Řízení a 1,3 promile

Anonymní
10.1.21 11:42

Řízení a 1,3 promile

Dobrý den, stalo se mi, ze jsem popila a udělalo se mi spatne v noci (prujem) a jela jsem do lékárny která je 24h. Do lékárny jsem nedojela, zastavila mě PČR a dala dychnout. Nadýchali jsem nad 1 promili. Nicméně já se necítila opila vůbec. Jinak bych ani nesedla za volant a spala jsem ale probudila mě nevolnost. Lékárna byla 5 minut autem.

Nevíte jak to ted uhrát, nebo co mi hrozí a dodělat? Děkuji

Prosím o rady…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
10.1.21 11:47

Kdybys radši šla pěšky a ne autem, když to mas takový kousek nemusela bys řešit takový problém. A to můžeš být rada, že ti rovnou nevzaly papíry. Dostaneš nejspíš nějakou pokutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18187

Uhrát… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rozluč se s řidičákem a tak dvacetitisícema za pokutu a kup si kolo. A buď vděčná, že jsi nezpůsobila dopravní nehodu, tl bys splácela doživotně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981

Hrozi ti zakaz rizeni az na rok a pokuta az 20 tisic. Co jsi chtela kupovat v lekarne? Proc, kdyz pijes, jedes pak do lekarny? 8o

Příspěvek upraven 10.01.21 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3753

1,3 je teda dost a tohle neokecas. Mas ponaučení pro příště, on se ten alkohol dlouho vstřebává… navíc nevím, ze ses tak rozhodla rychle jet do lékárny kvůli průjmu… no marne, následky si poneseš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
10.1.21 11:48

Alkohol za volantem těžko nějak uhraješ… Přijdeš o řidičák, ale netuším na jak dlouho. Za zbytkový alkohol to je na půl roku, ale ty si měla o dost víc jak zbytkový…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 11:49

Na krev jsi šla? Pokud ano a vyjde to přes promili z krve, je to trestný čin a půjde to k soudu. Všechno ostatní řeší správní orgán. Ale v podstatě je to jedno, kolikrát dá správní větší raketu než soud. Nevím co teď chceš uhrávat, budeš prostě bez řidičáku a dostaneš flastr. Prosím anonym, odkaz na zaměstnání.

• Citovat
  • Nahlásit
981

Jako promin, ale prujem je snad po alkoholu normalni, nemas chlastat kdyz to neumis :D
Ja bych se vys.rala, sla si lehnout, rano posnidala suchy rohlik a zapila ho cernym cajem a nazdar :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8970

Je to trestný čin. Nevím, co chceš uhrát?! 8o doufám, že dostaneš zákaz aspoň na rok a půl a pokutu 40 tisíc!…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
10.1.21 11:50

@PeBa12 znamy prisel o ridicak na rok+ tucna pokuta, preparkovaval auto z jedne ulice do druhe, asi 100 metru. No ma pouceni pro priste aspon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
10.1.21 11:50
@Anonymní píše:
Je to trestný čin. Nevím, co chceš uhrát?! 8o doufám, že dostaneš zákaz aspoň na rok a půl a pokutu 40 tisíc!…

Taky mi nedochazi, co tady jako chce uhrat :lol: Nehlede na to, ze ji historku s lekarnou ani moc neverim. Kdo se sra.kou seda za volant a jede vnoci do lekarny? 8o bala bych se, ze si pokalim auto :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
10.1.21 11:51

No tusim, ze od 1 promile se rizeni bere jak tredtny cin, takze tam krome pokuty, zakazu rizeni min jeden rok, hrozi tez podminka, nebo jiny trest, jestli to bylo poprve a mas cisty rejstrik, na tvrdo sedet spis nepujdes. Uhrat to moc neni na co… vim, ze to uz je fuk, ale to by me fakt zajimalo, co to bylo za priiiiisernej prujem, ze jsi kvuli tomu musela letet do lekarny..ale to je asi fuk..no musis ted cekat, nez ti prijde nejaka obsilka a najmi si advokata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6203
10.1.21 11:51

Daji ti papiry do cistirny minim. na pulroku a dostanes flastra.

Ber to tak, te jsi vyvazla z toho jeste hodne levne. Nikomu se nic nestalo.

Aha, edit podle znalych, takze zakaz na rok a dokonce hrozi i podminka. Me nehrozi, ze bych jel pod vlivem, tak nejak nepotrebuji znat ani tresty :D

Příspěvek upraven 10.01.21 v 11:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
10.1.21 11:52

Co dělat? PŘESTAT CHLASTAT A RIDIT a přeci průjem se řeší na WC a ne hned letět do lékárny. Kdyby to bylo tak vážný tak tě nezastavila PČR ale úplně jiná nutkavá potřeba :zed:
Takové jako ty bych chtěl potkat na silnici :pocitac:
Co jsis nadrobila si taky spapej :nevim:
Co ti hrozí? Můžeš chodit pěšky a přestat ohrožovat okolí určitě to není poprvé. Řidičák se stebou loučí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
10.1.21 11:52

A jinak pohádce o průjmu nevěříš ani ty sama, natož aby jsme ji uvěřili my. Když mi je blbě a mám průjem tak na lékárnu nemám ani pomyšlení, navíc to jsou věci které akutní návštěvu lékárny fakt nevyžadují, takže se nediv, že ti to ani policie nesežrala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat