Říjen 2018 - Františkovy lázně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1306
Nováček 2 příspěvky 26.09.18 20:29
Říjen 2018 - Františkovy lázně

Lázně mám schválené, příští týden si do lázní budu volat o termín, nebude si někdo také volat o termín? Mohly bychom si s některou z Vás dohodnout společný hotel a pokoj… Kdyztak se mi ozvěte, můžeme si vyměnit číslo a domluvit se… Ve dvou se to lépe zvládne ????

Reakce:
Black cat1982
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 13:28

@1306
Ahoj. Už jsem sice psala SZ, ale pro jistotu. Včera mi přišel dopis o schválení. Teď jsem si tlf vše domluvila. Nástup mám 4.11.18.
Dřívější termín sice byl, ale myslim konec řijna… asi volej, co nejdříve.
A pokud budeš mít chuť, ozvi se mi.

Optimismus
Nováček 4 příspěvky 28.10.18 22:43
Pawlik

Pawlik
Ahoj, byla jsem v hotelu Pawlik ve Fr. Lázních, bylo to supr. Mám slevový kupon v hodnotě 1000 Kč, kdyby se tam někdo chystal, tak se ozvěte.

liiizzza
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 18:08

@Optimismus ahojky omlouvám se ze pisu :oops: jsem po 2ivf , nevydařený !Mohu se tě zeptat o radu? Gyn mi napsala lázně, donesla jsem to obvodnimu a ten to vyplnil a mam si zajít zase na gyn prý pro tři razítka a napsát si zhruba termín a kde bych chtěla být ubytovana? Prosím porad, říkal ze když to nechám na vzp tak mě strčí do hotelu kde budu mít jen ty základní procedury :zed:

Optimismus
Nováček 4 příspěvky 13.12.18 22:07
hotel

ahoj, myslím, že pojištovně to je jedno, kam půjdeš, protože za lepší hotel si připlatíš, pojišťovna podle mne zaplatí všem hotelům stejně…ale nevidím do toho..mne určili ten nejdražší, to byl Pawlik..ale stál za to a navíc první termín v lednu byl s 50% slevou, což předpokládám je každoročně, takže vřele doporučuju, taky jsem to vyřizovala v prosinci..myslím, že na mokré procedury chodili všichni do Císařských Lázní, ale ty suché asi podle hotelu, to je pravděpodobné a v tom Pawliku to bylo pěkné..ale nebyla jsem jinde na proceduře, neporovnám. Přála jsem si Dr. Adlera, že je bez doplatku, ale holky nějak prskaly, co tam bydlely, že nic moc jídlo, malé porce..ubytování taky výrazně slabší..jak procedury, to nevím

Váš příspěvek
Reklama