Říkají "najdi si holku"

1
31.10.19 09:14

Říkají "najdi si holku"

Zdravím, jmenuji se Honza, bydlím v Ostravě, což samo o sobě nese jeden aspekt, a to, nedostatek rozumných a hodných holek. Vlastně ani nevím kde hledat. Chci holku, která se o víkendu nemění na chlapa a nemá minimálně dvě promile v krvi. Snažím se i oslovovat ve škole, ale bez šance narazit na nějakou nezadanou. Ty co zadané jsou, nadávají na své přítele, jaké to jsou hovada, ale stejně se jich drží jako přísavka na okně. Nechci na seznamku, protože to mi připadá jako maximální přetvářka, stejně jako instagramové rádoby štěstí na fotkách. Zkusili byste mi prosím poradit?…

PS: Jsem zakladatelem https://damepomoc.cz, kde lze sdělovat a rozebírat různé druhy Vašich problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16925
31.10.19 09:20

Tak já ti poradím. Problém je v tobě a zkus něco dělat se sebou, ne v holkách. P. S. zníš strašně zoufale a to je fakt nepřitažlivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
31.10.19 09:21
  1. Reklama je zakázaná
  2. Podle sebe, soudím tebe (nevyjadřuješ se hezky o holkách)
  3. Asi chodíš na špatná místa, když narážíš na samé alkoholičky a podobně :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
31.10.19 09:38

Nehledej nevyboureny telata, nebo labilnejsi opity holky :nevim:.Nebo hledej jinde, nez hledas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
31.10.19 09:39

Kolik ti je vlastne let? Pusobis zoufale, jako by ti ujizdel vlak a ne jak mlady student.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
31.10.19 09:40

Tu reklamu schvalne ignoruji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 09:40

To se chce věnovat nějakému zájmu, kde potkáš podobně naladěné lidi.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
31.10.19 09:41

Začni u sebe. Celá ostrava je plná blbých holek? Ale di ty. Tvůj příspěvek zní ublizene a zoufale, také bych neměla zájem. Nesuď okolí a změn sebe

• Citovat
  • Nahlásit
7188
31.10.19 09:52

@ForTex Ahoj, do Ostravy jezdím, mám tam firmu i kamarády, a vidím to přesně naopak, když to zprůměruju, že tam vyrůstají holky které jsou mnohem lépe vybaveny na normální život, co nedělají z každého prdu velblouda. Celkově mám Ostravu hodně rád, i jako místo, nedaleké Beskydy, Polsko…
Zkus se vžít do holky co hled kluka a podívej se jejíma očima na sebe. Co jsou tvé přednosti, co nedostatky. A pak zamakej na tom, aby se ty nedostatky zmenšily a ty přednosti byly na tobě dostatečně patrné.
A možná taky změň přístu k ženám. Nejsou lepší ani horší než my, každý člověk má pro a proti, a každý je živou bytostí a příběhem, který si zaslouží respekt, ne to jak na ně nahlížíš ve svém úvodním příspěvku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11706
31.10.19 10:19

Pusobis jako zoufalý suchar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
31.10.19 10:58

@ForTex
nepletu se, že o seznamování s holkou vůbec nejde, že ne?
( jde o to P. S.) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15404
31.10.19 11:08

1. přestaň dělat reklamu takhle trapně zoufalým způsobem.
2. přestaň sám sebe prezentaovat a vnímat tak zoufalým způsobem.
3. začni se ve volném věnovat něčemu, při čemž budeš vylézat se své ulity a virtuálního světa, při čemž se budeš muset potkávat s reálnými lidmi, kde budou i holky.

Pokud moc nevíš co, hlasuju za Brontosaury - jeď na nějakou víkendovou akci, jsou tam převážně studentky a většinou nepijou a je pro ně důležité dělat něco užitečného pro přírodu. Zároveň organizátoři počítají s tím, že tam jezdí lidi co se zatím neznají a spíš typy co nejsou komunikačně moc zdatní, takže máš vcelku velkou šanci zkusit tam fungovat o něco uvolněněji než jak třeba působíš v tom co píšeš. Protože právě tvoje křečovistost způsobená nejistotou bude to, co pro holky které potkáváš bývá důvodem proč jsi maximálně kamarád.

Postupně se tam otrkáš a i to, že děláš něco smysluplného a užitečného ti pomůže postavit nějaké rozumné základy sebevědomí.

https://brontosaurus.cz/co-se-chysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
1.11.19 11:09
@ForTex píše:
Zdravím, jmenuji se Honza, bydlím v Ostravě, což samo o sobě nese jeden aspekt, a to, nedostatek rozumných a hodných holek. Vlastně ani nevím kde hledat. Chci holku, která se o víkendu nemění na chlapa a nemá minimálně dvě promile v krvi. Snažím se i oslovovat ve škole, ale bez šance narazit na nějakou nezadanou. Ty co zadané jsou, nadávají na své přítele, jaké to jsou hovada, ale stejně se jich drží jako přísavka na okně. Nechci na seznamku, protože to mi připadá jako maximální přetvářka, stejně jako instagramové rádoby štěstí na fotkách. Zkusili byste mi prosím poradit?…PS: Jsem zakladatelem https://damepomoc.cz, kde lze sdělovat a rozebírat různé druhy Vašich problémů.

Ja myslim, ze v prve rade jsi jeste nemel zenu a chces hned hledat lasku na cely zivot. V Ostrave jsou snad spatny holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat