Řídká stolice 8 měsíců po porodu

Anonymní
19.10.19 21:50

Řídká stolice 8 měsíců po porodu

Ahoj, jsem 8 měsíců po porodu a už od porodu mám řídkou stolici. Nijak jsem to neřešila, byla jsem ráda, předtim jsem trpěla na zácpy. Ale teď už mi to přijde zvláštní. Jdu normálně jednou denně. Někdy 2×. Stravuju se stejně. A občas mam křeče do břicha. Není to uplně průjem. Měl jste to někdo taky tak? Nějaká rada? K dr se mi s timhle opravdu nechce :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.10.19 21:57

Vitej v klubu.. Mam to taky :nevim:. Ne tedy drnne, ale tak 1× za 3 dny :nevim:. Duvod neznam, jim stejne a chodim ve stejnou hodinu kazdy den :nevim:

Jinak ja rodila cisarem a planovane.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.10.19 01:33

Mne se takhle porodem skokove zhorsila intolerance laktozy, a melo to stejny priznaky, jaky popisujete vy dve, prujem, nadymani, krece… Do tehotenstvi jsem mohla prakticky vsechno krome primo cerstveho mleka, po porodu jsem nakonec zjistila, ze kdyz se chci vyhnout travicim potizim nemuzu prakticky nic, co obsahuje i jen malinko mleka, masla nebo syrovatky. A od te doby, co to nejim, tak je mi nesrovnatelne lip, takze doporucuju to resit, klidne i s lekarem. Pry se po tehu muze takhle rozjet treba i chronova choroba atd., tak je lepsi to resit. Pripadna dietni omezeni jsou rozhode mnohem prijemnejsi nez dlouhodoby zanet v tele a setrvaly travici diskomfort. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.10.19 08:35
@Anonymní píše:
Vitej v klubu.. Mam to taky :nevim:. Ne tedy drnne, ale tak 1× za 3 dny :nevim:. Duvod neznam, jim stejne a chodim ve stejnou hodinu kazdy den :nevim:Jinak ja rodila cisarem a planovane.

Ja rodila normálně, ale zajmalo by mě proč to tak je

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.10.19 08:36
@Anonymní píše:
Mne se takhle porodem skokove zhorsila intolerance laktozy, a melo to stejny priznaky, jaky popisujete vy dve, prujem, nadymani, krece… Do tehotenstvi jsem mohla prakticky vsechno krome primo cerstveho mleka, po porodu jsem nakonec zjistila, ze kdyz se chci vyhnout travicim potizim nemuzu prakticky nic, co obsahuje i jen malinko mleka, masla nebo syrovatky. A od te doby, co to nejim, tak je mi nesrovnatelne lip, takze doporucuju to resit, klidne i s lekarem. Pry se po tehu muze takhle rozjet treba i chronova choroba atd., tak je lepsi to resit. Pripadna dietni omezeni jsou rozhode mnohem prijemnejsi nez dlouhodoby zanet v tele a setrvaly travici diskomfort. :mavam:

Zkusim nějakou dietu, vysadim mléčné výrobky a uvidime

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama