Riflové tepláky WOLF - jsou to tepláky nebo rifle?

31.8.21 08:32

Riflové tepláky WOLF - jsou to tepláky nebo rifle?

Sháním pro syna (10 let) kalhoty do školy. Zaujaly mě riflové tepláky od WOLF (jsou ve stehnech trochu širší). Má je někdo doma, co je to za materiál? Tepláky nebo rifle? Potřebovala bych kalhoty ideálně do gumy z měkkého matriálu (ne džínovina) a ve stehnech trochu širší - ne slim. Zas nejsem úplně pro to, aby syn chodil do školy v teplákách. Něco jako ty soft jogger od HM, ale ty teď nemají. Díky všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
31.8.21 13:19

Já mám koupene. Materiál je super, kluk mi nesnese rifle a tohle úplně v pohodě. Od rifli je nikdo nerozezna. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 13:29

Díky moc, tak je objednám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8896
31.8.21 15:06

Já se taky bála toho názvu, ale na těle to působí jako klasické kalhoty, jenom to neni takový hutný materiál, ale spíš víc pružný.. Taky kupuju klukovi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9677
31.8.21 15:27

https://www.farmers.cz/…s-new-modre/ kamarádka kupovala tyto, ale myslím, že dodání chvilku trvá, protože to šijí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8859
31.8.21 15:40
@Tarinka píše:
https://www.farmers.cz/…s-new-modre/ kamarádka kupovala tyto, ale myslím, že dodání chvilku trvá, protože to šijí…

Farmers jsou skvělí, mám je moc ráda a taky tam nakupujeme, ale zrovna ty jejich „džíny“ jsou z teplákoviny, což zakladatelka nechce. A je to vidět, i když ne moc, podle mě i tak vypadjí celkem slušně. Syn je tedy do školy nosí, ale jen ve dny, kdy hodně kombinují klasickou výuku se sportovními aktivitami venku, chodí totiž do sportovní třídy (v koronadobě museli mít tělocvik venku a převlečení bylo komplikované, učitelka doporučovala univerzální oblečení do tříd, i na ven). Ale na normální školní docházku bych je asi nedávala. Ty Wolf jsou víc kalhotové, než teplákové a z materiálu víc podobného riflovině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.21 12:24

Tak už jsou doma, fakt skvělé, doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat