Riziko neplánovaného těhotenství po čtyřicítce

803
28.2.16 21:24

Riziko neplánovaného těhotenství po čtyřicítce

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s neplánovaným těhotenstvím při používání přerušovaného styku po čtyřicítce. S přítelem tuto metodu používáme bez selhání už několik let. Navíc se všude píše, jak po čtyřicítce prudce klesá plodnost. Myslím tedy, že můžu být celkem v klidu. Osobně neznám nikoho v tomto věku, u koho by došlo k selhání. Máte někdo opačnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.2.16 21:29

Moje kamarádka naprosto nečekaně otěhotněla ve 42, už to ani nečekala

• Nahlásit
  • Citovat
1235
28.2.16 21:33

Ja planovane otehotnela ve 40ti na prvni pokus, takze to s tou (ne)plodnosti nebude asi tak horky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
28.2.16 21:35

Moje babicka neplanovane otehotnela v 45 z jedineho prerusovaneho styku za ten mesic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
28.2.16 21:48

Jsou to statistiky. Vetsina zenskych uz je na tom po ctyricitce s plodnosti nevalne, coz neznamena, ze se jich nenaje par takovych, ktere otehotni bez problemu.
A pokud uz budu verit statistikam, tak 10 % paru, ktere pouzivaji prerusovanou souloz, na to behem jednoho roku doplati.
Pokud bych dite fakt nechtela, tak bych v klidu urcite nebyla. Pokud bych k tomu pristupovala stylem - sice nechci, ale stane-li se, hroutit se z toho nebudu, tak proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.16 21:58

@Ella16 Já neplánovaně otěhotněla v 41 ;) Selhalo vše, co mohlo (kondom, přerušovaný styk) plus on je navíc neplodný :nevim: Tak není :lol: Statistika je hezká věc, ale košatý strom života mého :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6370
28.2.16 22:08

Me spis vrta hlavou, kdo by mohl byt tak naivni, ze by se ve 40 letech chranil prerusovanym pohlavnim stykem :mrgreen: pokud tedy jeste neplanuje mimco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
28.2.16 22:22

Mi sice jeste 40 neni, chybi mi rok a pul, (partner o 6 let starsi) ale po x letech pouzivani teto „antikoncepce“ navic pri frekvenci cca 2× mesicne mi ted spinka v postylce jedno takove 4 tydny stare prekvapeni :-) bacha na to, ja uz bych si to nelajsla, je fakt ze jsem jeste „nekdy“ jedni dite chtla, ovsem ne ted. No stalo se..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.16 22:29
@Jana525 píše:
Me spis vrta hlavou, kdo by mohl byt tak naivni, ze by se ve 40 letech chranil prerusovanym pohlavnim stykem :mrgreen: pokud tedy jeste neplanuje mimco

Chráním se tak již více než 5 let a zatím je manžel šikovný. ;) a 40 mi tedy ještě není ( i když už moc také nezbývá… :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.16 22:38

Moje tchyně takhle neplánovaně otehotněla po 40 2×. Jednou ve 42, podruhé o 4 roky později.

• Nahlásit
  • Citovat
22598
28.2.16 22:41
@Anonymní píše:
Moje tchyně takhle neplánovaně otehotněla po 40 2×. Jednou ve 42, podruhé o 4 roky později.

46, to už je mazec! A zvládla to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.16 22:44
Jooo, šikovný byl otec mého dítěte taky. 26 let mu to vycházelo 8) 26 bezdětný 8) Ten 27. rok se mu něco nepovedlo :lol: Tak je sice „nepovedená“, ale on si o ní myslí, že je nejhezčí dítě na světě :lol: A zrovna jeho :lol:
@Anonymní píše:
Chráním se tak již více než 5 let a zatím je manžel šikovný. ;) a 40 mi tedy ještě není ( i když už moc také nezbývá… :roll: )
  • Nahlásit
  • Citovat
9273
28.2.16 22:50

Neplánovane ve 40 letech a teď znovu neplánovaně v 45 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
28.2.16 22:51

Mám kámošku, co se tak chránil celý život od 20, kdy začala sexuálně žít. Měli 3 děti - plánovaně. Jediné neplánované těhotenství ve 42 letech - dvojčata :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
28.2.16 22:52
@Anonymní píše:
@Ella16 Já neplánovaně otěhotněla v 41 ;) Selhalo vše, co mohlo (kondom, přerušovaný styk) plus on je navíc neplodný :nevim: Tak není :lol: Statistika je hezká věc, ale košatý strom života mého :think: :mrgreen:

Jak může selhat kondom? Jedině že by sklouzl, nebo praskl, jinak je to nemožné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama