Rizikové těhotenství a nové vládní opatření

9
27.2.21 11:30

rizikové těhotenství a nové opatření

Ženský poraďte mi, v novém opatření se hlásí, že se nesmí rodina navštěvovat. Nicméně jsem na rizikovém těhotenství a potřebuji aby nadále mohla mamka jezdit pomoct mi přikládat do kotle (jednou za 3 dny). Jsme ve stejném okresu nicméně 12km od sebe. Co potřebuje k tomu, aby mě mohla navštívit? Pouze čestné prohlášení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1134
27.2.21 11:33

Jste ve stejném okrese tak co řešíš? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19592
27.2.21 11:36

Nic, co bys tak potřebovala a komu bys to chtěla ukazovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
27.2.21 11:41

Napíše rukou čestný prohlášení, že jede poskytnout péči o osobu blízkou a datum tam vyplní až ji případně zastaví hlídka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.2.21 11:55

Na netu jsou buď k vytištění formuláře jako čestné prohlášení nebo ještě nějaký formulář, kde se zaškrtne důvod cesty, také stačí podle vzoru napsat v ruce. Ale je to podle mého jen při jízdě do jiného okresu. Když jede v rámci stejného okresu tak to ani logicky nemá kdo a kde kontrolovat podle mě. Já to třeba budu řešit v pondělí, kdy jedu na gyndu, ale já jedu z okresu Tachov do okresu Cheb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
27.2.21 12:18
@Oliverka28 píše:
Jste ve stejném okrese tak co řešíš? :nevim:

Treba to, ze navstevy rodiny jsou zakazane i v ramci okresu?
Zakladatelko, muzete se navstivit v ramci poskytnuti péče, takže at si mama napise cestne prohlášení, kdyby ji namatkove nekdo kontroloval kam jede a normalne ji pusti. Osobne si bohužel nemyslim, ze v ramci okresu bude mit policie kapacity neco kontrolovat, ale pro klid duse, at to ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
27.2.21 12:38
@Villanelle píše:
Treba to, ze navstevy rodiny jsou zakazane i v ramci okresu?
Zakladatelko, muzete se navstivit v ramci poskytnuti péče, takže at si mama napise cestne prohlášení, kdyby ji namatkove nekdo kontroloval kam jede a normalne ji pusti. Osobne si bohužel nemyslim, ze v ramci okresu bude mit policie kapacity neco kontrolovat, ale pro klid duse, at to ma.

To sice jsou, ale pochybuji, že to bude někdo v rámci okresu kontrolovat, to by pak lidí museli prokazovat, že si dojedou jen na nákup, což je v rámci okresu v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
27.2.21 12:42

@Derden vždyť jsi ve stejném okresu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
27.2.21 13:41
@martina.se píše:
@Derden vždyť jsi ve stejném okresu

I v rámci okresu jsou navstevy příbuzných pouze z vybraných důvodu. Jinak zákaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
27.2.21 15:04
@Nicole 1234 píše:
I v rámci okresu jsou navstevy příbuzných pouze z vybraných důvodu. Jinak zákaz.

Fakt? Neskutečné!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
27.2.21 17:52
@Nicole 1234 píše:
I v rámci okresu jsou navstevy příbuzných pouze z vybraných důvodu. Jinak zákaz.

Tohle spadá to výjimek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
28.2.21 08:53
@martina.se píše:
Tohle spadá to výjimek :think:

Tak zrovna případ zakladatelky ano, ale někdo tady v diskuzi uváděl, že v okresu jsou navstevy bez omezeni, tak jen opravuji, že to tak není vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat