Řídké vlasy - co s nimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:53
Řídké vlasy co s nimi

Ahoj, jdu si sem pro radu.Jsem už ze svých vlasů zoufalá. Měla jsem vždy dlouhé krásné vlasy.Po dvou porodech se to hodně podespalo.Od prvního porodu se snaží ( nejméně 3 roky) vůlasy nezatěžovat chemickými připravkam je li to v mých možnostech. Kyž nemusím, nežehlím. Min. jednou týdně dávám masku na hodinu. Barvím Hennou beru vitamíny a vlasy jsou pořád stejné. Mám širokou pěšinku. Už nevím co s tím. Jestůli nosit paruku nebo je přeci jenom nějaký přípravek který mi ty vlasy alespon trohu dá do pořádku. Zkoušela jsem snad vše. Přemýšlela jsem se nechat přebarvit na blond, aby to nebylo zas tak znát, ale nevím o žádné barvě, která je pro alergiky :nevim: Nevíte náhodou o něčem, co by mi pomohlo?

Reakce:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 29.10.18 20:58

Kamarádce se dělaly lysinky ve vlasech. Chodila na kožní na sněžení a pomohlo to, lysinky zmizely a vlasy jí zhoustly.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 29.10.18 21:06

Já měla po porodu ten samý problém.Dostala jsem doporučení od primáře onkologie na Methionin 500.Beru 3tablety denně a rostou mi nové vlasy .Doporučují ho prý pacientům bez vlasů,po chemo.

me57h
Povídálka 34 příspěvků 29.10.18 21:11

Sama mám od přírody řídké vlasy, chodívám pravidelně na prohuštění a prodloužení do Dlouhovlásky. Mám to dost z ruky a stojí mě to pálku, ale vyplatí se. Nic jiného mi nepomohlo.

Prtulak
Kecalka 261 příspěvků 29.10.18 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si sem pro radu.Jsem už ze svých vlasů zoufalá. Měla jsem vždy dlouhé krásné vlasy.Po dvou porodech se to hodně podespalo.Od prvního porodu se snaží ( nejméně 3 roky) vůlasy nezatěžovat chemickými připravkam je li to v mých možnostech. Kyž nemusím, nežehlím. Min. jednou týdně dávám masku na hodinu. Barvím Hennou beru vitamíny a vlasy jsou pořád stejné. Mám širokou pěšinku. Už nevím co s tím. Jestůli nosit paruku nebo je přeci jenom nějaký přípravek který mi ty vlasy alespon trohu dá do pořádku. Zkoušela jsem snad vše. Přemýšlela jsem se nechat přebarvit na blond, aby to nebylo zas tak znát, ale nevím o žádné barvě, která je pro alergiky :nevim: Nevíte náhodou o něčem, co by mi pomohlo?
chtělo by to, aby to zhodnotil dermatolog. Pak se doporučuje methionin, zinek, sněžení CO2, ale asi to moc pracovišť neaplikuje. Na vypadávání se dává i Alpicort.

smradoch75
Povídálka 50 příspěvků 29.10.18 21:31

dohola :mrgreen:

luca241
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 29.10.18 21:52
@Anonymní píše:

Pokud jsi nezkusila ,tak cokoliv s methioninem.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 29.10.18 22:49

Pokud vám po porodech vlasy jen vypadaly a nezačaly růst, tak se stavte za lékaři - na kožní a nechte si udělat hormonální panel, jestli je všechno v pořádku.

Primárně potřebujete nějaký vhodná střih, který opticky dodá objem - velmi pravděpodobně to bude spíš kratší střih. Hledejte nějakého dobrého kadeřníka a rozhodně se vyhněte komukoliv, kdo je ochotný stříhat takové ty asymetrické ohavnosti barevné jak od střelnice.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 30.10.18 06:07

Dermatoložka mi naordinovala Alpicort, Methionin, biostimulační laser a mezoterapii (1× za tři týdny se jehličkou aplikuje léčivé sérum do celé pokožky hlavy).
Začínám konečně vidět efekt :)

LKL
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 30.10.18 06:38

sef byl pred dvema lety na transplantaci vlasu. omladl, drzi to, vypada to absolutne prirozene

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >