Řitní politika

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 12.04.19 14:51
Řitní politika

Není důležité, zda je pederaytie onemocnění, porucha nebo úchylka. Nezáleží na tom, zda se jedná o geneticky nebo kulturně získanou poruchu. Nezáleží na tom, jestli je to léčitelné nebo ne. Je však nezbytné, aby tato sexuální aberace byla použita pro politický boj? Vždyť je to vážná patologie veřejného života. Člověk musí vykonávat určité fyziologické činnosti: stravování, rozmnožování, vylučování, spánek atd. Lesbičky, homosexuálové, bisexuálové, transsexuálové apod. jsou patologií politického života, a to proto, že je mícháme do politiky, to znamená, že o tom musíme veřejně diskutovat. To samo o sobě není zajímavé asi jako dloubání v nose nebo škrabaní ve varlatech. Ale jak tento druh činnosti je efektivně využiván k prosazování politiky, neexistuje cesta ven, musíme o těchto bláznech mluvit. Přitom by nemělo cenu o tom vůbec mluvit, protože se jedná o kulturní zaostalost - návrat k primitivní komunitě. Žádná civilizovaná společnost nepovažuje otázku prdění nebo plivání na chodník za politickou záležitost. Vložení penisu do řiti se stává záležitostí veřejné debaty a kdejaký politik se podepíše pro privilegie pro ty, co vkladájí penis do řiti a jejich přátele, kteří dělají podobné bizární věci, aby si užívali sexuální rozkoše a označili svou nadvládu. To je reprodukce primitivní kultury. Možná je normální držet penis v řiti, protože jsme stále zvířata a nemůžeme proti tomu nic dělat. Ale proč mají mít tito lidé zvláštní ochranu, zvláštní privilegia, ubytovny postavené za peníze daňových poplatníků, kde se mohou bezpečně chránit? Proč stejným způsobem nemůžeme dávat veřejné peníze a privilegia pro ty, kteří si dloubají v nose nebo škrabají ve varlatech, nebo plívají na chodník? Koneckonců WHO, také nemá tyto návyky na seznamu nemocí. Měl jsem dva kolegy, kteří si vkládali prst do svého řitního otvoru a pak olizovali to, co si vyvedli ven. Měli by se stydět. Protože je to nekulturní. Nicméně získali si můj respekt za to, že za své bizární návyky nežádali po společnosti uznání či dokonce různá privilegie. Z tohoto důvodu jsem je považoval za lepší lidi, než ti, kteří se hlasí ke komunitě pederastů apod. Akorát jsme spadli do žumpy. Chcete se z ní dostat ven?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 12.04.19 14:53

Ty máš nějaké fekální období?

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 12.04.19 14:54

Božislava je chlap? To ještě rozšiřuje jejich místní podivné řady :)

Russet
Neúnavná pisatelka 15050 příspěvků 12.04.19 14:56
@Božislava píše:
Není důležité, zda je pederaytie onemocnění, porucha nebo úchylka. Nezáleží na tom, zda se jedná o geneticky nebo kulturně získanou poruchu. Nezáleží na tom, jestli je to léčitelné nebo ne. Je však nezbytné, aby tato sexuální aberace byla použita pro politický boj? Vždyť je to vážná patologie veřejného života. Člověk musí vykonávat určité fyziologické činnosti: stravování, rozmnožování, vylučování, spánek atd. Lesbičky, homosexuálové, bisexuálové, transsexuálové apod. jsou patologií politického života, a to proto, že je mícháme do politiky, to znamená, že o tom musíme veřejně diskutovat. To samo o sobě není zajímavé asi jako dloubání v nose nebo škrabaní ve varlatech. Ale jak tento druh činnosti je efektivně využiván k prosazování politiky, neexistuje cesta ven, musíme o těchto bláznech mluvit. Přitom by nemělo cenu o tom vůbec mluvit, protože se jedná o kulturní zaostalost - návrat k primitivní komunitě. Žádná civilizovaná společnost nepovažuje otázku prdění nebo plivání na chodník za politickou záležitost. Vložení penisu do řiti se stává záležitostí veřejné debaty a kdejaký politik se podepíše pro privilegie pro ty, co vkladájí penis do řiti a jejich přátele, kteří dělají podobné bizární věci, aby si užívali sexuální rozkoše a označili svou nadvládu. To je reprodukce primitivní kultury. Možná je normální držet penis v řiti, protože jsme stále zvířata a nemůžeme proti tomu nic dělat. Ale proč mají mít tito lidé zvláštní ochranu, zvláštní privilegia, ubytovny postavené za peníze daňových poplatníků, kde se mohou bezpečně chránit? Proč stejným způsobem nemůžeme dávat veřejné peníze a privilegia pro ty, kteří si dloubají v nose nebo škrabají ve varlatech, nebo plívají na chodník? Koneckonců WHO, také nemá tyto návyky na seznamu nemocí. Měl jsem dva kolegy, kteří si vkládali prst do svého řitního otvoru a pak olizovali to, co si vyvedli ven. Měli by se stydět. Protože je to nekulturní. Nicméně získali si můj respekt za to, že za své bizární návyky nežádali po společnosti uznání či dokonce různá privilegie. Z tohoto důvodu jsem je považoval za lepší lidi, než ti, kteří se hlasí ke komunitě pederastů apod. Akorát jsme spadli do žumpy. Chcete se z ní dostat ven?

Diskuze celkem o hov. ně…

Janli
Echt Kelišová 8154 příspěvků 12.04.19 15:10

A já se pořád ptám: “Co to máš za matroš???” A ona neřekne :zed: :zed: :zed:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 12.04.19 15:21
@Božislava píše:
Není důležité, zda je pederaytie onemocnění, porucha nebo úchylka. Nezáleží na tom, zda se jedná o geneticky nebo kulturně získanou poruchu. Nezáleží na tom, jestli je to léčitelné nebo ne. Je však nezbytné, aby tato sexuální aberace byla použita pro politický boj? Vždyť je to vážná patologie veřejného života. Člověk musí vykonávat určité fyziologické činnosti: stravování, rozmnožování, vylučování, spánek atd. Lesbičky, homosexuálové, bisexuálové, transsexuálové apod. jsou patologií politického života, a to proto, že je mícháme do politiky, to znamená, že o tom musíme veřejně diskutovat. To samo o sobě není zajímavé asi jako dloubání v nose nebo škrabaní ve varlatech. Ale jak tento druh činnosti je efektivně využiván k prosazování politiky, neexistuje cesta ven, musíme o těchto bláznech mluvit. Přitom by nemělo cenu o tom vůbec mluvit, protože se jedná o kulturní zaostalost - návrat k primitivní komunitě. Žádná civilizovaná společnost nepovažuje otázku prdění nebo plivání na chodník za politickou záležitost. Vložení penisu do řiti se stává záležitostí veřejné debaty a kdejaký politik se podepíše pro privilegie pro ty, co vkladájí penis do řiti a jejich přátele, kteří dělají podobné bizární věci, aby si užívali sexuální rozkoše a označili svou nadvládu. To je reprodukce primitivní kultury. Možná je normální držet penis v řiti, protože jsme stále zvířata a nemůžeme proti tomu nic dělat. Ale proč mají mít tito lidé zvláštní ochranu, zvláštní privilegia, ubytovny postavené za peníze daňových poplatníků, kde se mohou bezpečně chránit? Proč stejným způsobem nemůžeme dávat veřejné peníze a privilegia pro ty, kteří si dloubají v nose nebo škrabají ve varlatech, nebo plívají na chodník? Koneckonců WHO, také nemá tyto návyky na seznamu nemocí. Měl jsem dva kolegy, kteří si vkládali prst do svého řitního otvoru a pak olizovali to, co si vyvedli ven. Měli by se stydět. Protože je to nekulturní. Nicméně získali si můj respekt za to, že za své bizární návyky nežádali po společnosti uznání či dokonce různá privilegie. Z tohoto důvodu jsem je považoval za lepší lidi, než ti, kteří se hlasí ke komunitě pederastů apod. Akorát jsme spadli do žumpy. Chcete se z ní dostat ven?

Ano.

Pointu chápu. Co navrhuješ? :think:

http://www.zvedavec.org/

aiwwa
Generální žvanilka 23378 příspěvků 12.04.19 15:24

@admin fakt je nutné tady tyhle trolly nechávat. už je to otravné

Klopotkova
Extra třída :D 10068 příspěvků 12.04.19 15:29
@aiwwa píše:

Tak to nečti, když Tě to nebaví, z názvu diskuse je jasné, že se tady nebude bavit o oblečení, nežaluje jak ve školce.

aiwwa
Generální žvanilka 23378 příspěvků 12.04.19 15:33
@Klopotkova píše:
Tak to nečti, když Tě to nebaví, z názvu diskuse je jasné, že se tady nebude bavit o oblečení, nežaluje jak ve školce.

A já myslím, že na podobný témata jsou jiné weby, že to tady nemá co dělat.

Klopotkova
Extra třída :D 10068 příspěvků 12.04.19 15:33
@Tichošlápek píše:
Božislava je chlap? To ještě rozšiřuje jejich místní podivné řady :)

On ten článek spíš kopíruje odněkud, autorem je chlap, ale Bóži je ženská.

Klopotkova
Extra třída :D 10068 příspěvků 12.04.19 15:34
@aiwwa píše:
A já myslím, že na podobný témata jsou jiné weby, že to tady nemá co dělat.

No vidíš, ale otevřela jsi ho.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 12.04.19 15:34
@aiwwa píše:

Tak se vrať zpět. ;-)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 12.04.19 15:35
@aiwwa píše:
já myslím, že na podobný témata jsou jiné weby, že to tady nemá co dělat.
:) :D :lol: :mrgreen: :palec:
Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 12.04.19 15:35

@Klopotkova aha 8) díky nějak jsem se v tom ztratila

aiwwa
Generální žvanilka 23378 příspěvků 12.04.19 15:37
@Klopotkova píše:
No vidíš, ale otevřela jsi ho.

Jo a víš proč? abych to nahlásila :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama