Rizikové těhotenství a vycházky 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.6.22 09:28

Rizikové těhotenství a vycházky 2022

Ahoj holky, jste některá na rizikového těhotenství? Zajímalo by mě jak to máte s vycházkama..? Jsou omezené? :think:
Máme s přítelem rodiče 140km od místa našeho bydliště a jezdíme k nim na víkendy, tak nevím jak by se to řešilo, kdybych byla na rizikovém..
Děkuju za vaše rady a zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
642
28.6.22 09:29

6 hodin denně, jako všichni kromě onkologických nebo psychiatrických.
Buď je člověk těhotný rizikově a má sedět doma a být v klidu nebo není a pak může chodit do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
28.6.22 09:30

Jestli bude budeš mít vycházky, tak jedině domluvit si s doktorem, že ti občas změní místo neschopenky. Ovšem při rizikovém těhotenství, kdy bys teoreticky měla nejvíc odpočívat, ti pravděpodobně 150km cesty autem neprojdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.6.22 09:30

@Miminko2022 no, mě třeba sestřička řekla, že kdybych chtěla jooo někam odjet, tak jí to mám nahlásit a ona napíše na ten termín adresu jinam. Ale já jsem na rizikovém z důvodu, že mám fakt klidový režim a ani jízdu autem takhle daleko dovolenou nemám🙏.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 09:32

No pro mě je lepší jet na víkend a ne jenom na otočku, to člověk tráví v autě půl dne … ale zase si nedokážu představit se s rodinou celé těhotenství nevidět. Za námi tak často nejezdí, většinou my cestujeme za nimi 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
28.6.22 09:36

Znám jednu co je na rizikovém, ale každý víkend jezdí za rodiči 160 km daleko. Takže to lze.. ale přijde mi to postavené na hlavu. Pokud je ženská na rizikovém, tak z nějakého důvodu rizika plodu a ne si jezdit po výletech a za rodinou každý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
28.6.22 09:38

Ono dost záleží proč rizikové. Je rizikové a fakt rizikové. Já měla obě těhotenství rizikové a musela jsem opravdu jen ležet max záchod a koupelna. Ležela jsem doma a hodně i v nemocnici, takže si nedokážu představit, že bych někam vubec jela. A už jen kvůli miminku bych radši ozelela nějaký víkend, však pak budeš mít času dost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
28.6.22 09:39
@Miminko2022 píše:
No pro mě je lepší jet na víkend a ne jenom na otočku, to člověk tráví v autě půl dne … ale zase si nedokážu představit se s rodinou celé těhotenství nevidět. Za námi tak často nejezdí, většinou my cestujeme za nimi 8o

A kdybys ležela v nemocnici, tak bys dělala co? A to máš to rizikové jen tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.6.22 09:39

@Miminko2022 tak ono záleží, kvůli čemu jsi na rizikovém.
Já první polovinu těhu prokrvácela, stačila cesta autem pár km na kontrolu na gyndu a už jsem krvácela, hematom a pořád dokola nějaké komplikace, takže u mě by třeba jízda 140km autem nepřipadala v úvahu. Pokud jsi a rizikovém preventivně např. kvůli nevhodné práci a jsi jinak v pohodě, pak je to o domluvě s gynekoložkou. Jinak jak psaly holky, vycházky mám napsané na 6 hodin denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
28.6.22 09:41

Nevím no. Rodina by měla pochopit, že jezdit nemůžeš, tak by měli oni. Jakože z nějakého důvodu to rizikové je.
Ale samozřejmě třeba ti doktor vyhoví a bude ti psát neschopenku jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4899
28.6.22 09:41
@Miminko2022 píše:
Ahoj holky, jste některá na rizikového těhotenství? Zajímalo by mě jak to máte s vycházkama..? Jsou omezené? :think:
Máme s přítelem rodiče 140km od místa našeho bydliště a jezdíme k nim na víkendy, tak nevím jak by se to řešilo, kdybych byla na rizikovém..
Děkuju za vaše rady a zkušenosti :srdce:

Myslíš RIZIKOVÉ TĚHOTENSTVÍ, nebo pouze NESCHOPENKA V TĚHOTENSTVÍ…? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
28.6.22 09:42

@shadowbabe skvěle řečeno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.6.22 09:43

@shadowbabe přesně tak, to je veliký rozdíl🤗 👍.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83635
28.6.22 09:43
@Miminko2022 píše:
No pro mě je lepší jet na víkend a ne jenom na otočku, to člověk tráví v autě půl dne … ale zase si nedokážu představit se s rodinou celé těhotenství nevidět. Za námi tak často nejezdí, většinou my cestujeme za nimi 8o

No, tak holt když budeš mít rizikové těhotenství, tak se překonají a budou jezdit oni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83635
28.6.22 09:44
@Mamina 86 píše:
@Miminko2022 tak ono záleží, kvůli čemu jsi na rizikovém.
Já první polovinu těhu prokrvácela, stačila cesta autem pár km na kontrolu na gyndu a už jsem krvácela, hematom a pořád dokola nějaké komplikace, takže u mě by třeba jízda 140km autem nepřipadala v úvahu. Pokud jsi a rizikovém preventivně např. kvůli nevhodné práci a jsi jinak v pohodě, pak je to o domluvě s gynekoložkou. Jinak jak psaly holky, vycházky mám napsané na 6 hodin denně.

Preventivně na rizikovém kvůli nevhodné práci být nemá, to je regulérní podvod, takže holt když bude podvádět, tak bude sedět doma na zadku.

Příspěvek upraven 28.06.22 v 09:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat