Řízený potrat pilulkama a následné těhotenství

Anonymní
22.4.21 08:59

Řízený potrat pilulkama a následné těhotenství

Ahoj dámy, chci se zeptat.
Jsem pár dní po řízeném potratu pilulkama (prazdný gestační váček). Myslíte, že se můžeme začit snažit hned a nebo čekat nějakou dobu jako po kyretáži?
Nějak mi v nemocnici nic moc neřekli, tak se chci zeptat na kontrole přímo doktorky..Byla jsem těhotná poprvé a hned takhle… Mám z toho strach, jit do toho znova s tim, že to nemusí vyjit. Znova bych pilulky nechtěla, bylo mi po nich hrozně zle.
Děkuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26189
22.4.21 09:24

Mě řekli počkat dva cykly šestinedělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20100
22.4.21 09:34

Nech proběhnout dva cykly, děloha se potřebuje vzpamatovat. Zkus pít čaj z kontryhele, řebřícku a třezalky. Pomáhá dělohu zregenerovat a obnovit sliznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 11:02
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, chci se zeptat.
Jsem pár dní po řízeném potratu pilulkama (prazdný gestační váček). Myslíte, že se můžeme začit snažit hned a nebo čekat nějakou dobu jako po kyretáži?
Nějak mi v nemocnici nic moc neřekli, tak se chci zeptat na kontrole přímo doktorky..Byla jsem těhotná poprvé a hned takhle… Mám z toho strach, jit do toho znova s tim, že to nemusí vyjit. Znova bych pilulky nechtěla, bylo mi po nich hrozně zle.
Děkuji za názory

Ahoj jsem na tom stejně, na pilulce jsem byla minulé pondělí. Mě moje gynekoložka řekla že stačí počkat měsíc :nevim: Takže počkám na první menstruaci a začneme se s manželem pokoušet znovu, doufám že teď už s lepším výsledkem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
22.4.21 11:19

@Kelišová28
Děkuji za odpověď. Zeptám se bylo po pilulce taky tak zle?
Já se celkem obávam jít do toho znovu, aby to nedopadlo se stejnym vysledkem jako teď :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 11:46
@Lucka9488 píše:
@Kelišová28
Děkuji za odpověď. Zeptám se bylo po pilulce taky tak zle?
Já se celkem obávam jít do toho znovu, aby to nedopadlo se stejnym vysledkem jako teď :?

V pondělí jsem měla křeče a krvacela, pak celý týden nic, tak jsem si říkala že to byla celkem pohoda, ale včera to přišlo a bylo to hrozné! Měla jsem strašné křeče, bylo mi špatně, hrozně jsem krvacela… Strávila jsem asi 3 hodiny na záchodě :zed: takže žádná sranda… Taky z toho mám obavy, mimčo si přejeme a taky se u mě jednalo o první těhotenství a hned to dopadlo tak špatně :,( Ale naděje se nevzdáváme a i doktorka mě uklidnovala že další těhotenství může být ukázkové :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 12:01

Me rekli min pul roku…

• Citovat
  • Nahlásit
8
22.4.21 13:01

@Kelišová28
Mě bylo zle už po 3hodinách.. Křeče, krvácení a zvraceni…Ibalgin ani jiny lek nezabral. Jedině teplá voda mi pomohla…
My si mimčo také přejeme, tak snad to oběma dopdne dobře a dočkáme se hezkého konce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat