nesnížila se ti zase tvorba mléka po dobrání?

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 17:18

@aduska912 Já cítila více mléka hned druhý den.

ivory
Stálice 53 příspěvků 05.04.18 17:25

Tak na mě to pro změnu neúčinkovalo vůbec, bohužel.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 05.04.18 20:42

@aduska912 nesnizila chce to fakt klid a troelivost, jinak jsě videla, ze saje a polyka dele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >