Říct o nevěře i tomu druhému?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
97
20.5.22 07:53

Říct o nevěře i tomu druhému?

Přišla jsem manželovi na nevěru. Jsem teď před rozhodnutím, zda to říct i tomu druhému podváděnému… neznám ho osobně, ale vím kdo to je…

Manžel mi sdělil…„přece nerozvrátíš další rodinu“ na to jsem odvětila, že ne jaaaaa ale oni…

V předchozí diskuzi jstevmi moc pomohli…Zajímají mě vaše názory. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
20.5.22 08:00
@Pampeliska16 píše:
Přišla jsem manželovi na nevěru. Jsem teď před rozhodnutím, zda to říct i tomu druhému podváděnému… neznám ho osobně, ale vím kdo to je…

Manžel mi sdělil…„přece nerozvrátíš další rodinu“ na to jsem odvětila, že ne jaaaaa ale oni…

V předchozí diskuzi jstevmi moc pomohli…Zajímají mě vaše názory. Díky

Neříkej. Vyres si to doma, zbytek není tvůj problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
20.5.22 08:04

Já vím, že v návalu vzteku a emocí bych to řekla. Mám s tím trochu problém, ale jestli by to bylo správne rozhodnutí, to nevím. Každopádně ti to nezávidím. A tvůj manžel je docela vtipálek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26703
20.5.22 08:05

Máš potřebu se mstít? Běž si radši zaběhat…. Žalování nikomu nic dobrýho nepřinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19604
20.5.22 08:07

Ne, neříkej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
20.5.22 08:08

Ja bych nic neříkala. Vim že máš vztek, s tím ale nepomůžeš ani sobě a ani jim. Ať si to vyřeší oni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
20.5.22 08:15

Pomůže ti to nějak? Nepomůže. Chápu, že jsi naštvaná, a buď naštvaná na svého manžela, ale do cizích vztahů nerýpej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7243
20.5.22 08:18

@Pampeliska16 já bych byla asi mrcha a chtěla zavarit i ji, ale jestli bych to ve vysledku fakt řekla to nevim. Třeba to její chlap ví a toleruje, protože mu zbytek servisu vyhovuje a takhle by to ‘musel’ začít řešit aby nebyl za vola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4176
20.5.22 08:21

Nerekla, nebylo by mi to k nicemu. Resila bych svuj problem. Ono uz jen to, ze to vis a pocit, ze to muzes rict tomu druhem, bude pro ne trestem. Kazdopadne ten tvuj manzel je ale charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
20.5.22 08:23
@Pampeliska16 píše:

V předchozí diskuzi jstevmi moc pomohli…Zajímají mě vaše názory. Díky

nes** se do toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10437
20.5.22 08:26

Neříkala bych to. Nikomu to nepomůže, věř, že ani tobě ne. A poslové špatných zpráv se často střílejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10403
20.5.22 08:27

My máme celkem blízko v sousedství případ, kdy se ti dva podvádění dali dohromady a ti dva podvádějící spolu nevydrželi :P :lol:

Jinak já v záchvat emocí bych měla tendenci to říct, když to ale člověk hodnotí s odstupem, tak je lepší se do toho nemontovat…osobně, kdyby mě chlap podvedl, byla to nějaká jednorázová záležitost, tak bych to raději nevěděla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
20.5.22 08:29

Nic neříkej, jen zbal věcí manžela a zazvoň u nich a z dovětkem, že manžel bydlí od teď tady ty igelitky polož do předsíně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1499
20.5.22 08:33

Maximalne bych se s tim druhym manzelem vyspala :lol:. Rikat to nema smysl. Stejne neuvidis, jak se doma hadaji, aby ti bylo lip a kdyz to pak slepi, tak ti bude akorat hur. Jestli mas svedomi a oni deti, tak te to bude zrat, ikdyz se rozejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5575
20.5.22 08:34

Čemu tím prospěješ? Ublíží to nejvíc tomu „paroháči“. Ale jo, někdo další bude stejně nešťastný jako Ty, třeba se Ti uleví.
Paradoxně to ty dva nevěrníky může ještě více sblížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat