Říkáte příteli/partnerovi vše?

Anonymní
10.12.20 14:30

Říkáte příteli/partnerovi vše?

Otázka asi jen tak ze zvědavosti, říkáte opravdu všechno svému příteli, nebo mate i nějaké tajnosti?
Samozřejmě je to myšleno tak, jako jestli mu říkáte ze jste si psali/volali s kamarádkou, co jste řešili, ze se na něco koukate na netu, ze jste byli tam a tam.. a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
744
10.12.20 14:33

Ale jó, vše. Sice se neptá, často ho to ani nezajímá, ale povím vše. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
10.12.20 14:34

Proč anonym? Říkám mu vše, pokud to ovšem není tajemství někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 14:36

Mám tu kamarádky, tak nechci aby si mysleli ze řeším blbosti a ze doma mame nějaké problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
20580

Jojo rikam, akorat si obcas pribarvim nebo rovnou zatajim cenu hadru, balíčků apod :mrgreen: vyloženě v rámci prevence proti infarktu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17302

Ne, neříkám mu všechno…nevidím důvod… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
@Anonymní píše:
Otázka asi jen tak ze zvědavosti, říkáte opravdu všechno svému příteli, nebo mate i nějaké tajnosti?
Samozřejmě je to myšleno tak, jako jestli mu říkáte ze jste si psali/volali s kamarádkou, co jste řešili, ze se na něco koukate na netu, ze jste byli tam a tam.. a tak.

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6384
10.12.20 14:38
@Anonymní píše:
Mám tu kamarádky, tak nechci aby si mysleli ze řeším blbosti a ze doma mame nějaké problémy.

To teda fakt resis, takze se anonymu nedivim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
10.12.20 14:39

Důležité věci mu říkám.. Že jsem si s někým jen tak volala ne.
Pokud by se mě na to nezeptal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 14:39

Vše důležité

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19128
10.12.20 14:40

Ne, neříkám. Ne, že bych měla potřebu něco tajit, ale nějak nevidím důvod mu sdělovat každý prd. On mi taky nedává reference, co dělal celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 14:41

Mě naopak přijde, ze ten můj chce vědět i to kolik cigaret jsem vykourila.
Přijde mi ze mi extrémně nevěří. Přišel ten kvůli covidu o praci a marně shání, tak si myslím ze mě neustale kontroluje když na to ma čas.

Třeba. Přišel za mnou do práce, donesl mi oběd, a já stala u šéfa v kanclu a potrebovala jsem si něco vytisknout.
Měl totiž narozeniny a já mu dělám tajnou oslavu.
Tiskla jsem si nějaké blbosti přímo k tomu dárku který dostane. Také jsem to dala do obálek.
V krizovkach v kabelce jsem měla ještě 3 obálky, a on za mnou přišel s tím, co jako tisknu, tak jsem mu řekla ze něco pro šéfa.
Jenže, on na mě začal ať mu to ukazu, ze mi to určitě musel poslat, tak jsem mu říkala jestli si děla legraci a smála jsem se, samozřejmě jsem mu řekla ze mu to ukázat nemůžu, ze to uvidí sám.
Jo a taky k těm obalkam, do 30ti obálek jsem napsala 30 důvodu proč ho miluju a k tomu jsem hodila 20,– do každé, + nějakou sladkost.
Chtěl po mě totiž vidět i ty obálky, ale ty jsem mu taky ukázat nemohla.
Jenže on si teď děla nějaké závěry, ze si s někým píšu dopisy a mám tajnosti.
Přitom to je k těm jeho narozkam, jen přišel ve špatný cas a viděl ze něco chystám.
Mě to přijde třeba k smíchu ale my už to řešíme 4 den a pořad mi říká ze z nej dělám kr*etena..
tak jsem mu řekla ze mu dělám prekvapko.
Dnes ten dárek potřebuji vyzvednout a on za každou cenu musí jet semnou :roll:

Tak já nevím.. chtěla jsem mu jen udělat radost, překvapeni, protože řekl ze narozky slavit nebude, ale já jsem v tomhle taková cita a narozeniny docela prožívam. Kor když mu je 30.

• Citovat
  • Nahlásit
19733
10.12.20 14:45

Ne. Mám ve svém duševním prostoru ráda soukromí. Ví vše podstatné a důležité pro vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6384
10.12.20 14:47
@Anonymní píše:
Mě naopak přijde, ze ten můj chce vědět i to kolik cigaret jsem vykourila.
Přijde mi ze mi extrémně nevěří. Přišel ten kvůli covidu o praci a marně shání, tak si myslím ze mě neustale kontroluje když na to ma čas.

Třeba. Přišel za mnou do práce, donesl mi oběd, a já stala u šéfa v kanclu a potrebovala jsem si něco vytisknout.
Měl totiž narozeniny a já mu dělám tajnou oslavu.
Tiskla jsem si nějaké blbosti přímo k tomu dárku který dostane. Také jsem to dala do obálek.
V krizovkach v kabelce jsem měla ještě 3 obálky, a on za mnou přišel s tím, co jako tisknu, tak jsem mu řekla ze něco pro šéfa.
Jenže, on na mě začal ať mu to ukazu, ze mi to určitě musel poslat, tak jsem mu říkala jestli si děla legraci a smála jsem se, samozřejmě jsem mu řekla ze mu to ukázat nemůžu, ze to uvidí sám.
Jenže on si teď děla nějaké závěry, ze si s někým píšu dopisy a mám tajnosti.
Přitom to je k těm jeho narozkam, jen přišel ve špatný cas a viděl ze něco chystám.
Mě to přijde třeba k smíchu ale my už to řešíme 4 den a pořad mi říká ze z nej dělám kr*etena..
tak jsem mu řekla ze mu dělám prekvapko.
Dnes ten dárek potřebuji vyzvednout a on za každou cenu musí jet semnou :roll:

Tak já nevím.. chtěla jsem mu jen udělat radost, překvapeni, protože řekl ze narozky slavit nebude, ale já jsem v tomhle taková cita a narozeniny docela prožívam. Kor když mu je 30.

Aha, takze vidim, ze dalsi „super“ vztah. :roll:

Tak toho si hodne hyckej a pekne se smekej, protoze ti jinak brzo zdrhne k jine a ty skoncis sama jako kul (pro nechapave = ironic) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4817
10.12.20 14:48
@Anonymní píše:
Samozřejmě je to myšleno tak, jako jestli mu říkáte ze jste si psali/volali s kamarádkou, co jste řešili, ze se na něco koukate na netu, ze jste byli tam a tam.. a tak.

V podstatě mu neříkám nic z vypsaného, pokud se ho to teda nějak netýká, nebo dětí. Nejsem slepičí prdelka 😎

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat