Říkáte si navzájem vše, nebo tajíte minulost?

616
5.6.17 05:55

Říkáte si navzájem vše nebo tajíte minulost?

Takže já třeba jsem o své osobě naivně manželce vyklopil vše - od čísla bot, zlozvyků i všech partnerek před ní. Myslel jsem, že bude oplaceno stejnou mincí (naivně), ale ona vlastně sdělila jen to co chtěla.
K věci - když jsem si s ní začal, říkalo se, že prý mívala za mlada poměr se starším pánem v postavení ředitele. On byl tehdy téměř o 30-35 let starší než ona. Popis ředitele - malý 168cm, 100kg, věčně zpocený a plešatý a ženatý. Samozřejmě jsem na to ženy tehdy ptal jestli je to pravda - odpovědí bylo, že to jsou jen hloupé pomluvy atd.
A ejhle - po letech manželství jsem se dozvěděl, že vše bylo jinak a žena tehdy ještě před naší vztahembyla skutečně „ředitelskou matrací“ 8o No mám šok a nějak blbě to kousám. Vůbec nechápu co ji k tomu tehdy vedlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

616
5.6.17 06:09

Ještě jeden dodatek - ten dotyčný měl 2 děti a evidentně tehdy moji budoucí ženu vůbec netrápilo, že někde sedí s nima doma nějaká nešťastná ženská a ona jí vesele rozbíjí rodinu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19964
5.6.17 06:10

Je to žena. A ženy milují peníze a moc a on měl obojí :nevim: :mrgreen: Proč to řešíš? Pokud ten vztah neudržuje v nějaké formě dodnes, tak je to její věc. Stejně skoro každá podlehne alespoň jednou nějakému řediteli :nevim: Život není krásný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4647
5.6.17 06:12

Tedy kdyby takhle o mně mluvil můj manžel, pěkně by mě to urazilo. Ředitelská matrace?? Vždyť jsi jim nesvítil a nebyl s nimi 24/7, tak nemůžeš vědět, jaký ten vztah skutečně byl.. takhle šmahem ji odsoudit, navíc za něco, co se stalo nejmíň před 100 lety…?? Nechápu spíš tebe než ji. I kdyby ji okouzlil prachama, tak co? Bylo to dávno před tebou… :nevim: Já bych přestala řešit drby a soustředila se na vlastní sebevědomí. Pokud s tím máš problém, podívej se do trenek, myslím, že tam něco chybí - koule ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
5.6.17 06:13
@Chauvinist píše:
Je to žena. A ženy milují peníze a moc a on měl obojí :nevim: :mrgreen: Proč to řešíš? Pokud ten vztah neudržuje v nějaké formě dodnes, tak je to její věc. Stejně skoro každá podlehne alespoň jednou nějakému řediteli :nevim: Život není krásný.
Řeším a neřeším - a) ten chlap byl fakt jako noc (ošklivej, tlustej, zpocenej a plešatej) - znal jsem ho.
b)řeším v sobě vlastně tu její neupřímnost
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW
5.6.17 06:14

Vzdyt je to minulost proc to resis? :roll:
Ne, opravdu meho pritele moje minulost nezajima a ani spoooooustu veci nevi a ja o nem taky ne, proc taky? Zijeme pritomnosti :pankac:

• Citovat
  • Upravit
616
5.6.17 06:18
@mau-mau píše:
Tedy kdyby takhle o mně mluvil můj manžel, pěkně by mě to urazilo. Ředitelská matrace?? Vždyť jsi jim nesvítil a nebyl s nimi 24/7, tak nemůžeš vědět, jaký ten vztah skutečně byl.. takhle šmahem ji odsoudit, navíc za něco, co se stalo nejmíň před 100 lety…?? Nechápu spíš tebe než ji. I kdyby ji okouzlil prachama, tak co? Bylo to dávno před tebou… :nevim: Já bych přestala řešit drby a soustředila se na vlastní sebevědomí. Pokud s tím máš problém, podívej se do trenek, myslím, že tam něco chybí - koule ;)

jaký ten vztah byl - to vím - pohlavní :mrgreen: a drby to nejsou - nedávno mi to vyklopila její nej kamarádka - tak jsem trochu zapátral a bylo jasno
Do trenek jsem se díval - koule mam - ale evidentně po tomhle trochu nakopnuté :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15444
5.6.17 06:19
@kliťák píše: Řeším a neřeším - a) ten chlap byl fakt jako noc (ošklivej, tlustej, zpocenej a plešatej) - znal jsem ho.

Věděla moc dobře, proč ti zrovna tohoto pána nepřiznat.

A za druhé…ne, v minulosti se s manželem nehrabeme. Nevím, kolik měl partnerek přede mnou, nevím ani o jedné, se kterou chodil/spal a je mi tak mnohem lépe. K čemu je dobré, když to o sobě partneři vědí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
5.6.17 06:24
@Kakika píše:
Věděla moc dobře, proč ti zrovna tohoto pána nepřiznat.A za druhé…ne, v minulosti se s manželem nehrabeme. Nevím, kolik měl partnerek přede mnou, nevím ani o jedné, se kterou chodil/spal a je mi tak mnohem lépe. K čemu je dobré, když to o sobě partneři vědí?

Myslel jsem si, že existuje upřímnost za upřímnost, ale to se asi dnes nenosí
Nebyla to bohužel jednorázovka třeba po chlastu, ale trvalo to pár let :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
5.6.17 06:24

Mám dotaz, proč by ti to měla říkat? Je to mimo tvůj a její vztah, minulost, proč by ti to musela přiznávat? Pochopila bych tvé pocity, kdyby tě s ním podváděla, ale bylo to před tebou, fakt je její věc jestli ti to řekne nebo ne.

Já jsem před partnerem chodila s přesnym opakem, než tvoje žena. Nádherný vysportovany polobůh, se skvělým chováním, vtipem. Partnerovi jsem to také blíže nekomentovaly, možná jsem ho jen zahrnula do počtu předchozích partnerů, protože k čemu by mu to bylo? K depresi ze své vlastní nedokonalosti? Fakt to nemusí vědět.

• Citovat
  • Upravit
19964
5.6.17 06:28
@kliťák píše: Řeším a neřeším - a) ten chlap byl fakt jako noc (ošklivej, tlustej, zpocenej a plešatej) - znal jsem ho.
  1. Viz to, co jsem psal vejš. Ty zas nejsi ředitel, takže to máte 1:1 :nevim:

b) Řešíš spíš svojí zvědavost. Nikdy sem nechápal, že si dva v novým vztahu vyprávěj kdy kde s kým a jak předtím, to je dokonale ujeté. Kdybys jí nelezl do soukromí, tak bys byl v klidu a pohodě. Takže si za to vlastně můžeš sám. :nevim:

Prostě - Čo bolo, to bolo, Terazki jsi ředitel ty.

Ad: ženu vůbec netrápilo, že někde sedí s nima doma nějaká nešťastná ženská a ona jí vesele rozbíjí rodinu
No a rozbila mu jí? Evidentně né, jeho žena se to nedozvěděla, tak jaké rozbíjení rodiny a jaká nešťastná ženská? Je to jen důkaz, že Tvoje manželka je prověřená „Kvalitní milenka“ ™ a buď rád, že jí máš doma.
Ale začni se v tom rejpat a ten stav se může rychle změnit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
5.6.17 06:29
@Saatine píše:
Mám dotaz, proč by ti to měla říkat? Je to mimo tvůj a její vztah, minulost, proč by ti to musela přiznávat? Pochopila bych tvé pocity, kdyby tě s ním podváděla, ale bylo to před tebou, fakt je její věc jestli ti to řekne nebo ne.

Přede mnou ano, ale zřejmě taky asi trošku souběžně, protože byla prý mezi nimi dohoda, že až se prý zamiluje, tak to spolu ukončí
Takže pragmaticky viděno jsem si možná nějakou chvíli ráchal pinďoura v ředitelském spermatu :P -super pocit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15444
5.6.17 06:30
@kliťák píše:
Myslel jsem si, že existuje upřímnost za upřímnost, ale to se asi dnes nenosí
Nebyla to bohužel jednorázovka třeba po chlastu, ale trvalo to pár let :jazyk:

Upřímnost je ve vztahu naprosto žádoucí. Ale dle mého se to netýká minulosti. Spousta lidí v minulosti šlápla vedle, udělala něco, na co není pyšná a tak se to snaží vytěsnit. Partnerovi to neřeknou právě proto, že by ho to mohlo ranit. A vidíš? Ranilo tě to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
5.6.17 06:30
@Chauvinist píše:

:)
Ale co neřeknete? Ženy milují moc a peníze? Vy znáte 3 a pul miliard ženy osobne? Pokud ne, tak jen nutné vám vysvětlit, že to, že se vy nacházite mezi slepicemi a kuvami a že neznáte krásné, normálne, moudré, charakterné ženské, je váš problém a váš obraz, nikoliv obraz žen. Možná si všímate jen ku.vy a normální ženské vás obcházejí na kilometre.
Peníze jsou nevyhnutné na to, aby je člověk měl na zaplacení bývaní a jidla a hobby a normální, inteligentná žena si je umi vydelat sama a to doknce zajímavou prácí, která jí baví, to je překvápko, co?

Příspěvek upraven 05.06.17 v 06:44

• Citovat
  • Upravit
16764
5.6.17 06:32
@kliťák píše:
Takže já třeba jsem o své osobě naivně manželce vyklopil vše - od čísla bot, zlozvyků i všech partnerek před ní. Myslel jsem, že bude oplaceno stejnou mincí (naivně), ale ona vlastně sdělila jen to co chtěla.
K věci - když jsem si s ní začal, říkalo se, že prý mívala za mlada poměr se starším pánem v postavení ředitele. On byl tehdy téměř o 30-35 let starší než ona. Popis ředitele - malý 168cm, 100kg, věčně zpocený a plešatý a ženatý. Samozřejmě jsem na to ženy tehdy ptal jestli je to pravda - odpovědí bylo, že to jsou jen hloupé pomluvy atd.
A ejhle - po letech manželství jsem se dozvěděl, že vše bylo jinak a žena tehdy ještě před naší vztahembyla skutečně „ředitelskou matrací“ 8o No mám šok a nějak blbě to kousám. Vůbec nechápu co ji k tomu tehdy vedlo :nevim:

Minulost nezmenis. Asi tusila Tve reakce, proto mlcela. Takhle o me mluvit a smyslet muj chlap, tak ma vetsi problem nez rozdychavat co bylo. Pohrdas ji, urazis ji. Probud se proboha. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama