Reklama

Rivotril, začátek dlouhodobé léčby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 10:31
Rivotril, začátek dlouhodobé léčby.

Ahoj, beru AD na úzkosti asi dva roky. Nedávno se mi to hodně zhoršilo a doktor mi dal Rivotril. Prý ho budu brát dlouhodobě dohromady 2mg denně. Jsem teď po něm taková mimo, malátná, jak duševně, tak fyzicky. Pokud máte s tímhle zkušenosti, přestane to, nebo to takhle bude pořád, co Rivotril budu brát? Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 10:37

no, nic proti tvému doktorovi, ale rivotril je pěkný dryák a návykový. Mně se po něm zhoršilo vše co šlo, musela jsem ho vysadit po týdnu - kromě psychického zhoršení mi neskutečně bušilo srdce a třeštila hlava. a i ty stavy po tom vysazení bylo dost hnusné Nakonec mi pomohly antidepresiva Cipralex a na akutní problém Neurol 0,25.
Prosím o zachování anonymu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 10:39

Měla ho moje máti, dost ji zmasakrovali v nemocnici, byla z toho v depresích. Psychiatr nasadil Rivotril. A šlo to od 10 k 5. Byla úplně mimo po čase. Apatická, čučela do blba…
Po vysazení se stav zlepšil, opravdu myslím že to bylo tím lékem.
Teď je půl roku po vysazení, našla si záliby co ji těší, deprese jsou pryč. Já bych se tomuto snažila vyhnout.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 10:53

Díky. To teda čtu nerada. Mně to tedy úzkosti zahnalo, takže za to jsem ráda. Vadími ale ten útlum. A o návykovosti doktor říkal, že pokud budu brát tak, jak předepsal, tak nenastane.

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 09.08.18 13:52

Je návykový jako prase. Při této dávce jsi teď malátná. Prostě tě oblbuje. Pak už malátná nebudeš, protože si na to dávkování zvykneš. Jenže pak ti to dávkování přestane stačit. Mě se to stalo u lexaurinu. Začala jsem s půlkou 3mg a skončila s 8×3mg najednou, aby mě to uklidnilo.

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 09.08.18 13:53

Ale ten rivotril máš k těm AD, ne? Mě dal k AD atarax a naprostá spokojenost. Návykovost nulová a už jsem ze 3prášků denně na jednom.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 11:54
@Krystal86 píše:
Ale ten rivotril máš k těm AD, ne? Mě dal k AD atarax a naprostá spokojenost. Návykovost nulová a už jsem ze 3prášků denně na jednom.

Teď nechápu, jak to myslíš. Ano, Rivotril mám spolu s AD, ale mám ho brát pravidelně a dlouhodobě.

macoxx
Kecalka 148 příspěvků 17.08.18 20:57

Rivotril je super, mi to pomohlo, žádné návyky a nic ve mě nebušílo ani netřeštilo :D Bral jsem ho myslím měsíc nebo tři :D už nevím, je to přes deset let,ani jsem ho myslím nedobral, uklidnil jsem se jenom při pomyšlení že ho mám v šuplíku a kdyby bylo nejhůř tak si ho můžu vzít ale nejhůř nebylo :D

Pifinka
Kecalka 468 příspěvků 17.08.18 21:05

ahoj, taky jsem brala rivotril delší dobu k AD, myslím tak půl roku. Moc mi pomohl. Postupně se mi stav zlepšil a už jsem ho nepotřebovala, tak jsem ho brát přestala. Zpočátku jsem po něm taky byla taková „tupá“, to ale odezní. Držím palce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama