Říká vám, co dělal s ex?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 21:16

Říká vám, co dělal s ex?

Ahoj všem,
když se přes den bavíte se svou polovičkou, vypráví vám, co zažil s minulou pritelkyni/přítelem? Bavíme se a on; “to jsem u Anety zažil, dělali jsme to a to” “měl jsem dřevěného motýlka, dostal jsem ho od ní” “ona si šaty kupovala tam a tam”.
On se s ni rozešel, protože ji nemiloval. Měsíc na to jsme spolu něco měli my. Už je to 14 měsíců. A nemohu říkat, že mi to vadí, to ne, ale mám u toho divny pocit v břiše, není mi to příjemné… a i když jsem to řekla (ze mi to není příjemné) - nic se nezměnilo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3651
17.10.21 21:18

Ne, minulost nechavame spat a do soucasneho vztahu nepatri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:19

Ne. Nevíme o svých bývalých vzájemně nic. Nevíme ani, kolik jich bylo (minimum na obou stranách), jak se jmenovali, co se jim líbilo v posteli nebo kde spolu byli na dovolené.
A po tom, co běžně čtu na Emiminu, jsem za to fakt ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
1178
17.10.21 21:19

My mame minulost uzavrenou. Takze sve byvale nevzpominame. Nerikam, ze parkrat jsme je nevzpomneli, ale v uplme jinem smyslu nez abychom se bavili, kdo co delal.
Je to divne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12078
17.10.21 21:20

Jako neni to uplny tabu, kazdej ma nějakou minulost a v některých souvislostech se tomu člověk ani nevyhne. Ale nějaký extra detaily to nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
124
17.10.21 21:24

Nepřijde mi vůbec normální, že připomíná v běžné konverzaci svoji ex, kterou údajně nemiloval a říká, co dělala ona a cosi kdesi. A že s tím nepřestane, i když mu řekneš, že ti to není příjemné? Srovnává tě neustále s ní. Jsi si jistá, že tě miluje? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71751
17.10.21 21:29

Ani jeden z nás to cilene nevyhledava, na druhou stranu, pokud jsme oba byli s ex v řádu 10-15let, tak to období nevymažu, respektive ani vymazat nechci a nechci, aby ho vymazal ani on. Dá se pocitat s tím, že občas na ex řeč padne. V tomto smyslu mi to nevadí.

Příspěvek upraven 18.10.21 v 10:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:30
@Ayo píše:
Nepřijde mi vůbec normální, že připomíná v běžné konverzaci svoji ex, kterou údajně nemiloval a říká, co dělala ona a cosi kdesi. A že s tím nepřestane, i když mu řekneš, že ti to není příjemné? Srovnává tě neustále s ní. Jsi si jistá, že tě miluje? :think:
Říká, že jo.
Vím, ze ještě někdy okolo Vánoc říkal, že mu asi chybí jako kamarádka… pak už to zmizelo. Ale vždy si na něco z minulosti vzpomene. Třeba jsme koukali na dokument a hadovi tam hodili myšku. Tak jsem řekla, že je mi jí líto a on na to dovětil, že ex měla hada a že ho krmila takhle…
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:31
@Lama Lama píše:
Ani jeden z nás to cilene nevyhledava, na druhou stranu, pokud jsme oba byli s ex v řádu 10-15let, tak to období nevýrazná, respektive ani vymazat nechci a nechci, aby ho vymazal ani on. Dá se pocitat s tím, že občas na ex řeč padne. V tomto smyslu mi to nevadí.

Oni spolu byli 2 roky a ani spolu nebydleli…

• Citovat
  • Nahlásit
23578
17.10.21 21:39

My s manželem probíráme všechno, protože každýho z nás minulý vztahy nějak formovaly, ale oba máme minulost uzavřenou, není v tom ani nostalgie ani touha po starých časech. Pokud ti to vadí, důrazně to opakuj. Ať se s tímhle svěřuje kamarádovi, ne tobě a pokud ten vztah a rozchod potřebuje zpracovat, nechť si najde psychologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
17.10.21 21:39

O bývalé ženě se občas zmíní, když ho něco napadne. Rozvedli se, ale v kontaktu stále jsou a mají hezký vztah. Nedělá mi problém se s ním o tom bavit. Je to minulost..
Jednu dobu jsem taky měla takový ten pocit, že nechci, aby o ní mluvil. Řekla jsem mu to, on to respektoval. Pak jsem zjistila, že je zbytečné „žárlit“ nebo jak to popsat.
Jinak se ho třeba zeptám, jak se má apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7133
17.10.21 21:53
@Anonymní píše: Říká, že jo.
Vím, ze ještě někdy okolo Vánoc říkal, že mu asi chybí jako kamarádka… pak už to zmizelo. Ale vždy si na něco z minulosti vzpomene. Třeba jsme koukali na dokument a hadovi tam hodili myšku. Tak jsem řekla, že je mi jí líto a on na to dovětil, že ex měla hada a že ho krmila takhle…

V první řadě bych nevěřila tomu, že jí nemiloval. Možná jí miluje stále. Normální to určitě není a řekla bych, že si tě neváží a nerespektuje tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
17.10.21 21:57

Vím o ní jen to úplně základní. Jinak to bylo u nás vždy tabu. Kam jezdili na dovolenou, kde nakupovala a jak dělala svíčkovou nevím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5935
17.10.21 21:57
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
když se přes den bavíte se svou polovičkou, vypráví vám, co zažil s minulou pritelkyni/přítelem? Bavíme se a on; “to jsem u Anety zažil, dělali jsme to a to” “měl jsem dřevěného motýlka, dostal jsem ho od ní” “ona si šaty kupovala tam a tam”.
On se s ni rozešel, protože ji nemiloval. Měsíc na to jsme spolu něco měli my. Už je to 14 měsíců. A nemohu říkat, že mi to vadí, to ne, ale mám u toho divny pocit v břiše, není mi to příjemné… a i když jsem to řekla (ze mi to není příjemné) - nic se nezměnilo…

Fakt nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.21 22:12
@Anonymní píše: Říká, že jo.

Tak zrovna tohle bych považovala za docela typickou mužskou reakci, za kterou vůbec nemusí být nějaký hlubší motiv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat