Řídká stolice u dvouletého dítěte

Anonymní
31.5.20 12:47

Řídká stolice u dvouletého dítěte

Ahoj syn má už pár dní ridkou stolici tak 2× denně. Nevíte jestli není možné že by to měl z pití? Vypije denně třeba 4 flašky čaje a někdy i večer před spaním vypije celou flašku.
Začalo to když byl u babičky… Babička mu dávala pořád džus a samé sladkosti a kraviny a skoro nic normálního k jídlu l :? Zítra jdeme k dr

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19856
31.5.20 12:57

Kluk to má týden, k doktorce se nechystám. Dej pak vědět :kytka: ale teda přijít k doktorce, že dítě se vrátilo natlaskany od babi a dva dny má průjem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 13:04

@Bubla Bůčková možná k dr nepůjdem počkám co mi řekne po telefonu :) ale určitě dám vědět

• Citovat
  • Nahlásit
19856
31.5.20 13:07
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková možná k dr nepůjdem počkám co mi řekne po telefonu :) ale určitě dám vědět

Já mám v plánu Hylak. Fakt mu nic jiného není, jen byl před třemi týdny na mmr a rostou zuby. Ani to není tak agresivní, aby měl opruzeninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
31.5.20 13:08

Ma rozhozeny zazivani, to je cele, pokzd nema bolesti, pripadne teplity, tak to nic nebude. Davala bych treba hylak, ten mam na tohle osvedceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 13:09

@Bubla Bůčková hylak neznám ale kouknu na net, jinak našemu taky jinak vůbec nic není ani bříško ho neboli ani horečky ani zvracení jen ta řídká stolice

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 10:03

@Bubla Bůčková tak dnes jsem volala dr máme týden dietu a koupila jsem smectu a hylak

• Citovat
  • Nahlásit
19856
1.6.20 11:13
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková tak dnes jsem volala dr máme týden dietu a koupila jsem smectu a hylak

Tak super, určitě bude brzo lépe. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat