Riziko rozvoje růstové restrikce plodu

6
16.3.20 14:17

Riziko rozvoje růstové restrikce plodu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se někdo v těhotenství setkal s rizikem rozvoje restrikce plodu. Jsem 31+5 tt. A maličká podle odhadů z ult. Váží 1 362 g. Doktor mi napsal anopyrin v dávce 150 mg do 36 tt. Bojím se že se malinké něco stane :( Pán doktor mi ani do zprávy nenapsal kolik může mít malá aspoň odhadem cm jen mě pozval za týden na kontrolu. Jsem jak na jehlách :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13818
16.3.20 14:36

Měla jsem. Když se na to přišlo, tak mi taky řekli za týden kontrola a už si mne v porodnici nechali a vyvolávalo se. Buď ráda, že se na to přišlo.
U nás pak ten závěr byl dost divoký, ale dítě přežilo, byť už mělo dost na kahánku.
To bude v poho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
16.3.20 15:17

Ahojky,
a co průtoky? Kontrolovali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.20 15:41

@Freya10 Ano a napsal mi tam zvýšená pulzatilita. A doplněno: normální porodnický nález. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
16.3.20 16:03

@Sarun1 Tam je pry nejdulezitejsi cerebro-placentarni index… ze prutoky jako takove (PI arterii) taky, ale ten index znaci, jestli u plodu nedochazi k centralizaci obehu=ma realnej nedostatek, na kterej uz reaguje omezenim proudeni krve do „nedulezitych“ casto tela… teda tak jsem to alespon pochopila a tak si to pamatuju… takze pokud k centralizaci nedochazi, tak se hodnoty dal sledujou… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama