Řídké vlasy - co s nimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:53
Řídké vlasy co s nimi

Ahoj, jdu si sem pro radu.Jsem už ze svých vlasů zoufalá. Měla jsem vždy dlouhé krásné vlasy.Po dvou porodech se to hodně podespalo.Od prvního porodu se snaží ( nejméně 3 roky) vůlasy nezatěžovat chemickými připravkam je li to v mých možnostech. Kyž nemusím, nežehlím. Min. jednou týdně dávám masku na hodinu. Barvím Hennou beru vitamíny a vlasy jsou pořád stejné. Mám širokou pěšinku. Už nevím co s tím. Jestůli nosit paruku nebo je přeci jenom nějaký přípravek který mi ty vlasy alespon trohu dá do pořádku. Zkoušela jsem snad vše. Přemýšlela jsem se nechat přebarvit na blond, aby to nebylo zas tak znát, ale nevím o žádné barvě, která je pro alergiky :nevim: Nevíte náhodou o něčem, co by mi pomohlo?

Reakce:
Melpel
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 29.10.18 20:58

Kamarádce se dělaly lysinky ve vlasech. Chodila na kožní na sněžení a pomohlo to, lysinky zmizely a vlasy jí zhoustly.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.10.18 21:06

Já měla po porodu ten samý problém.Dostala jsem doporučení od primáře onkologie na Methionin 500.Beru 3tablety denně a rostou mi nové vlasy .Doporučují ho prý pacientům bez vlasů,po chemo.

me57h
Stálice 57 příspěvků 29.10.18 21:11

Sama mám od přírody řídké vlasy, chodívám pravidelně na prohuštění a prodloužení do Dlouhovlásky. Mám to dost z ruky a stojí mě to pálku, ale vyplatí se. Nic jiného mi nepomohlo.

Prtulak
Kecalka 407 příspěvků 29.10.18 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si sem pro radu.Jsem už ze svých vlasů zoufalá. Měla jsem vždy dlouhé krásné vlasy.Po dvou porodech se to hodně podespalo.Od prvního porodu se snaží ( nejméně 3 roky) vůlasy nezatěžovat chemickými připravkam je li to v mých možnostech. Kyž nemusím, nežehlím. Min. jednou týdně dávám masku na hodinu. Barvím Hennou beru vitamíny a vlasy jsou pořád stejné. Mám širokou pěšinku. Už nevím co s tím. Jestůli nosit paruku nebo je přeci jenom nějaký přípravek který mi ty vlasy alespon trohu dá do pořádku. Zkoušela jsem snad vše. Přemýšlela jsem se nechat přebarvit na blond, aby to nebylo zas tak znát, ale nevím o žádné barvě, která je pro alergiky :nevim: Nevíte náhodou o něčem, co by mi pomohlo?
chtělo by to, aby to zhodnotil dermatolog. Pak se doporučuje methionin, zinek, sněžení CO2, ale asi to moc pracovišť neaplikuje. Na vypadávání se dává i Alpicort.
smradoch75
Stálice 70 příspěvků 29.10.18 21:31

dohola :mrgreen:

luca241
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 29.10.18 21:52
@Anonymní píše:

Pokud jsi nezkusila ,tak cokoliv s methioninem.

Ou
Kelišová 5818 příspěvků 29.10.18 22:49

Pokud vám po porodech vlasy jen vypadaly a nezačaly růst, tak se stavte za lékaři - na kožní a nechte si udělat hormonální panel, jestli je všechno v pořádku.

Primárně potřebujete nějaký vhodná střih, který opticky dodá objem - velmi pravděpodobně to bude spíš kratší střih. Hledejte nějakého dobrého kadeřníka a rozhodně se vyhněte komukoliv, kdo je ochotný stříhat takové ty asymetrické ohavnosti barevné jak od střelnice.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 30.10.18 06:07

Dermatoložka mi naordinovala Alpicort, Methionin, biostimulační laser a mezoterapii (1× za tři týdny se jehličkou aplikuje léčivé sérum do celé pokožky hlavy).
Začínám konečně vidět efekt :)

LKL
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 30.10.18 06:38

sef byl pred dvema lety na transplantaci vlasu. omladl, drzi to, vypada to absolutne prirozene

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >