Reklama

Říjen 2018 - Františkovy lázně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1306
Nováček 2 příspěvky 26.09.18 20:29
Říjen 2018 - Františkovy lázně

Lázně mám schválené, příští týden si do lázní budu volat o termín, nebude si někdo také volat o termín? Mohly bychom si s některou z Vás dohodnout společný hotel a pokoj… Kdyztak se mi ozvěte, můžeme si vyměnit číslo a domluvit se… Ve dvou se to lépe zvládne ????

Reklama

Reakce:

Black cat1982
Povídálka 11 příspěvků 27.09.18 13:28

@1306
Ahoj. Už jsem sice psala SZ, ale pro jistotu. Včera mi přišel dopis o schválení. Teď jsem si tlf vše domluvila. Nástup mám 4.11.18.
Dřívější termín sice byl, ale myslim konec řijna… asi volej, co nejdříve.
A pokud budeš mít chuť, ozvi se mi.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >