Rizika při otěhotnění při HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mišule4
Kecalka 163 příspěvků 03.03.10 13:54
rizika při otěhotnění při HA

Ahojky, máte někdo zkušenosti s otěhotněním při užívání hormonální antikoncepce? Jaká jsou rizika?

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.03.10 14:33

Osobní zkušenost ne, ale má hodně dobrá známá otěhotněla přes HA dvakrát a má dvě krásné zdravé děti. Hned od začátku jí každý doktor říkal, že to nevadí.

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 03.03.10 16:52

Také osobně zkušenosti nemám, tak nevím, zda vám moje informace k něčemu bude, ale prý to nevadí. Dneska už je antikoncepce k tělu mnohem šetrnější a neobsahuje tak vysoké hladiny hormonů jako dříve.

Bobiska
Kelišová 5127 příspěvků 03.03.10 17:34

Mám osobní zkušenost, konzultovala jsem to na dvou odborných genetických pracovištích a se dvěma gynekology a ze všech stran se mi dostalo ujištění, že to v dnešní době opravdu nemá žádný negativní vliv na miminko. Platí pravidlo „všechno nebo nic“, podobně jako při užívání léků, drog či alkoholu - pokud by bylo embryo nějak těmito látkami poškozeno, došlo by k samovolnému potratu, jinak se vyvíjí normálně.

Aspera
Generální žvanilka 21117 příspěvků 1 inzerát 03.03.10 17:54

Slyšela jsem totéž co bobiska, pokud je problém pustí se samo.

smeya
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 03.03.10 17:59

taky můžu přidat osobní zkušenost, jsem v polovině těhotentsví a všichni lékaři mne ujistili, že je vše v pořádku a antikoncepce je dnes už tak šetrná, že je to v pořádku :palec:

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 03.03.10 17:59

Myslim, ze nejaky velky rizika tam nejsou, muj prvni, zdravy a cily syn toho budiz dukazem :wink:

Marry.Lili
Kecalka 149 příspěvků 28.03.14 17:47
zjištění těhotenství přes HA

Mohu dotaz v kolikátém týdnu či měsíci jste to zjistili a pak jste přestali brát? Děkuji moc :mavam:

Janiiska
Závislačka 3884 příspěvků 28.03.14 17:49
@Marry.Lili píše:
Mohu dotaz v kolikátém týdnu či měsíci jste to zjistili a pak jste přestali brát? Děkuji moc :mavam:

měla jsi je brát dle příbalového letáku, a poctivě, jinak by se ti to nestalo. ;)

Marry.Lili
Kecalka 149 příspěvků 01.04.14 11:52
odpovědi k věci, ne urážky!!!

Mě se nic nestalo, těhotná nejsem! Jen mě to zajímalo, protože antikoncepci beru a 100% spolehlivá není. Tak si ty chytré rady nech :!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >