Rizikové těhotenství a absence sexu, jak to zvládl manžel?

Anonymní
7.3.20 10:56

Rizikové těhotenství a absence sexu, jak to zvládl manžel?

Ahoj holky!

Mám takový problém/ne-problém, samozřejmě je možnost, že za takové myšlenky zlé můžou hormony(31tt) :lol:.

Jedná se spíše o problém partnerský. Před určitou dobou jsem byla na šití čípku, šílený strach o mimi, ani nemluvím, a tím vznikl problém; odmítám sex, doktor to dokonce doporučil. Manžel se k tomu staví statečně, nijak jsme se o tom vlastně ani nebavili, ale! mám pocit, že tím bude strádat a že, nedej bože, si někam odskočí. Do zákroku jsme spolu měli pravidelný sex. Přeci jenom to je dlouho.

Měla jste některá podobný problém? Zvládá partner delší dobu bez sexu, chápe to chlap vůbec? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1122
7.3.20 11:01

Od 5mes do porodu+sestinedeli a byl uzasnej. Slo mu o me i dite aby jsme to zvladli. Sex mame radi oba takze to nebyl problem jen pro nej ale i pro me, nicmene dite bylo prednejsi. Vsak taky jsou dalsi zpusoby… a muzu roct ze kdyz uz to slo…jaak to byla pecka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
7.3.20 11:03

Já tedy problémy neměla, ale ke konci těhotenství jsem už chuť opravdu neměla a pak šestinedělí… No chlapovi to teklo i ušima… Sem tam byl protivný, ale chápavý… Takže pokud by to v tomhle případě nepochopil nechci říkat, co je to za chlapa :zed: Navíc jsou i jiné možnosti :palec: chlap mi třeba vždy při ms říká, že z pusy nekrvácím :D nebo mi prohlíží ruce, jestli jsou zdravé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
7.3.20 11:05

My měli zákaz vždy od začátku, u prvního až do konce, při druhém do 12tt a u nejmladší taky až do konce. U nejmladší sjme do 22tt musela fakt ležet a vše dělal manžel, kolem 20h vždy odpadnul do postele a spal :mrgreen:. asi 2× jsme to zkusili a právě u nejmladší to byla hrůza, velký rozestup břišních svalů takže mne bolela i běžná chůze :mrgreen: je fakt že jsme nikdy nedodrželi šestinedělí, rodila jsme vždy dřív a manžel přežil. Spíš to byl on kdo řekl že nebude nic riskovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
7.3.20 11:16

Mas pocit, ze si odskoci jinam? No to je fakt prima chlap…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.3.20 11:32

Tak jsou přece i jiné praktiky co můžete dělat :think: nemusí to hned skončit pohlavním stykem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.20 11:34

Manžel je super, spíš si myslím, že za to můžou hormony a má extrémní přecitlivělost. Také mám nakázán klid doma, do práce už taky nechodím, občas mi z toho hrabe a bohužel mě sem tam napadnou takové myšlenky, tak se jen ptám jestli to normální chlap chápe :D. Moc vám děkuji! Ulevilo se mi :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
2303
7.3.20 11:50

Mas ještě pusu a ruce, ne? :nevim: Tak kliiiid :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
7.3.20 11:54

Nám zakázali sex někdy koncem 4. měsíce. Chlap to v pohodě přežil, nekecal, nerybízloval. Prostě pochopil, že to není sranda a že nechce aby mi a miminu způsobil problémy tím, že se nutně potřebuje ukojit.
A přežil to pak ještě déle, celé šestinedělí a nějakou dobu poté, kdy mi blbly hormony a měla jsem menses tak 4 měsíce v kuse :D
Takže pokud se takhle cítíš, tak si s ním o tom promluv. Pokud má mozek v hlavě, tak to pochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
7.3.20 12:01

Ja mela sex zakazny od 13tt, k tomu sestinedeli a chlap to zvladnul. Sam se o maleho bal snad vic jak ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
7.3.20 12:30

Jj jak doktor zakaze tak to bude pravda at se deje co se deje :))))) Kdyby to zakázal na vzdy tak ho taky poslechnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
7.3.20 12:31

Taky jsme měli během těhotenství několikrát zákaz a to jsem teprve 29+0 :mrgreen: přítel to plně chápe i když samozřejmě je to těžké, obzvláště pro něj který by mohl každý den dvakrát. Určitě jsou i jiné způsoby jak mu ulevit a udělat radost :lol: chce to spolu normálne probrat a zkusit najít co by pro vás bylo to pravé :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19053
7.3.20 14:15

U obou těhotenství jsme byli bez sexu pět měsíců, zvládnul to i když normálně může denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.20 17:11

Po celé obě těhotenství jsme byli prakticky bez styku a po porodu taky nějakou dobu, ani mě nenapadlo, že by si měl chlap odskočit jinam. 8o Někdy jsem použila ruce a pusu, ale co si budeme povídat, s břichem už to není moc pohodlné a člověk na to nemá pořád náladu. Tak jsem koupila papírové kapesníky, lubrikační gel a dala mu to k počítači. Náš vztah tím neutrpěl. Normální člověk pár měsíců bez sexu vydrží, případně si může ulevit sám. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.20 17:17

Já celé těhotenství měla nulovou chuť na sex, přemohla jsem se tak 2× do měsíce a normálka, mám normálního chlapa co to pochopil. Pokud by v tom byl i zdravotní důvod jako u tebe, tak by chápal dcojnásob. Co budeš dělat po porodu? 6 týdnů se nesmí, a při kojení taky bývá menší chuť :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat